Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Healer classlar genelde "Healing and Damage" kullanmaz ki.

Eğer pure healer ise, zaten damage'a ihtiyaçları var, farm etmek için.

Eğer pure healer değilse, yani "Healing and Damage" kullanıyorlarsa, bu bonus olmayacak sanırım.

Öbür türlü, ShadowPriestler sapıtır. Zaten 1000 Spell Damage topluyorlar ve çoğu itemleri "Healing and Damage"
Bu onlara ekstra 300 Spell Damage demek.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da, çoğu healer bazlı itemler, farklı stat veriyor.

Mesela, damage için, Spell Hit, Spell Crit veya Spell Haste istersin. Ancak healer itemler genelde, Spirit, MP5, farklı abuk proclar verir.

Yani damage vermek isteyen healerlar, sırf 1/3 damage vericek diye bu healer itemleri kullanmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce senin dediğin olursa şayet healerdan değil gene dps casterlardan tırsacan abi.
Şöyle bir şey olabilir eğer healing convertten gelen dmg base dmgden küçükse bonus olarak eklenmez tersi ise eklenir.
Yada sadee healing done itemler bundan nasibini alır.
PS : Ayrıca healingde yarmış insanların statları her zaman pvp adına eziktir.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 03:39 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

destoya dönersen suxor olursun asıl :>
demon oldum fel guard hoş güzel survival yok hayvantta.bide intercepti cok iyi ayarlamak lzm arenada rotate flm verebilsem pete cokzel olacak soyle geriye gidip range alıp intercept flm bassın stayde bırakıp az kite kasıyor hamstring varken .p
Sosyal ağlarda paylaş

Heal atmayan druid? Eheh olur, hatta root ve cyclone da atmayalım mana gidiyor diye. Druidlere ap geleceğini sanmıyorum, sonuçta bu genel bir oyun mekaniği değişikliği. Hepitopu 300 falan olabilen healdan 100 damage gelse işte moonfire 100 yerine 115 damage koyar heh pek bişey değişmez ferallar için.

edit : bu arada arenanın abilityler için cd süresi neydi? Rebirth cd 20dkya düşürülecek diye bişey okudum. Yani arenada kullanılabilecek mi?

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 15:20 tarihinde, axedice tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne tabirin yanlış olmuş asıl oynamayı bilen drood pvpde heal basar tehlike kokusu duyunca :b
Hani meele bir yere kadarda casterı heal/cyclone falan kullanmadan kesmek çok zor.

@axedice : Hayır kullanamazsınız öyle bir şey olsa arms warriorlar felaket üzerdi.10 mine kadar cdler kullanılıp/resetleniyor arenalarda.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 15:23 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1. si ben 1v1 den söz ediorum locka karsı formdan cıkıp heal atmaya kalk bakalım ne oluor ? 2v2 de tabikide üsütnde bişey olmadıgı zaman atarsın healini vs 1v1 de cyc de atarsın ama heal atmaya kalkarsan alırsın afedersin babayı adam zaten senin üstünde ise ha nature grasp falan filan bi takım trickler rog warrior a karsı bunlarda var ama ben genel olarak söledim ayrıntıya girmedim girsem baya uzun olucakki bu bile uzun oldu
Sosyal ağlarda paylaş

@Wayne

Noluyor locka karşı heal atınca? Gayette güzel oluyor bence. Atıyosun adama maimi, hemen kalkıp regrow+rej'i üstüne atıp tekrar kedi oluyosun gayette güzel oluyor. Zaten bunu yapamayınca warlock üstünden geçiyor senin. Druid olarak warlock almanın tek yolu healını sonuna kadar kullanmak. Warlock kesen druidler bu savaştan genelde 0 mana çıkarlar. Yoksa zaten warlock parmağında oynatır seni.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir şey bilmiyorsanız gidin wow armory'den 2vs2, 3vs3, 5vs5 takımlarına bakın. ratingde ilk 20'de olan takımların %90'nında en az 1 tane warlock olduğunu göreceksiniz.

iyi oynayan bir warlockun arenada neler yapabildiğini heral oyunu adam gibi oynayan aklı başında herkes biliyordur.

lock öyle bir class ki; crowd control var, casting time düşürme özelliği var, fellhunter ile dispell edip silence edebilir, life drain (class itibariyle olması lazım), asıl komiği ise mana drain'i var, allahınızı severseniz mana drain'in warlock'ta işi ne ? unutmayın oyunun en güçlü crowd control'u fear'dır. sheep bile en ufak dot ile bozulurken, adamı fear'da tokat manyağı yaparsınız.

öyle ahım şahım değil biraz düzgün oynayan warlock arenada 1900-2000 rating arasını güle oynaya görür. bana katılmayan gitsin istatistiklere baksın.

oyunda druid ve warlock dışında bütün classların dengeli olduğunu düşünüyom.

bir de söylenmiyorlarmı lock nerfleniyor diye, dişimi kıracam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...