Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

world of darkness disindaki online mistik mahser temali oyunlara sorgu ile yaklasiyorum, zaten en buyuk falso sadece templier illuminati ve dragon (what?) i gizli orgut olarak tanimasi, sen o kadar okultle ilgilenen bu orgutleri al, bide ellerine silah katana filan ver, lamer funcom, adam kasigi bukuyor mp5 i ne yapsin.

Bu konuda haklisin ama cevreye biraz bakacak olursak dizilerde bile bu gizli orgut kult inin icine edilir hale getirdiler deyim yerindeyse icini bosalttilar.. Aslinda iyi bir oyun firmasi bu isi ehilleri ile sentezleyip bir adventure oyunu cikarsa cok daha iyi olur kanaatindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra ...
Secret World

evet oyunun yeni sitesi burada. ana sayfada bir saat var ve geri sayıyor. herhalde oyunun çıkış tarihiyle alakalı birşey.oyun maya takviminde dünyanın sonu olarak görünen 2012'de başlıyor sanırım.

oyunda farklı 3 grup görünüyor. dilerseniz initiation testi doldurup, karakter tahlilinden hangi gruba yakıştığınızı bir görün.ben testi yaptım illuminati çıktı.

videoların kalitesi çok güzel. ama oyun içi karakterler biraz hantal geldi bana. şimdilik AoC'den devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
öyle bişi ki insanlar mmo larda pvp bekliyor. eğer fantazi mmo'su ise brave hearttaki sahnelerde olduğu gibi meydan savaşı, toplu katliam görmek istiyorlar. ama nedense birçok firma ufak warfrontlar, minigamelerle kısıtlıyor pvpyi. ne alaka diyeceksiniz. Secret World'ün pvp'sine dair birkaç birşey izlemiştim. gördüğüm ufak bir alan 8'er kişiden oluşan 2 takım karşılıklı kapışıyor.

neyse bırakayım da pvp'yi. H.P. Lovecraft sevenlerin kaçırmaması gereken bir mmo.
Sosyal ağlarda paylaş

olayın saçmalığı tahminimce facebook ile kayıt olanlara gelme şansı daha yüksek ve facebook emailme milyon bildirim geldiği için tek tek facebook ayarlarından bildirimleri kapadım. üstüne sadece başka bir email ile kayıt oldum hala bir şey yok. Şimdi beta başladı da kayıt mı yoksa başlayacak pre-kayıt mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...