Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

EvE bayagi basarili bir oyun, oyuncu sayisini elbette WoW ile bir tutamazsin, bagimsiz ufak bir sirketin cikardigi, mukemmel derinligi olan bir oyun. Ayrica yilda 1 expansion cikiyior eve'e ve bedava, patch diye download ediyorsun, ve bu expansionlarda cok sey geldi oyuna.

Ben hastasiyim ve basarili goruyorum, eminim benim gibi dusunen bir cok oyuncu vardir :) Ilk 3-4 ay yavas evet, ama yine de birseyler yapabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

EVE son derece başarılı bence,2004 yılında prime timeda yaklaşık 15k kişi varken şu an 30k kişi var.Community olarak da diğer mmolardan başarılı bence.

Darkfall'ı ben de 2003 den beri takip ediyorum,eğer çıkarsa ve söz verdiklerini başarırsa eve'e ciddi bir rakip olabilir bence.Çünkü genel olarak oyuncuların sevdiği 98-99 yılı UO sistemine inanılmaz benziyor ve shadowbane'in kale kurma/elegeçirme sistemlerini filan var.Deniz savaşları,gemileri bir takıl olarak kullanabilme filan gibi ek özellikleri de var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun komple traş full yaş..
Yani Bu kadar kapsamlı bir oyun Yunan Firması zaten yapamaz.O yetenek,o beyin,o tecrübe yok bu adamlarda.
Bi Blizzard dese Mystic dese yapıyoruz diye tamam diyelimde..
Bunlar kim derler adama...
5senedir millete promo,trailer izlettirip duruyo işte adamlar..Gitsen baksan bunlara 5 arkadaş oturmuşlar bişeylerin cabasını veriyolardır orda kendi imkanlarıyla.
Bekleyin bu oyunu önümüzde güzel mmorpgler var..Onları takip edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Crane su aciklamanla Eve'i HIC ama HIC oynamadigin o kadar belli ki. Oynadiysan da oyun hakkinda birsey kavrayamamissin uzgunum. Eve online kadar kapsamli ve derin bir oyun yok baska su an piyasada (mmorpg olarak). Amacim sidik yaristirim xxx xxxden daha iyi demek degil ama Eve gercekten mekanik olarak cok cok ustun bir oyun.

Bir hesap ac, 4-5 ay sabret ve iyi bir 0.0 alliance'a gir oyle yorum yap bence :) cunku haksizlik ediyorsun.

CCP ufak bir firma ve teknik destek olarak cok cok iyi gercekten (her ne kadar bir iki developerin olaylari ortami gecen yaz kizistirsada). Yani aslinda gayet mumkun... oyunun inandiriciligi yok ama, destek falan onemsiz su asamada, 3 senedir betasi cikti cikacak, haftaya, gelecek aya, bu yaza, bu kisa, seneye... hep boyle gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
şu anda "profosyonel beta tester" lar ile internal betadalarmış. şu profosyönel beta tester olayı çok komik geldi.

-ne iş yapıyorsun
- oyun test ediyorum...

her neyse avrupa da oyunu dağıtacak firma belli olmuş ismini yazmaya üşeniyorum ama bildiğiniz oyun dağıtımcısı bir firma değil alakasız bir isim.

ağustos sonuna doğru içinde kale kuşatması felan da olan oyun içi bir video koyacaklarmış.

hedefleri 2008 sonuna kadar oyunu piyasaya sürmek. Tabi daha öncenden de bir çok kez hedef koyup hiç birinde yakından bile geçemdiler.

oyun vaporware değil orası kesin. Adamların ofisine ziyarete giden çeşitli oyun dergileri var oyunu görüp oynamış kişiler de var. Topluca yalan söylemiyorlarsa oyun aslıdna şu an hazır, piyasaya sürseler aoc den daha az bug lı olarak çıkar :P

Açıklamalarına göre şu an serverları felan ayarlıyoralrmış ve teknik servis, müşteri servisi tarzı ekipler için eleman arıyorlar.

Son baharda her şey belli olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ha ayrıca yapımcıların iddaa larına göre. Oyun gerçekten "gerçek zamanlı".

yani hedef alma diye bir şey yok. sen kılıcı savurduğun anda kılıç nereden geçerse oraya vuracak tarzı. Ya da sen nereye ok atarsan kime gelirse ona dmg vurcak.

hatta bu iddalarını aoc ye laf atarak destekliyorlar. Target alınan hiç bir sistemde oynun gerçek zamanlı olmayacağını her türlü işlemin gene server tarafından sıraya konarak
"x kişisi y hedefine vurdu"
tarzı bir hesaba gireceğini söylüyorlar.

hatta forumlarda bir soru sordurlar.

uo daki gibi birine attack verdiğinde (dikkat edin vurduğunda demiyorum) yani saldırmaya başladığında mı allignment değişecek (uo daki gri olma) yoksa hasar verdiğinde mi?

yapımcının cevabı çok komik oldu.

hasar verdiğinde...

hatta bir örnek de verdi. diyelim düşmanına ok atıyorsun ve tam ok hedefine gidecek iken araya başka biri giriyor. bir anda o kişiye karşı uo deyimiyle gri durumuna düşüyorsun o_O
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...