Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abso, yani yaşını başını almamış olsan, "peh" diyip geçicem de, bir sınıfa da üstün olmayın? TBC'nin başından beri 2 dotla, bi bıdı bıdı ile şakır şakır adam kestiniz.

Her türlü imkanınız var ayrıca, "imkansız öldürmek" kesinlikle kabullenilebilecek birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunters
Wyvern Sting is now instant cast - zaten böyleydi niye casting time koydular kendileri bile bilmiyordu ztn...

Arcane Shot (Rank 6+) will now dispel 1 Magic effect in addition to damage - anlayan beri gelsin??

Serpent Sting, Immolation Trap, and Explosive Trap gain additional damage based on Ranged Attack Power - allah belani blizz.. 3 yıl sonra yeni anladın dimi geç oldu ama neyse oldu en azından

bu kadarcıkmı? =((
Sosyal ağlarda paylaş

15 sn'de 15k damage vuramaz bir warrior lock üstünde. Eğer lock zaten 15sn'de 15 k'yı yiyorsa bilmiyordur oynamayı. Pet intercept kullan, hede kullan, hüdü kullan. Warrior'ı düz drainlife'la outheal ediyordu locklar. Intercept çak, kaç, koş, trinket kullan, lolcoil çak, HS çak. Bitmez ki warlock'ta alternatif. Warrior'ın main skill'i olan mortal strike'a immunity'yi anlayamıyordum zaten. Ama artık o kadar çok anlayamadıgımız şey olmuş ki, he deyip geçtik artık bıraktık biz bunları anlatmayı. Yorulduk abi.
Sosyal ağlarda paylaş

İntercept bildiğin gibi sadece FG spec olanlarda var yani onun dışında yok. Ve farkındaysan ben keseyim demiyorum sadece salak warriorlar hariç kesebilme şansım olsun düzgün warriorları diyorum. Warrior bana doldığında zaten mortal + stun + snare yemiş oluyor tek çarem trinketle kaçmak ki saniyesinde gene snare. Bu sefer DC atıyorsun güya kaşıcan ya ama o da ne ZORT trinket, hadi bakalım en başa döndük ve ne trinket kaldı ne de DC kaldı. Karşında oyunda burst dmg olarak en hızlı sınıf var, sen kaçamıyorsun, fear atamıyorsun çünkü immune, ve bunları düşünürken tek yapabildiğin daha yeni nerflenmiş dotlarını atıp adamın 30-40 saniyede ölmesini beklemek. Bir tek kendini hayatta tutma şansın var o da life drain eğer o da nerflenirse ki bu kadar ağlama ile elbette nerflenecek geriye oturup ölmeyi beklemek kalıyor.Ayrıca warriorun fearını da unutmamak lazım. Başta bi fear ne pet kaldı ne bişi sen %30 HPlere inene kadar.
2 dot atıp kesme konusunda sen öyle oynuyor olabilirsin bunu yadırgamam senin stilindir ama ben öyle oynamıyorum ayrıca ağlayanların rakipleri de öyle oynamıyor çünkü öyle adam kesilmiyor ancak HPyi azaltırsın adam kaçar gider yakalayamazsın bile.
HS, SoulLinkin neden warlocklarda olduğunu bir düşün istersen, tek defansımız HPmiz çünkü adam gibi dmgımız zamana yayılı eğer uzun süre dayanamaz ise warlockun bi anlamı kalmıyor. Diğer sınıflar gibi kaçmak için bir sürü spellimiz yok, bir tek DC var o da 2 min CD.

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 12:05 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bişi soracam madem warlocku bu kadar acındırdın shadow priest ne yapsın?
Senin soyutlaman ile biz ömrümüz boyunca rogue ve warrior kesemicez(mi?)
Mekanik dediğin gibi işlemiyor ayrıca res itemler en çok meele classları etkiliyor.
Bilmiyorum hiç warrior oynadınmı ama dışardan göründüğü gibi değil...
He ayrıca warrior hiç bir zaman üstün bir class olmaz merak etme tarihi nerflerle doludur hep...
Sosyal ağlarda paylaş

Forumlarda geziyorum parça parça blue postlar gördüm priest hakkında yukarıda yazanlar var hakkaten zaten wor da Mavi postları ayıklıyor diye biliyorum.
Ayrıca MS vs DL kesinlikle gelecek okuduğumu hatırlıyorum bir blue post.

PS : bu arada WoR zaten source linkler vermiş ama forumlar bakımda US'in.

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 12:46 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abso ne yaptın warlock'ları emrah yaptın abi sen. Her warlock felguard spec değil. Çünkü her talent tree'de eşşek gibi pvp yapıyorsunuz. Mageler frost, warrior'lar arms/fury karması. Her sınıf mecburen bir tree'ye gidiyor pvp yapabilmek için. Warlock alayına kayıyor bütün speclerle. Hayır 70 warrior'ım var aynı realm'de, 500+ falan vuruyor düz attack SL lock'lara. İstersen screenshot'ları da var yani. Öldürdügünüz kesin, sadece drainlife'la öldüremiyorsunuz direk artık. zahmet olacak ama yerinizden kıpırdayıp ara sıra başka skill basın. Sadece warrior'da bu. Diğer sınıflara aynen devam Go Go Drainlife.
Sosyal ağlarda paylaş

Abso kızma ama aklımda şöyle gelişti oyun stilin dotları at immune geçene kadar fear/Dl falan sdflkjsldkf

PS : Şaka şaka

Herneyse priest forumlarını okuyorum sanırım baştan aşşağı treeler yenilenecek yada fixlenecek yetkililer topic açmış buildiniz ve en önemli talentiniz.Pvp de neler isterdiniz gibi baya bişiler sormuşlar hayırlısı bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Melee class bence de wow da (warrior) kötü gözüküyor.

ranged attack yapanları yavaşlatmaya yarayan skill ler yetersiz görüyorum. Veya şöyle diyeyim. Ranged attack yapan mage, warlock vs. (damage açısından sıralama bence böyle. ) a yetişene kadar o snare . vs. yaparak heal in içine ediyor.
--
pve de de aynen böyle. bence Warrior lar Tank değil. teneke. az aggro kaçtımı parti dağılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

epi lock bu kadar agladı da shadow priler nasıl kesicek fear immun olan warı tek dot var pain digerinde atmak icin bekle 15 sn duyor zaten lock arklar anlatabilirse bize sp lerin nasıl war kesicegini cok sevinirim

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 13:29 tarihinde, hozceri tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...