Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa: B.Leverkusen - Galatasaray (21.02.08)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Trasty said:
nileppezdel said:
Valla 7 attık mı attık, hem de 7 kişiyle. Geçmişse geçmiş 6-0 da geçmiş bir tarih icabında :D
Dedenin bile göremediği skorları 1913 mü ne buraya yazıyorsun ayrıca O 7 kişi olayı tamamiyle bi şehir efsanesidir 7-0 biten maç var ama 7 kişi değil

arkadaş haklı

2 sene öncesi bile mazidir, "dün dündür bugün bugündür" tabiri bu durumlar için söyleniyor

Böyle alakasız konularda fi tarihi geçmişi eşeleyip de insanın eline birşey geçse tamam diyeceğim de, neyse...

Galatasaraylılar şimdi FBlilere sataşmayı bırakıp önlerindeki maçlara bakmalı diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gsliler fenerlilere sataşmıyorki fbliler sonradan görme bir şekilde artislik yapıyolar sonra bizim başarılarımıza geçti o geçti diyorsunuz ebesinin zamandıdaki maçı herbibokta getirip önümüze koyuyosunuz
lan cidden eğleniyo musunuz
eğleniyosunuz heralde bi fenerlilerde görüyorum çümkü bu davranışları
Sosyal ağlarda paylaş

Zheld said:
gsliler fenerlilere sataşmıyorki fbliler sonradan görme bir şekilde artislik yapıyolar sonra bizim başarılarımıza geçti o geçti diyorsunuz ebesinin zamandıdaki maçı herbibokta getirip önümüze koyuyosunuz
lan cidden eğleniyo musunuz
eğleniyosunuz heralde bi fenerlilerde görüyorum çümkü bu davranışları

yok ya
her fb avrupa kupası topicinde de hezimet, banko *insert rakip takım name here* vb. şeyler yazan da biziz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...