Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
of sly, galatasaray taraftarı ne zaman kulubune karsı cephe almıs. yonetime karsı de bari. taraftarı ile oyuncusu arasında hiçbir sorun olmayan tek kuluptur galatasaray. 8 senedir kazanamadıgımız fenerbahce deplasmanlarından sonra bile stad dolar, gönül alınır yani. bişey bilmeden konusmayın, kendi takımınızın taraftarını konusun da, rakibi oldugunuz takımın taraftarı hakkında bilmeden sallamayın. forumda konusmakla taraftar olunmuyor ayrıca, gercek taraftar staddakiler. o yuzden staddakileri ornek alarak yorum yap, forumdaki yazılara bakacaksak ben de bulurum sana fenerbahceye karsı cephe almıs fenerli adam.
abi o zaman sende taraftarı olmadığın takımın topicinde etrafa salyalarını saçarak atıp tutmayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Sly-One said:
Sly-One said:
bir de bizim şükrü'nün havasını teneffüs etmemişlerle takımımı tartışmıyorum ben artık.

senden fazla tatmışımdır ben oranın havasını.

o değil üzüldüm hani,
bir gs li olarak benden daha çok gittiğini savunuyorsun benim takımımın stadına. düşünemiyorum nasıl hayal kırıklıklarıyla dolu hayatın var =(((
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
toggie said:
Sly-One said:
Sly-One said:
bir de bizim şükrü'nün havasını teneffüs etmemişlerle takımımı tartışmıyorum ben artık.

o değil üzüldüm hani,
bir gs li olarak benden daha çok gittiğini savunuyorsun benim takımımın stadına. düşünemiyorum nasıl hayal kırıklıklarıyla dolu hayatın var =(((

fener tarafına gitmiyorum merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Sly-One said:
toggie said:
Sly-One said:
Sly-One said:

o değil üzüldüm hani,

fener tarafına gitmiyorum merak etme.

AHAHAHAHAH
ok canım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...