Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

leverkusen istatistiksel olarak ilk 30 dk sonrasında beklenen 4. golü bulamadı =(

o deil galatasaray taraftarını anlamıyorum. yeri geliyor yere göğe sığdıramıosunuz yeri geliyor tanımamazlıktan geliyorsunuz neredeyse kendi adamınızı.
ne demişler (bizim) büyüklerimiz,

hep destek, tam destek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de lütfen Kalli'ye suç bulmayın burada, belki Hakan'ın yerine Nonda konabilirdi. Bu takım 7-8 maçtır durmadan 3 günde 1 maç yapıp hepsinde takır takır oynadı, kazandı. Adam yine aynı 11 i bozmak istemedi. Yabancılar oynasa, bu adamlar hazır değil, defol Kalli. Bunlar oynuyor, bu bebelerle çıkılır mı bunak Kalli... Tercih meselesi de değil bu baştan aşşağı kötü oynuyor, Galatasaray. İlk maçta atamadı ve şimdi de tur şansı %5.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
leverkusen istatistiksel olarak ilk 30 dk sonrasında beklenen 4. golü bulamadı =(

o deil galatasaray taraftarını anlamıyorum. yeri geliyor yere göğe sığdıramıosunuz yeri geliyor tanımamazlıktan geliyorsunuz neredeyse kendi adamınızı.
ne demişler (bizim) büyüklerimiz,

hep destek, tam destek.

AHAHAH !
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
Bir de lütfen Kalli'ye suç bulmayın burada, belki Hakan'ın yerine Nonda konabilirdi. Bu takım 7-8 maçtır durmadan 3 günde 1 maç yapıp hepsinde takır takır oynadı, kazandı. Adam yine aynı 11 i bozmak istemedi. Yabancılar oynasa, bu adamlar hazır değil, defol Kalli. Bunlar oynuyor, bu bebelerle çıkılır mı bunak Kalli... Tercih meselesi de değil bu baştan aşşağı kötü oynuyor, Galatasaray. İlk maçta atamadı ve şimdi de tur şansı %5.
%5 ? çok büyük oran werdin
Sosyal ağlarda paylaş

Şu aradaki kavgalar küfürler hakaretler yönetime iletildi merak etmeyin, cezasız kalmayacak.

Konuya dönersek; maçın ilk yarısı tam bir hayal kırıklığıyla geçti.

GS pzt günkü maçın etkisinden kurtulamamış hala yorgun belli. Leverkusen ise çok etkiliydi.

Ortasaha hakimiyeti ve fiziksel mücadele tamamen Leverkusen'in tekelinde. İlk maçta 2 pas yaptırmayan ortasaha bu maç tek pas yapamıyor sürekli ya taca ya rakibe atıyor topları.

Hakan ve Ayhan takımın en kötüleri. Emre 2 gol yedirdi bize, 2 tane de pozisyon engelledi. Ben olsam ben de Emre'yi oynatabilirdim belki ama Song'u kesmezdim asla. Orkun'a başından beri güvenmiyordum, hala güvenmiyorum. İyi bir kaleci değil, ve iyi bir kaleci olamayacak.

Song gibi hem çok iyi bir defans hem de Afrika kupasından formunun zirvesinde dönmüş bir oyuncu varken Emre oynamamalıydı.

Bu maç buradan döner mi? Çok çok zor. Hele bu kadroyla imkansız gibi.

Acilen ortasahaya bir hava değişikliği şart. Hakan hiçbir şey yapamıyor çıkmalı Nonda girmeli. Zaten kondisyon sorunu olduğunu hiç sanmıyorum. Tam canavar gibi oynarken 1-2 hafta sakatlandı en fazla öyle aylık sakatlık falan olmadı.

Lincoln 2 haftadır iyileşmiş durumda artık kondisyonu toparlamıştır.

2. Yarı Ayhan/Lincoln Hakan/Nonda değişiklikleri yaparsak bir şansımız olabilir. Sınırlı değişiklik hakkını şimdilik defansa harcamamak lazım.

Barış sağ bekte ÇOK aksıyor, yerine sabri mi girer Hakan Balta mı bilmem ama biri girmeliydi. Tabii 3 değişiklik hakkı olduğundan o geri planda kalacak sanırım.

Bunun dışında oyun kuramıyoruz ve adamlar çok iyi kapanıyor bunu açamıyoruz. Ümitle beraber oyuna girecek bir Lincoln bu defansı açar, uzaktan şut ve arapaslarla kilidi biraz açar gibi.

Ha tüm bunlar da elenmekten kurtaramaz kolay kolay takımı, ama en azından biraz gururumuz kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
abi biz sizin alexi yuhladıgınız zamanları da biliyoruz, cok farklıymısınız gibi konusmayın. her takımın taraftarı oyuncusunu protesto eder.

senin taktik süper ha
baktın herkes gs ye odaklandı
hemen dikkatleri başka bişiye çekeyim bjk yada fb ye
konumuz leverkusenin gs ye 3 atıp 1 sayması.
4. gol gelmedi hüsrandayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
sahada haftalarca kötü performans sergileyen oyuncuya ikaz amaçlı yuhalamak birşey, maç sonrası babasını da sevmezdim demek başka birşey.

abi hakan sukur'den bahsediyosun ne haftası yahu? adam bir ömürdür yemediği laf kaldı mı galatasaraylısından fenerbahcelisine?
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
Xobalt said:
%5 ? çok büyük oran werdin

%5 = 20 kere bu 2.yarı oynansa 1 inde GS anca tur atlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
toggie said:
sen yuhlanmadı deme asıl, gecen seneyi hatırlayın insafsızlık etmeyin.
Alex ve Aurelio en kötü performansında bile alkışlandı ..

peki o zaman sen bana en son hangi maçta galatasaray taraftarının futbolcusunu ıslıkladıgını hatırlıyosun bunu soyle? hakkaten haksızlık ediyosunuz simdi. aynı seyleri siz de sergilediniz, sergiliyosunuz. bunda garip bir olay yok, taraftar ve oyuncu arasındaki ilişki başarıya dayalı.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Trasty said:
toggie said:
sen yuhlanmadı deme asıl, gecen seneyi hatırlayın insafsızlık etmeyin.
Alex ve Aurelio en kötü performansında bile alkışlandı ..

peki o zaman sen bana en son hangi maçta galatasaray taraftarının futbolcusunu ıslıkladıgını hatırlıyosun bunu soyle? hakkaten haksızlık ediyosunuz simdi. aynı seyleri siz de sergilediniz, sergiliyosunuz. bunda garip bir olay yok, taraftar ve oyuncu arasındaki ilişki başarıya dayalı.
Bak galatasaray yuhaladı muhabbetine hiç girmedim o başka muhabbet ben sadece Alex konusuna cevap werdim Alex ve Aurelio çok ayrı asla ıslıklanmaz sahada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...