Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Secret World (post apocalyptic mmorpg)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:
conan'ın videolarını izledik izledik nooldu :(

evet çok hoş bir teaser yapmışlar ve çok değişik bir konuyla geliyorlar. kesinlikle radarımda yer alacak. inşallah da güzel olur.

sitede de bi tane geri sayım var, ağustos civarı bitecek galiba. muhtemelen oyun çıkar heralde. beta için 4-5 ay önceden timer koyacaklarını sanmıyorum.

1 haneyi görmemişim. 135 gün değil, 1350 gün mü ne var timer'da.

21.12.2012 tarihine denk geliyor. maya takviminin son günü buymuş. dünyanın sonu olduğuna inananlar falan var. ilginç bir tarih.
ama 3 sene sonraya çıkış tarihi de vermiş olduklarını sanmıyorum. hele 2002'den beri çalışıyorlarsa yani... abes olur çıkış tarihi ise bu.
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
tek başına yaşayan, fazla güzel olmayan ama sempatik ve güçlü genç kız... tam funcom luk :3

en azından benim aklıma longest journey i filan getirdi, aksiyon başlayana kadar.

aynı şekilde.. gerçi ben herhangi mmo oyundan umutlu olmadığım için (çok alakam yok ondan umut besleyecek dataya sahip değilim muharrem) funcom'a buradan sesleniyorum.. bırak mmo'yu falan arkadaşım! normal oyuna gel!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
yalnız çok ilginç lan konusu monusu garip yani böle bii mmorpg nasıl yapıcaklar ki? sistmei herhangi bişeyi açıklandı mı

yani çok single playermış derin konusu hikayesi varmış gibi gözüküo.

sonra oyuna girip böle şehirde evet ilk questiniz 10 tane kargalı adam kesip bana getir. demesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

gameplayla ilgili bilinen nerdeyse tek şey level ya da class olmayacağı.

said:
Be Who You Want To Be: There are no classes or levels. Experience the freedom of complete character customization at every stage: flexible character creation, unrestricted and almost limitless combinations of clothing and accessories, and skills directly shaped by your actions during play. Experience a reactive, fast-paced combat system that allows you to defeat enemies using anything from martial arts to black magic, from legendary armaments to modern firearms.

ben umutluyum AO daki gibi bir atmosfer yakalarlarsa oynanır her şekilde. konsept çok müsait
Sosyal ağlarda paylaş

evet fakat böle konuyu ve oyucnuları bağlıcak çok güzel şeyler yapmaları lazım böle factoin olması aslıdna ii biraz. Sandbox olucak anladıım kadarıyla bu laflardan bunu çıkardım.

güzele olacağa benzio

valla beklenmedik taş baş yarar modudna çok ii bişey çıkabilir çünkü hep çok umutla beklediimiz güzel olacak dediimiz şeyler failla sonuçlandı =) tam tersi olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...