Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

O değil hunter dispell nanesi priestleri baya acıtır esas. Shield dispell olduğu an hunter çiğ çiğ yer priestleri. Helede her arcane shot dispellicekse ovvvvvvv.
Aslında burdan anlaşılan bir sürede hunter warrior ikilisi arenalarda üstlere çıksın için bi ayar bütün bunlar sonra huntera warrior bir nerf bu sefer shamanlar paladinler tepeye dicemde hahaha paladinnnnnn :)
Sam saldır :P
Sosyal ağlarda paylaş

Frostmage'leri de ice barrier dispelleri sonucu yiyeceklerdir kesinlikle. benim asıl bekledigim ''ayar'', arenalardaki pillar'ların kaldırılması. Priest, paladin ve lock'lar abuse ettiler çünkü. Açık söylüyorum priestler alıyorlar beni disciplinelerse eğer. Mana yetmiyor ki öldürmeye. Burst'le alabilirsin sadece. bir dispelle kaçarak, dot atıp pillar run yaparak çok rahat alıyorlar. Lock/pri takımlarının birinci olma sebebi budur.

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 17:18 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@FreEmoon

Güzel kardeşim ben 41 talentı canız azalmıp kaçan 1-2 kişi için vermiyorum. Zaten range'i okadar uzun değil. Kaçan biri için shadow step kullanmak neredeyse imkansız. arcane'in de itiraf ettiği gibi bizim için en önemli şey zamanlama. Zamanlamayı tuttursak bile yeterli crit tutturamazsak adamı kesmiyoruz. Kusura bakma ama 40sn de bence roguelar için o talentı anlamsız hale getirir. 41'i ona vereceğime gider cold blood alırım daha iyi. En azından canı az kalmış bir adamı kaçırmamak onunla daha garanti.
Sosyal ağlarda paylaş

@Rock

rangei o kadar uzun değil dediğin 20 yard ve instant. Mage warlock yada başka bir class 20 yarddaki rakibini durdurmaya çalışınca 1.5 saniyede zaten rangeden çıkıyor o rakip.

Dahası ben bişeyi anlamadım. Şimdi sen genel olarak shadowstepsimi eleştiriyosun, yoksa yeni halinimi eleştiriyosun. Çünkü yeni halinde hiçbir özelliğini kısmadan ekstra 2 özellik vermişler ama sen sanki nerflenmiş gibi verip veriştiriyosun skille

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 17:32 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
@Sam

...

Yani paladinle shamanın hiçbir alakaları kalmadı tBC ile bu sebeple kendine başka bir düşman sınıf seç artık.

tbc ile alakaları kalmaması yalan dolan bir olay. sonuçta bu sınıflar yaratılırken aynı noktayı doldurmaları üzerine hazırlandı ve tbc'de gelen 3-5 yeni talent ve spell ile tümden değişmiş değil bu durum. raid spotlarda ve arena spotlarda doğrudan birbiriyle yarışan sınıflar. şaman dps çok daha iyi olursa paladinden ne oluyor, paladin alınmıyor. çok alakası var yani.

"paladini dps görmek istediğin için" nedir ya lol, oyunda dps yapamayan sınıf var mı raidlerde? oomkinler bile raide alınıyor, yarışıyor magelerle filan. 9 tane sınıf var, 8 tanesi raidde dps oluyor ama biri olamıyor, o neden peki? mantığı nedir?

aggro demişsin %30 dmg reduction nedir onu anlat. plate verseler o kadar fark yaratmaz, %30 nedir ya. şaka gibi birşey, enhancementla ölümsüz mod gezecekler arenada, bg'de zaten bekliyorum ben. oldu olacak defense mail koysunlar raidde tanklasınlar hatta.

neyse bu gerizekalı oyunu zaten 5vs5 takımım haricinde bıraktım, sırf hesabımı o yüzden kapamıyorum. wow saçmaladı iyice artık sınıf dengeleri olarak. baştan yapılması gerektiği görülen şeyi 6 ay sonra yapıyorlar (drain life ms'ten etkilenmemesi nedir zaten lol, şaştım kaldım) ya da yaptıkları değişikliği iki ay sonra geri alıyorlar filan komedi tam, 140 kişi çalışıyormuş güya. kovsunlar tasarım takımını gereksiz maaş veriyorlar.

[ Mesaj 27 Eylül 2007, Perşembe - 17:50 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şu paladinle dps oynamak bende çok isterdim valla healing çok bayıyor beni ama dps yapınca da hiçbir instance a veya arena takımına almıyorlar sağlam değilse eşyalar. sağlam olması içinde bayağı bi healingle kasmak gerekiyor ki sora yeni bi eklenti geliyor zaten healing devam etmek zorunda kalıyorsun.

bence paladine dps yapmasından çok retri özelliğiyle gruba bariz avantajlar verecek yetenekler vermeliler böylece hem paladin imba olmaz pvp de hem de retri olarak gruplara katılabilir. onun harici paladin healer olarak kalmaya devam edecek malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin'in dps olarak alınmama nedeni kanımca diğer türlü daha çok işe yaraması, tamam dps'i biraz düşük olabilir belki (hiç dps yapan paladin görmediğimden bilmiyorum ne kadar ne vuruyor) ama healing ve prot olarak çok iyi bir class (serverimde bir çok endgame guildi prot pala kullanıyor) . Eh mevcut durumda paladin diğer dps classlar kadar iyi dps yapamıyorsa, zaten sayıca az olan paladinleri bir de dps olarak bölmek istemez kimse (horde'da paladin azlığı var)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...