Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:
ardanın gelistigi falan yok onu nerden cıkardın Baluu. gecen seneki arda dan eser bile yok.
adam gecmede basarısız orta yapma yok milli maclarda da gorduk. akıl dolu paslar atan arda oynadıgı maclarda gezdi forvet sanki 2 gol attı herkes arda demeye basladı.cıkarın ardanın golleri tüm oyunlarında vasat.
tabelacı genclik arda hastası oldu.lol.
kazım daha iyi tabiki de.

objektif yaklasimina hayran kaldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kazım çok şey yaptı yani maçlarda :) Şu son çek maçında adamın oyuna girdikten sonra sadece tek bir tane katkı sağlayan hareketini söyler misin? Bir tane söyle yeter? Resmen 10 kişi oynattı takımı başka bir şey yapmadı. Onu geçtim gole giden Arda'yı engelledi bir de üstüne rakip defanslık yaptı. Hadi onu şanssızlık kabul edelim yine de tamamen etkisiz vasıfsızdı.

Kazım FB'de düzenli bir ilk 11 oyuncusu olmadığına göre Arda FB'de olsa o da ilk 11'e giremeyecekti yani haha :)
Sosyal ağlarda paylaş

sirf pas yuzdesini bakarak olmaz o is.ikiside benzer ozelliklere sahip oyuncular kolay adam eksiltip direk kalye yonelen oyuncular ama baktiginda arda sahada olmadiginda gol girisimimiz olmayacak kadar az oluyo kazimda aliyo geciyo 2 adam geeciyo getiriyo cizgiden topu ama son hamleyi yapamiyor yanindaki adama veriyo al sen ac gibisinden(pas yuzdesini acikliyor sanirim) yani asil riskli gol getirecek hamleyi yapamiyor kaldiki son macta sonradan sahaya girdiginde yaptigi acemilikler falan.hatta nihatin sakin ol abisi napiyosun gibisinden yakarisinida gormustur herkes.sonuc olarak ardanin kazimdan fazlasi eksiginden cok cok fazladir.birini solda birini sag kanatta 90 dk izlemeyi cok isterdim ben.terimin tuncay askina sokiim buarada.bide kazim>tuncay
Sosyal ağlarda paylaş

Kazım'ı ben halen savunuyorum ama Arda'yı da yermiyorum. Kazım da Arda da iyi oyuncular.

Arda = Kazım bu kadar basit abi bu olay..

Arda'nın şansı yaver gitmeseydi, o top o adama çarpmasaydı, gol olmayacaktı muhtemelen ve Arda bomboş arkadaşlarına pas atmamış olacak, kariyeri iptal olacaktı. Şansına bir gol attı.

e, Çek Cumhuriyeti'ne attığı gol de, gene şansına. Dünya'da benzerlerini atmayan futbolcu yok. Arda'nın asisti yok, şunu yok bunu yok.

Arda'nın abartılacak bir yönü yok.

Dişli bir rakip görsün bak markajdan çıkabiliyor mu ? Kazım çıkıyor ama işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda'ya, hem de bu turnuvadaki futbolundan sonra yetersiz diyen art niyetlidir. Tamam eksikleri vardır ama yeteneğini ve yaptıklarını görmezlikten gelmeyin.

Bakalım yurtdışında Arda'nın oyunu nasıl yankılanmış:

Could Arda Turan be the new Pires bu Arsenal taraftar forumu blogundan

Der neue Maradona? Alman Kicker dergisinin yorumu

Manu resmi sitesinde Fanzone'dan alıntı
He will provide cover for the midfield, but could also be a goalscoring midfielder like the Scholes of old. Good attack-minded mentality said:

ttp://www.manutd.com/default.sps?pagegid={83A644F4-1A7E-48B9-AF95-4605613A9A18}&newsid=6611817

Keza Arsene Wenger'in Arda'ya ilgi gösterdiği konuşuluyor; Fransız kanalı TF1'de yorumcu Arsene Wengerdi ve Arda hakkında çok olumlu konuşmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir FB'li asla Arda'nın büyüklüğünü kabul etmez boşa uğraşmayın :) Metin Oktay'ı da etmez, Hakan Şükür'ü de (şimdiki halini değil tabii)... FB'ye geçmemiş olsa Tanju'yu da etmezdi.

Tüm dünya Arda'yı konuşuyor, çalımlarını, oyunu okumasını herkes görüyor. Adam beyin gibi oyun yönlendiriyor. siz daha oyuna girdiği andan itibaren tek olumlu hareket yapamayan, takımını 10 kişi oynatan, asla "oyun zekası"yla oynamayan, kendi takımında bile banko oynayamayan teknik nedir hiçbir fikri olmayan adamla bir tutuyorsunuz.

Verilecek tek cevap var:
Sabri Kazım'dan 100 kat daha iyi :) Kazım koşuyosa Sabri 2 kat daha fazla koşuyor. Kazım'ın açtığı ortayı Sabri daha iyi açıyo. Kazım gibi çalım atmasa da tüm kulvarı kullanabiliyo. Sabri'yi izlemeye Fiorentina Milan Roma geldi Kazım'a Portsmouth iyi midir diye bakmayı daha yeni düşünüyo :) Demek ki Kazım Sabriyle bile yarışamıyo, siz Arda diyosunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewin yazdığı said:
Sabri Kazım'dan 100 kat daha iyi smiling smiley Kazım koşuyosa Sabri 2 kat daha fazla koşuyor.

Baluu'nun önerdiği said:

Sabri Arda'dan 100 kat daha iyi :) Arda koşuyosa Sabri 2 kat daha fazla koşuyor.

Nasıl hoş di mi? :D

Bi de şey var:

said:
Tüm dünya Kazım'ı konuşuyor

Zuahahhahaa LOL :(:D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Bir FB'li asla Arda'nın büyüklüğünü kabul etmez boşa uğraşmayın :) Metin Oktay'ı da etmez, Hakan Şükür'ü de (şimdiki halini değil tabii)... FB'ye geçmemiş olsa Tanju'yu da etmezdi.

arda türkiye'nin sergen'den sonra yetiştirdiği en yetenekli futbolcudur bana göre. devam ettirebilirse çok önemli yerlere gelebileceğine inanıyorum ve istiyorum. hakan şükür ile ilgili kendisine haksızlık yapıldığını düşünüyorum. özellikle galatasaraylılar tarafından saygısızlık yapılıyor. türk futbolunun gelmiş geçmiş en önemli futbolcusudur. heykeli bile dikilebilir. kendisinin kariyeri, rekorları üstünde birisi olabileceğini önümüzdeki 20 yıl gibi bir süreçte düşünmüyorum. siyasi görüşünü filan bi kenara bırakırsak severim bile kendisini.

kazım-arda tartışmasına hiç girmiyorum okuması daha eğlenceli :)

tamam kazım iyi futbolcudur iyidir hoştur ama arda olmuş gibi oynuyor sahada resmen. sanki 10 yıldır galatasaray ve türkiye'de oynuyor gibi. bu çok önemli birşey. kazım'ın daha işi var son maçta neler yaptığını gördük eli ayağına dolaştı. kazım'da önemli bir potansiyel olduğuna inanıyorum ayrıca ama ne olur bilinmez. çokta severim kazım'ı.

kombine kart sahibi fenerbahçeliyim. istisnalar kaideyi bozmaz demeyin bide :) böyle düşünen fenerbahçeli futbolu yakından takip edip mantıklı konuşabilen bi ton arkadaşım var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...