Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Rumored Additional Paladin 2.3 Changes

The following infos had originally appeared on the EU paladin class forum from a blue (so official) and then was misteriously deleted. Anyway, here are the changes:

(NEW SPELL)Blessing of Defiance - Greatly increase Paladin's block value. Detail Coming Soon

(NEW SPELL)Seal Of Protection -5 minutes cooldown Temporarily increase total Paladin Hit Points.Unleashing this Seal's will judge an enemy,decreasing all damage done by judged target. Detail Coming soon

The Tier 4, Tier 5, Tier6 and all Gladiator Sets have had their Spell Damage removed and the points have been reinvested in other stats, such as Strength and Critical Strike Rating.

Precision(Protection): Now increase chance to hit with spell as well

SpellWarding(Protection): Now reduce damage taken by spell by 3/6% instead of 2/4%.

Weapon Expertise(Protection): In addiction to current effect now Increase Paladin Total hit points by 3/6/9/12/15 per level and convert 1/2/3/4/5% of all damage received in mana.

Two-Handed Weapon Specialization (Retribution) now also reduces threat caused while wielding a Two-Handed Weapon by 8/16/25%.

Vengeance (Retribution) duration increased from 15 to 30 seconds and now increases Healing done as well.

Seal of Command (Retribution) now does 85% Weapon Damage, but is no longer affected by Spell damage.

Judgement of Command (Retribution) now does holy damage equal to 25% of your Attack Power and 50% when the target is stunned or disoriented and is no longer affected by Spell Damage.

Crusader Strike (Retribution) cooldown reduced from 10 to 6 seconds and does 110% weapon damage instead of weapon damage plus 40% of your Holy Spell damage.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 14:16 tarihinde, Gangren tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yazıyı 1-2 yerde daha gördüm. İlginç şeyler yazıyor. Özellikle prot kısmı gerçekten çok imba ve bunlar gelirse prot paladin patlaması yaşayabiliriz. Tank olarak neye eksik gözüyle bakıyorsak ona bir buff gelmiş resmen.

Retribution ağacı gene paladinlerin seveceği yenilikler içermiyor. Gittikçede arms warriora benzemeye başlıyor ama dur bakalım.

Tabi hala resmiyet kazanmış değil, onuda unutmamak lazım.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 14:21 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Weapon Expertise(Protection): In addiction to current effect now Increase Paladin Total hit points by 3/6/9/12/15 per level and convert 1/2/3/4/5% of all damage received in mana.
Bu biraz uçuk geldi bana. SoB dan sonra warrior item giyen pala muhabbeti çıkmıştı bi ara retri dps için, oraya doğru gider paladin eğer bunlar gerçekse
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah biriniz de 2.5 sene (ve fazlası) süre paladin oynasaydınız.
sam e hak verirdiniz. oyunun başından beridir paladin oynayan kişilerde cidden uther sabrı var artık.

paladinimle bi yeni lvl 60 olduumda elimde 2h kafa göz millete dalıyordum bir de tbc öncesi 2.0.0 da geri kalan zamanlarda ise healbot ve cleansebot luk yapıyordum.

9 (yazıyla dokuz) klass ın sekizinnin (sayı ile "8" ) talent değiştirip pve veya pvp de dmg vermek üzerine oynayabildiği düşünülürse paladinin niye "piç" gibin ortada kaldığını biri bana anlatsın.

hala bütün paladinlerin dps king olmaya çalışacaklarını zannediyorsunuz.

paladinler sadece seçme şansı istiyorlar. diğer buildların da bir işe yaramasını istiyorlar. (aynı enhancement shaman gibin)

bu yeni değişiklikler paladin popülasyonunun bir kısmını retro ya çevirecek orası garanti.

en azından şu anki gibi paladinlerin 96% sının holy olması gibi bir durum olmaz ilerde en azından her türlü specten adam dolaşır etrafta.

daha öncede başka bir topiğe yazmıştım warhammer online yaklşatıkça retro paladinleri feci bufflayacaklar. Çünkü ilk olarak kaybedecekleri topluluk paladinler...
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi paladinler bu bahsedilen?

Çünkü horde paladinler zevkten 4 köşe oynuyorlar şuan, hiçbirinin oyunu falan bırakacağı yok.

Aly paladinlerden dps isteyenlerde uzun zamandır başka char oynuyor. Geriye hala pala ile dps yapmak isteyen 2-3 kişi kaldınız. Sizde warhammerda adı paladin olmayan bir dps açarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladinin dmg vermesi gibi birşey çok çok can yakarda ondan. Plate giyip çılgın dps yapabilmek ve bunun yanında kendini ve başkalarını specin uygun olmasa dahi heal edebilmek, gerektiğinde ölmek üzereyken bubble açıp full HPye tamamlanabilme veya başkalarını tamamlama şansı BENCE cidden çok OP olur paladin.
Ama ne biliyim bubbledan vazgeçme veya sağlam healing debuff gibi bişi gelir bi treenizin son talentine ama güzel dps şansı verir o olabilir. Yani o treenin son talenti %50 melee dmg increase with disabled bubbladin veya debuff for all +-dmg %60 decrease gibi bişi olabilir. Yani ya herru ya merru olur isterse paladin abicim.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 16:27 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abso demişki hem plate giyen hem heal çeken hem shield acan bir class dps yapmamalı iyide bunlara uyan class var shaman hem mail giyer hem dps yapar hem heal çeker ha shield acamaz ama şuan zeka seviyesi 50 olan biri bile gidip resilans itemleri kasıp alır ölmezsin kolay kolay hadi o olmadı shadowmagelere bakalım keza onlarda aynı şuan raidlere 1 holy priestdan fazlasını alan guild varmı allahını severseniz biz max 2 oda taş çatlasa alayı shadowmage bizde dps yapmak istiyoruz yeter ülean! blizzard oyunun dengesini tamamen değiştirdi ama yerinde sayan tek class sanırım paladin

Ha paladin dps yapamıyormu yapıyor gidin bakın WM kamil adlı paladine yapıyor ama onun yaptıklarını yeşil itemli shamanda yapıyor warriorda lol

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 17:47 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o değişikliklerin hepsini yapsalar, üstüne daha da yapsalar ben gene warhammer yolcusuyum. :p o kadar acemi tasarımcılar çalışıyor ki blizz'de, hayret ediyorum. oradaki değişikliklerin çoğu daha 1,5 yıl önce isteniyordu. seal of command ve judgement of command değişiklikleri mesela. artık eminim ki cidden oturup paladin oynayan kimse yok blizz'de.

axe zaten eskiden warrior gibi giyiniyordu paladinler, çalışma mekanikleri öyleydi. nasıl şamanlar hunter item giyiyorsa.

said:
Çünkü horde paladinler zevkten 4 köşe oynuyorlar şuan, hiçbirinin oyunu falan bırakacağı yok.

horde paladinler kim ya lol? holy priestten dönme çoğu. ya da fotm paladinleri. yarın priest holy tree bufflasınlar aynen geri dönerler.

said:
Plate giyip çılgın dps yapabilmek ve bunun yanında kendini ve başkalarını specin uygun olmasa dahi heal edebilmek

abso 2.3 enhancement şaman bunların üstüne spell interrupt, aoe snare, offensive dispelle geliyor. mail + %30 dmg reduction demek dual wield yaparken plate + kalkan mitigation demek.

cidden blizz'in bu fotm politikası midemi bulandırıyor, şimdi holy paladinleri eşek gibi nerflediler, retri bufflıyorlar, 6 ay sonra tam tersi olacak, 6 ay sonra tersi tekrar. arada da binek etkliyorlar timesink olsun diye. geçen aylara kadar destekliyordum tbc'yi ama cidden iğrenç hale getirdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi no ofens fakat ananızın karnından 1 class olarak doğmuş büyümüş gibi konuşuyorsunuz.

ihanet olmaz 2. bi class mutlaka vardır oyun zevkinize hitap eden kasın işte ?
veya ne bileyim tamam mesela sam paladinden hoşnutsuz da sanki acc'sinde sadece paladin açabiliyormuş gibi konuşuyor.
nedir bu class'a bağlılık çözemedim :P
Sosyal ağlarda paylaş

wow çıkmadan yıllar önce "oynarsam human paladin oynarım" dedim ve onu da yaptım. diğer sınıfların hiçbirisi cezbetmedi beni. "ownage olayım akıl alayım" takıntım da yok, rekabetçi olsun sınıfım yeter bana. warden filan olsaydı hani belki.

abso iyi demiş. :p
Sosyal ağlarda paylaş

sam niye shamanlara bok atma ihtiyacı hissediyosun her mesajında? oyunu bilmeyen biri dehşet bi spec sancak enhancement shamanı, halbuki dalga geçiyor herkes adamlarla. bide bubble ve paladin stunlarını(repentancea da stun diyorum evet:) ), shamanda var dediklerin yerine tercih ederim her şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

2.3 şaman değişikliklerinden bahsediyorum ve evet absürd. şimdi onlara gülenler çok ağlayacak.

ikincisi repentance stun değil :p ve 31 puan talent paladin nüfusunun %90'ının filan bir puan vermediği tree'deki. 0.5sn'de dispel yiyen shield ve geçen gün üstüste üç kere resist gördüğüm hammer of justice'i tremor, grounding ile filan değişiyorsan diyecek lafım yok sana. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha, başıma geldi benzer şeyler, ben dkp biriktiriyordum sonra dkpler resetleniyordu, düşen itemi de "sonradan" olduğum için vermiyorlardı.

Ama acı bir gerçek var ben TK gördüm o adamlar hala karazhanda wipe yiyorlar. Sonuçta bir insan item için oynarsa oyunu pek ilerleyemez, ama progress için oynarsa end game itemlerini bir şekilde alır.
Sosyal ağlarda paylaş

groundingi vermemde earthbind, tremor falan al senin olsun yeterki shamana bi stun gelsin:p gerçi gözü kapalı her toteme dalıp stoneclaw stun yiyen saf insanlarda var ama azınlık onlar işte. tremorun tam üstündeyken fear yiyip, tremor ticklemeden rangeinden çıkınca anlarsın shamanların halini:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...