Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Grafik olarak tatmin etmiyeceğine katılıyorum.
Fakat UO grafikleri çokmu iyiyidi ? ama ne kadar kendini aşmış bir oyundu. Bu Darkfall'ı takip edenlerin eminimki %80 i ultima oynamış insanlardır. O yüzden grafikle pek işimiz olmaz bizim. :)
Yeterki verdikleri sözleri yerine getirsinler. Ama yunanlı bu adamlar belli olmaz genede. oyun başladığı zaman TR Ban da atabilirler 8-)

Büyük bir umutla bekliyorum bakalım şuan oynayabileceğim oyunda kalmadı piyasada zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
COPYRIGHT © AVENTURINE 2007, ALL RIGHTS RESERVED Contact us

yazıyor sitesinde :) Bir çok mmo buglar yüzünden eline yüzüne bulaştırdı bu yunanlılar nasıl yapsın böyle bir oyun. Düşünüyorum ki en iyi ihtimal bu oyunu devrederler başka bir firmaya ve biraz para kazanırlar . Sonrada yıllar alan başka bir macera başlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Game-Play video yu yayınlamışlar http://www.darkfallonline.com/news/news_1141039100.html

Video azıcık fos geldi bana :P Birde yanlış görmediysem orclar ata biniyolar.Grafikler çok iyi olmasada oyun içeriği olarak zengin ve güzel bir oyun olacak eğer iptal edilmezse.

edit:video 2006 yılında yayınlanış pardon :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahah oyunu meğersen AKP destekliyormuş. gündemi değiştirmek için :D

bide UO'ya ilk başladığım dönemlerde oynadığım madenci karakterini hatırlıyorumda, ömrümde bukadar zevk alarak oynadığım bi oyun yoktu. yaptığım tek şey madene gidip kazıp çıkanları eriterek dagger yapmaktı. ama okadar zevkliydiki. bide ozaman adsl kablonet falan yalan. kablonet vardı galiba ama çooook pahalıydı. 10.30'dan sonra girebilirdim nete indirimli tarife diye. gece yattığımda hayaller kurardım kendi kendime "madencilerin kralı olucam çok sağlam demirci olucam herkes zırhlarını benden alıcak. minoc şehri anavatanım olucak" falan :) keşke ozamanki gibi olsa yine.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman çünkü gençsin çocuksun ilk defa tanışıosun mmorpg ile ben de böle ağaç kesip ok yapıp satıp mutlu oluodum yanımdan insanlar koşuodu vay be diodum heyecanlaniodum. Şimdi warhammer age of conan fala gelio böle efsane grafikler yok işte binlerce özellikler falan filan ama beğenmiosun. Gönül ister hep o ilk günkü heyecanı yaşayalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...