Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ne nerde ekmek varsa orda olacak tabi bu arkadaslar. wow un oyuncu sayısı belli. warhammer baya ses getiriyor ama dediğim gibi yani yanından bile gecemeyecek bence wowun.

oyuna karsı bi kıllıgım oldugundan değil arkasında blizzard ın oldugu bir oyuna kolay kolay rakip çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu adam bir kere deneyip bu ne ya diyip wowa geri dönücek. ben şahsen şans bile vermiycem videolarını, eleştirilerini okuduktan sonra. genelde warhammer oynucam diyen arkadaşlarım da wow da tutunamamış adam gibi raid yapamamış sap sap orgrimmarda gezen adamlar.

[ Mesaj 05 Ekim 2007, Cuma - 03:00 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

raid yapmışı da var warhammer'a ümit baglayan. ama wow'u cok arayacaklarından eminim.

ama su yonden guzel. su anda mmo piyasasına bakacak olursak wow un dısında sadece lotr var alternatif. yani farm yap, rep kas, raid yap olaylarından sıkılanlar için "kısıtlı bir süre de olsa" değişiklik olacaktır aoc ve warhammer. bu da iyi bişey.
ben bile düşünüyorum aslında warhammer denemeyi ama vericeğim paranın karsılıgına oyuna harcamayacagımı bildiğim için wowda devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne farmı yapıyorsun wowda artık? kaldırdılar flasklar moblardan potlar moblardan düşüyor senin tamir paranı zaten adamlar sana veriyor zaten moblarla. flask flaan kastığımı farm yaptığımı hiç hatırlamıyorum sadece et farmlıyorum spell damage için.
Sosyal ağlarda paylaş

lol neredeyse 2 yıl raid yaptım, mc'den tk'nın sonuna kadar ne kadar raid content varsa gördüm. emekliye ayrıldım. pve raid yapmak isteyen aman burada kalsın, özellikle corporate guildler. gelip warhammer'a zırlamasınlar.

gayet raider halimle söylüyorum ki bir tercih meselesi. doydum raide bir ömür boyu. başka bir mmo da bundan sonra oynamayı düşünmüyorum everquest ekolünü takip eden. isteyen oynasın ona da lafım yok. "wow'da tutunamamış" demek ancak mmo'ları tek çeşit sanan birinin diyebileceği birşey.

wow'u hiç arayacağımı sanmıyorum zira pvp istiyorum ve pvp'nin oyunu warhammer. wow değil. gayet açık ve net bir durum bu. odak farklı.

said:
arkasında blizzard ın oldugu bir oyuna kolay kolay rakip çıkmaz.

follofoş oldu oyun zaten arkasına yapıştığı için blizztard.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben en çok engineering mountlarını merak ediyorum acaba onların outlandde bomba atabilmek yada ateş etmek gibi özellikleri olacakmı normal ve epic olarak geliyor flying machineler :)

+birde lütfen wow v.s. warhammer yada benzeri konuları alakasız başlıklar altından yürütmeyelim konuyu dağıtıyor

[ Mesaj 05 Ekim 2007, Cuma - 04:44 tarihinde, ArchangelTanwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
böyle warcraft 3'de armor sistemi ne kaddar, ne kaddar salakçaydı, paticik'te yermiştim hayli. fanboylar "yok efendim olur mu, blizz'den çok mu bileceksin sen?" dediler geçtiler. adamlar expansion'da bütün armor sistemini değiştirdi, benim önerdiğime benzer yaptılar.

sam küfürlüksün resmen,
expenisondan sonra geldin buraya "ya baştan aşağı zırhlı huntress nasıl unarmed oluyoda grunt heavy oluyo, neden kuleler heavy armor" diye sacmaladın.

kıvırıyosunda kıvırıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

benzer dedim, benzerlik de şuydu:

mesela heavy armor piercing'den kallavi dmg alıyordu. kimse tier 3 birim ile uğraşmıyordu. kendi paranla rezil oluyordun, tier 1'ler tokatlıyordu. başka saçma durumlar da vardı buna benzer. neyin neye bonus dmg verdiğini benim önerdiklerime benzer yaptılar. olay benim ultra bir tasarımcı zekasına sahip olmamla değil, blizz tasarımcılarının angutluğuyla açıklanabilir.

tower olayı hayli sonradan yamayla değişti, (blizztard yamaları nam salmış zaten biliyoruz) huntress'ı hatırlamıyorum ne aşamada değişti ama saçmaydı evet. bazı birimlere verilen armor çeşitleri saçmaydı ama armor sistemi daha mantıklı ve dengeli hale geldi.

kıvırılacak bir durum yok, başlıkları hatırlasam arar bulurum. sen üşenmiyorsan bul hatta madem böyle dedin. :p
Sosyal ağlarda paylaş

sadece senin değil herkesin arkadası bıraktı. ben bıraktım, sen, abso, sam.. hepimiz bıraktık işte sonuc olarak.

neyse konu baska yerlere kaydı soylemek istediğim sey blizzard ı begenmeyenler warhammer oynarken alacakları hizmet sırasında blizz'i mumla arayabilirler. daha once de blizz yuzunden oyunu bırakıp sonra geri donenlerle cok tartıstım bu konuyu zaten. gerekirse baska konuda tekrar tartışırım.

bu arada uo'ya laf ettim sanmayın sakın ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhammer konusunda aynı fikirdeyiz zaten. Gene buralarda bi yerde warhammer hakkındaki düşüncelerimi söylemiştim.

Başarılı olmasını çok isterim. Blizzardın biraz daha iyi hizmet vermesini sağlar. Ama warhammerın nerdeyse sadece PvP ağırlıklı olması ona çok puan kaybetirecektir. Üstelik karşısında hiçte küçümsenmiyecek bir guildwars gibi rakip varken (Saf PvP ile WoW'a rakip olabilmesi imkansız) gerçekten ciddi yenilikler getirmesi lazım. WoW'a gelen arena sistemi bile GW'den arakken, Warhammerın ne gibi bir orjinal düşünce getireceğini merak etmiyor değilim.

Warhammer gideceklere başarılar dilerim. Umarım zevkle oynarsınız. Sonuçta zevk aldıktan sonra gerisi fasa fizo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...