Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Mumu said:
ardayı c.ronaldoyla kıyaslayan zihniyeti bulup öldürmek istiyorum açık ve net. arda turanın değeri 32 milyon euro falan yazmışlar. eto'o o fiyata anca belki satılacak. pes ya pes. arda turana 10 milyon euro veren çıkarsa hemen satsın galatasaray fizbanın dediği gibi. bizim işimiz bu, en ufak yetenek kıpırtısı görünce hemen abartalım şişirelim ki sönsün çocuk.

Kesinlikle katılmıyorum. Bence biz yıldız adaylarımızı bu şekilde biraz şişirmeliyiz. Bugün hırvatistan'ın teknik direktörü modric den bahsederken C.Ronaldo'dan iyi futbolcu diye konuşuyorsa bizde Arda'yı bu şekilde konuşabiliriz. Ayrıca Arda'nın bu turnuvadaki ortasaha performansı Şınayder ile beraber en iyi ortasaha performansıdır. Bu kadar güçlü rakiplere karşı bu şekilde futbol oynaması bence o futbolcunun kalitesini gösterir. Brezilya senelerdir futbolcularını şişirip şişirip dünyaya pazarlarken o futbolcular sönmüyoda Ardamı sönücek? Bence şişirme olayını abartmadan , futbolcuya destek olunması lazım. Şımarmasın diye hakkının yenmemesi lazım.

Birazda abartayım , Koyu Beşiktaşlıyım şunu söyleyebilirim. Arda gibi kanat oyuncusu şuan dünyadan ya yok yada çok az. Arda stilinide.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam iyi güzel oyuncu Ardada yanlız Ardayı sadece türkiye pazarında tartışabiliriz, Çek maçında yıldız isimdi Hırvat maçında patladıg gerçi 2 adam tutuyorduda yıldız dıosunuz 20milyon € diyorsunuz olur heralde o kadar, bide üstüne saçma bi sarı iyicene oyundan soğudu profesyonellik bu deildir bu şartlarda demekki neymiş pişmesi gerekmiş, Arsenal 10 milyon € veriyorsa hemen göndersinler GS de çürüyeceğine orada Arsene Wenger güzel pişirir avrupada işde görür en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:
tabi tabi biz çürütüoz milleti 50 yaşına kadar jubile bile yapmadan gönderioz bla bla bla

alt milli takımlarda 20 yaş civarındaki kemali, serveti, volkanı, selçuku; başka takımlardan gençlerden ilhanı, ali bilgini aldınız.. volkan dışındakilerin hepsi fenerbahçede çürüdü resmen. bi servet gitti kurtuldu sivasa toparlanıp gs de zirve yaptı yine. ayrıca fb altyapısından en son ne zaman doğru düzgün bir adam çıkardı ? dırdır yapmayın boş boş. gs nin kadrosunda şu an banko ilk 11 de oynayan 2 oyuncusu var arda ve uğur. aydında geri döndü o da büyük ihtimal baya bir forma şansı bulacak. ayrıca 2.lig kulüplerinde tonla kiralık oyuncumuz var, süper lig takımlarında baya bir genç kirada oyuncumuz var.
Sosyal ağlarda paylaş

Cantona said:
arkadaşlar sizce de bizim bazı komplekslerimiz mi var ? elalem, avrupa şampiyonasında bir varlık gösterememiş,en fazla ortalama oynayan, takımı avrupa kupalarına katılmamış(yani kendini gösterememiş) luka modric ve onun gibi oyunculara 20-30 milyon eurolar veriyor, örneğin dinamo zagreb utanmadan modric için 20 milyon istiyor tottenham'dan, tottenham'da veriyor.

dün luka modric'in ne olduğunu görmüşsünüzdür umarım. adam gerçekten çok çok çok çok iyi adam ve 20 milyon euro'yu hakediyor. arda'nın o parayı hakedebilmesi için hızlanmasını falan artırması lazım. arda koşarken zor adam geçiyor farkettiyseniz. çünkü yavaş hareket ediyor. 10 milyon euro'dan bir kuruş fazlası etmez şu vakit.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:

dün luka modric'in ne olduğunu görmüşsünüzdür umarım. adam gerçekten çok çok çok çok iyi adam ve 20 milyon euro'yu hakediyor. arda'nın o parayı hakedebilmesi için hızlanmasını falan artırması lazım. arda koşarken zor adam geçiyor farkettiyseniz. çünkü yavaş hareket ediyor. 10 milyon euro'dan bir kuruş fazlası etmez şu vakit.

modric iyi adam bişey demiyorum (çok çok çok çok olmasada). 20 milyon euroda vermişler. ben modricten çok ardaya değindim. modric 20 ediyorsa ardanın 20 den aza gitmesine 20 ye gitmesine üzülürüm dedim.

hiç koşmuyor denilen arda dün 13.76 km koşmuş. fizik gücü de düşük deniyor ama şu modricten çok daha iyi fizik gücü olduğu kesin, maçtada gördük. modric topa vururken yere düşüyor daha. ardaya göre hızı çok iyi. ardanın hızlanması lazım o doğru.

grup maçlarında da arda modrice göre çok çok daha iyi oynamıştı. ayrıca belirtmek de gerekir bizim defansımız çok kötü adamlarla doluydu ve modricde onun için daha iyi oynadı. ardaya ise bütün hırvat defansı saldırdı, zaten hırvat defansı daha kaliteli bizden. bunlar da önemli faktörler.

bu sezonda 20 milyon euro vermezler henüz ardaya zannetmem evet ama bu sezonda galatasarayda oynasın. galatasaray şlye çıkabilirse orada göstereceği performansla 20 milyon euro civarlarında çok rahat gider.

ben söyleyeceklerimi söyledim, fikirlerimi söyledim. doğruluğunu, yanlışlığını önümüzdeki yıllarda daha net görürüz artık. onun için bundan sonra da karşılıklı mesajlar atmayı düşünmüyorum bu konuda, zira ne benim fikrim ne de sizin fikriniz değişecek. :)

ekleme: en stres yüklü yerde yani penaltılarda modric topu dışarı atarken (modricin iyi bir penaltıcı olduğunu ve kendi takımında da hırvatistanda da penaltıları kullandığını biliyorum), penaltıcı olmayan ve galatasarayda 2-3 kez belki penaltı kullanmış arda golü yaptı. penaltı biraz da şans işi ama bu da ardanın böyle anlarda daha hazır daha soğukkanlı olduğu söylenebilir.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...