Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka bir classın skilini öğrenmek mümkün olsa..

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:
Baskasinin skilli bi derece de, soyle 20 30 tane skill cikartsalar yeni, ordan herkes 2-3 tane secebilse kafasina gore, biraz taktik cesitliligi olur oyunda. Suan herkes hangi classin hangi specinin ne yaptigini az cok biliyor, taktikleri resmen "ezberliyor", olay anlik hatalar ve geara kaliyor tamamen.

bunu official forumlara yazdın mı?
ilginç bir fikre benziyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Baggio said:
Baskasinin skilli bi derece de, soyle 20 30 tane skill cikartsalar yeni, ordan herkes 2-3 tane secebilse kafasina gore, biraz taktik cesitliligi olur oyunda. Suan herkes hangi classin hangi specinin ne yaptigini az cok biliyor, taktikleri resmen "ezberliyor", olay anlik hatalar ve geara kaliyor tamamen.

bunu official forumlara yazdın mı?
ilginç bir fikre benziyor..

harbi çok iyi fikir
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
Bu fikri kullanan bi mmo hatırlıyorum sanki?
Yoksa yanlışmı anımsadım bilemiyorum

Daoc'da Master Level meselesi vardi ama orada da hemen hemen belliydi kimin ne yapicagi. 8 tane ML vardi cunku, her classa 2'ser tane restricted'di, birini secebiliyodun anca. Onlar da alisilmisti kaliplasmisti artik, PvP yapan Bard Sojourner secmeye mecburdu mesela.

Dolayisiyla dedigim gibi yeterli sayida kombinasyon saglanmiyodu, gene tahmin edilebilir oluyodu. "Has adamda bubble cikti lahn" gibi bi tepkiyi gene elde edemiyodun mesela :p "Zephyr ne zaman atacak acaba" diye tetikte bekliyodu insanlar gene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...