Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

1v1 class'ı olmadan sadece kite'layarak alması saçma. Açık alanda görelim, alamazsınız kimseyi. 1v1'de alamadığın adamı gidip arenada pillar'la alıyorsun. Açık ve net. Yani support/healer beni alıyorsa 1v1'de, bir sorun var demektir. Gözümün içine baka baka mana burn'le bile alırsınız zaten. Sıkışınca direk pillar arkasına. Skill mi oldu? Hayır. Dot'u olan bütün sınıflar köküne kadar sömürdü pillar'ları.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhun, anlıyorum sorunun. Herkesin dertleri var. Ben de warriorlardan şikayetçiyim kodumun deep thunderından, rogueların stunundan şikayetçiyim. Sizin sheepinizden şikayetçiyim, o lanet feardan, hammer of justice den bile şikayetçiyim. Ama kaldırın demiyorum herkesin bi olayı var kendince :)

Mesajlarımdan laf atmak, ayar vermek olarak anlamadın inşallah öyle bir amacım yoktu. Ama bizim de bi olayımız olsun. Skill bile değil pillar yani. Caaaaanım pain wussup umu bile nerflediler. Pillar kalkarsa napacaz, sabit durup TÜM classların üstümüzde crit denemesini bekleyecez. Hiç bir escape ability miz yok zaten farkındasın. Bırak bu kalsın bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir buffmı gelmiş?
Spdmgdan etkilenmiyor o meret öyle bişi olursa shadowlar öttürür be her manalı classa 2 tane tmm gg

PS : Ama haksızlıkta var 0 dmgli adamda 1k mana uçuruo 1k lı adamda garip.

[ Mesaj 01 Ekim 2007, Pazartesi - 02:10 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...