Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

birbirimizden görüp çoşmayalım, kuralları okuyalım. (kojiroh'a değil, mesajı kalkanlar anladı)
Kojiroh said:

Portal 2 için 50$ bana çok fazla geldi açıkçası. Zamanında beleşe bile dağıtılmış bi oyunun 2.si daha hesaplı olmalıydı, 30$ falan.

fallout 2 de bedavaya dergiyle verildi, üçüncüsü de 30$ olsa mıydı? (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu tekrar oynanabilirlik olayını genelde anlamıyorum zaten ya.

fallout, dragon age vs gibi farklı karakterler yaratabileceğin bir oyun değilse kısa süre sonra tekrar oynayıp ne zevk alıyor insanlar bilmiyorum. hele etkileyecilikte, hikayesinin payı yüksek oyunları bir daha niye oynanayım, biliyorum oyunda ne olacağını. onları unutmak pek mümkün değil.

ama portal'da mesela 3-4 sene sonra çözümleri unutursun ister istemez ve yeniden oynayabilirsin sanki. daha iyi bir hafızan varsa herhangi bir shooter'a göre bile yeniden oynanabilirliği çok çok daha düşük olur portal'ın tabii o ayrı. tek olayı bulmaca çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:
fallout, dragon age vs gibi farklı karakterler yaratabileceğin bir oyun değilse kısa süre sonra tekrar oynayıp ne zevk alıyor insanlar bilmiyorum. hele etkileyecilikte, hikayesinin payı yüksek oyunları bir daha niye oynanayım, biliyorum oyunda ne olacağını. onları unutmak pek mümkün değil.

gameplay'in kendisi 'yeterince' (bayağı) güzelse, "ah şimdi niye bitti ki, hep devam etseydi şu oyun" dedirtiyorsa, birebir aynı oyunu oynamaktan gayet muazzam haz alırım. oyun dediğim şeyi bitirmek için oynamıyorum ki, keyif almak için oynuyorum.

hani kimi filmi seyrederim, konuyu vs'yi gördüm tamam, bir daha bakmam. ama kimisini de 20 yıl sonra bile tekrar tekrar açıp seyrederim. verdiği keyifle alakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

bende sabonis gibiyim, bitmisse bitmistir, unutma ihtimalimde pek yok zaten, ama strateji vs de durum tabiiki degisik ama rpg lerde adventure oyunlarinda falan oyun bitmisse ... bitmistir.

unutmussam zaten oyun o kadar eskidir ki acip tekrar oynanmaz duruma gelmistir teknolojisinden dolayi vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...