Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Sizin büyüklüğünüz bu işte ya tüh atamadılar 4.yü demek. Bi gidin ya.

Hakan Şükür'ü de 35 olduktn sonra sahada gördüğüm her maçta üzülürüm yani. Adam öldü be. Hiçbirşey yapamıyor. Keşke Hakan'ı çıkartıp Sabri'yi beke, BVarış'ı kanata Serkan'ı da forvete koysa Nonda'yı illa sokmayacaksa. Hakan Şükür bıraksın artık. Sezon sonu gidecek ya iple çekiyorum kurtulacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
bizde değil.

Sezon başında geçen sezon yüzünden Deivid'i yerden yere vurdunuz, göndermek için elinizden geleni yaptınız, alıcı bulamadınız diye elinizde kaldı, ilk 11i geçtim ilk 18'e bile alınmasına karşıydınız. Sonra adam 3 maç iyi oynadı gol attı ve hemen özürler "Deivid sen neymişsin"ler, biz ettik sen etmeler, elde tutma çabaları geldi.

Aklıma gelen ilk örnek.

Bir başkası, hiçbir şey yapmadan sahada gezinen Anelka varken Semih'i oynatıyor diye hem teknik direktörü hem takımı yerden yere vurdunuz. Oynatmadınız. O semih şu anda takımın kurtarıcısı.
Sosyal ağlarda paylaş

valla barış sağ bekte oynaması büyük kayıp bizim için. orta sahada olsaydı bugun bu kadar rahat top yapamazdı leverkusen. mehmet topal tek başına kaldı. ayhan sakatlıktan hala çıkamamış gibi hiç bi halt yapmadı ilk yarı.hakan için söyleyecek laf bulamıyorum zaten. hatrick yaptığı manisa maçında acaip üzülmüştüm maç sonu röportajlarında 2 sene daha oynabilirim dedikten sonra.

orkuna hakkında ise kötü kaleci değil saçma sapan goller yemiyor ama arkadaş sen gs nin kalecisisin. 3 tane net gol pozisyonunun 1 bile kurtaramazsan , kusura bakmada gs de işin yok. gider bi anadolu klübünde oynarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçeli arkadaşlar da ayıp ediyor, işin cılkını çıkardılar. Dün Fenerbahçe maçında Sevilla gol atınca goool diye bağıranı görmedim. Herkes tebrik etti, tartışma yaşanmadı. Galatasaraylı arkadaşlarda 3-0 ın etkisiyle sinirli oldukları için tartışma büyür, iyi olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Trasty said:

Çok korkuttun şimdi burda kavga edenleri

Amacım kimseyi korkutmak değil kavgayı engellemek.

Burada tutup birbirinin annesine babasına hakaret etmesine izin verecek halimiz yok heralde milletin
Bak senide düzeltiyim .. Mesajındaki küfür edenler kısmına değinmedim kavga kısmına değindim .. Futbol muhabbeti bu Kavga olur .. Küfürsüz olduğu sürece bunun bi sakıncası yok sonuçta bi rekabet söz konusu 1. Politika 2. Futbol muhabbetinde kavga zaten kaçınılmaz.. Kavgaların şikayet edilmesi ne mantık ? İstediğin kadar et bana bi giren çıkanı yok ama Kavga elbet olacaktır.. Kavga ettiğimiz için Futboldan zevk alıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Sly-One said:
bizde değil.

Sezon başında geçen sezon yüzünden Deivid'i yerden yere vurdunuz, göndermek için elinizden geleni yaptınız, alıcı bulamadınız diye elinizde kaldı, ilk 11i geçtim ilk 18'e bile alınmasına karşıydınız. Sonra adam 3 maç iyi oynadı gol attı ve hemen özürler "Deivid sen neymişsin"ler, biz ettik sen etmeler, elde tutma çabaları geldi.

Aklıma gelen ilk örnek.

Bir başkası, hiçbir şey yapmadan sahada gezinen Anelka varken Semih'i oynatıyor diye hem teknik direktörü hem takımı yerden yere vurdunuz. Oynatmadınız. O semih şu anda takımın kurtarıcısı.

bahsettiğin şeyler tamamen o anki takımın optimizasyonu için gereken istekler. asla takıma karşı cephe almaz bizim taraftarımız GS taraftarı aksine. bunun örneğini vermeme bile gerek yok herkes neyin ne olduğunu biliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Sizin büyüklüğünüz bu işte ya tüh atamadılar 4.yü demek. Bi gidin ya.

Hakan Şükür'ü de 35 olduktn sonra sahada gördüğüm her maçta üzülürüm yani. Adam öldü be. Hiçbirşey yapamıyor. Keşke Hakan'ı çıkartıp Sabri'yi beke, BVarış'ı kanata Serkan'ı da forvete koysa Nonda'yı illa sokmayacaksa. Hakan Şükür bıraksın artık. Sezon sonu gidecek ya iple çekiyorum kurtulacağız.
Aaaa kızmaayacaksın nil kendi düşen ağlamaz Fenerbahçe Sevilla topicinde Sevilla'ya başarılar dileyenlerin ve hatta başarı dilemene gerek yok zaten Sevilla ezecek manasına gelen mesaj atanların çırpınışlarını izlemek güzel oluyor bi laf vardır kendine yapılmamasını istediğin bir şeyi başkasına yapmayacaksın o yüzden bence çok debelenme Galatasaray'lı patiler provakatörlük yapmadan önce düşünecektiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

of sly, galatasaray taraftarı ne zaman kulubune karsı cephe almıs. yonetime karsı de bari. taraftarı ile oyuncusu arasında hiçbir sorun olmayan tek kuluptur galatasaray. 8 senedir kazanamadıgımız fenerbahce deplasmanlarından sonra bile stad dolar, gönül alınır yani. bişey bilmeden konusmayın, kendi takımınızın taraftarını konusun da, rakibi oldugunuz takımın taraftarı hakkında bilmeden sallamayın. forumda konusmakla taraftar olunmuyor ayrıca, gercek taraftar staddakiler. o yuzden staddakileri ornek alarak yorum yap, forumdaki yazılara bakacaksak ben de bulurum sana fenerbahceye karsı cephe almıs fenerli adam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...