Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten baya güzel bi bölümdü 17. Şimdi izledim de...

[spo]Yanlız ilk yorum yanlış olmuş Benett ölmüyor.

Benett'in ne kadar büyük bir adam olduğunu görüyoruz, hep beraber.. Ve tabii baba sevgisini de.. Bir de dendiği gibi, belki özel yeteneği yok da 250 300 IQ falan var heralde adamda, anında çözüm buluyor her şeye.

Matt düşüncelerini okumasın diye haitili adama kendini unutturmayı bile düşünmüş.

Öte yandan Matt'e de çok yazık oldu 2. defa düştü fabrikaya.

Başka başkaa... o boyundaki izler ne halta yarar neyin nesidir öğrenemedik hala. Sanırım oradan kamera falan bişi sokup (anjio yapar gibi) omuriliği ya da beyni falan inceliyolar. Ayrıca hala Paper Factory de tam olarak ne döndüğünü de çözemedik. İlerleyen bölümlere kaldı.

Bir de o kadar Peter vs Jessica kapışması istemiş herkes de, umarım öyle bir şey olmaz. Onun gücünü de aldıktan sonra Peter'de oluşacak kişilik bölünmesinin (hele diğer güçlerini de hesaba katarsak) yaratacağı etkiyi düşünebiliyor musunuz?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

güzeldi bence bu bölümde. ilk başları gayet iyiydi hatta. bol bol şaşırttı yine.

[spo]hiro'nun küçüklüğü, hiro'nun babası (ki lindermandan de üst seviyede sanırım, tabi düşündüğüm linderman'se :)) en son eve gelen adam linderman diye düşünüorm. ayrıca düşünceleri duyan adam ile radyasyonlu adam nolacak merak ettim.[/spo]

sıradaki lütfen.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Linderman o olmamalı bence. Linderman daha karanlık falan bir adam bence. Uyduramadım profile.

Hiro'nun velet halini oynayan her kimse süper bulmuşlar bire bir uyuyor. Hani zaten tüm japonlar birbirine benzer de bu ekstradan bi benziyor çok takdir ettim. Ama babasının Hiro'yu gizlemeyi düşündüğünü sanmıyorum çünkü istese bunu yapardı. Muhtemelen durumdan haberi yoktur.

Bir de Peter onu kontrol edemez gibi geliyor bana. Hani sonuçta Niki de edemiyor ve belki de özellik "kontrol edilemez"dir kendi yapısı itibariyle.

Magic the Gattering'de vardı böle bi kart "Unstoppable Mutation" diye mavi deckte. +3/+3 veriyodu soraki her tur da -1/-1 veriyodu :)[/spo]

[ Mesaj 27 February 2007, Tuesday - 19:14 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ii de peter ın niki gibi ölen bi ikizi yok ki, öyle bi kişilik bölünmesi yaşamaz sanmıyorum, belki jessica nın insan üstü gücünü alır olsa olsa.peter zihin okuyabilio bu arada unutmayalım!
linderman daha ortaya çıkmadı, bence linderman ile hironun babası 2 farklı kutupta çalışan kişiler.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]güzel bölümdü de lost gibi diziyi bir bölüm jack kate sawyer diğer bölüm ada sakinleri gibi bölmeleri hoş olmamış ben bu bölüm pp'yi görmek istiyordum, gerçi bir çok sorunun cevabını aldık. bir de anlamadığım bişey var bölüm sonları ile bir dahaki bölümün başları aynı değil özellikle dialog bakımından bu yapımcıların unuttuğu bişey mi yoksa kasten mi yapılıyor merak ediyorum merak edemler 16.bölüm sonu ve 17. bölüm başına bakabilirler.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Heroes tam gaz gidiyo valla özellikle lostun bayıklaştığı şu dönemde ilaç gibi vallahi. Son bölüm de oldukça hoştu , özellikle görünmez amcamızın olayı falan iyiydi. Ama tam olarak sakladığı kişi kimdi acaba ? Ofisteki hatunda hoştu baya ehe bakalım neyin nesi. Wireless ablamızda verdi bizimkilere gazı ortadan kayboldu. Şu yeni ortaya çıkan herifede kıl oldum zaten ilerdede tahmin ediyorum topluca kıl olucaz o adama. Bennett baba adammış ama zaten biliyodum. Şu son da Bennett ın hafızasını silme geyiği tam olarak neyi amaçladı acaba ? Hoş bi sonra ki bölümde falan mutlaka öğrenicez bence. Sonuçta Parkman okusa bile onu ele vermez gibi geliyo bana.

Bu bölüm de en çok takdiri mi kazanan olay kahramanlarımızın gençliklerini canlandıran veletlerin onlara süper benzemesi. (haitli olsun hiro olsun)

Valla şu niki olayına yorum yapmak için erken derim , çünkü niki nin gücü tam olarak nedir nasıl ortaya çıktı bilmiyoruz. Niki ve Jessicayı merdivenlerde ayrı ayrı gördüğümüz , seslerini ayrı ayrı duyduğumuz sahne mesela ilginç bi sahneydi. O yüzden kişilik bölünmesi değil farklı bişey olabilir bence.

Zaman durdurma olaylarında zaten yorum yapmaya pek lüzum yok nitekim bi diziye zaman durdurma zaman da geriye gitme gibi kavramlar soktun mu o işin içinden çıkamıyor senarist , biz izleyiciyede kabullenmek kalıyor biraz. Ama şu merminin geriye tepme sahnesinin altından çok ilginç şeyler çıkabilir bence.

Simone'da ölmedi bence ayrıca. Heroes un afişinde bulunan kişilerden biri kendisi ,ilginç bi kahraman gücü olması olası diyorum simone içinde.(hatta bugün bi afişte simone un yanında hayaletimsi bi kadın figürü tespit ettik arkadaşla acaba öyle ilginç bi olayı mı var? ) Zaten 17 dede pas geçtiklerine göre ilginç bişeyler çıkıcak.

kısaca heroesu seviyoruz :D[/spo]

[ Mesaj 27 February 2007, Tuesday - 21:24 tarihinde, Predator tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Bu haitilinin kolyesindeki işaretin penthesilea'nın bahsettiği taraflarla bir ilgisi olabilir mi acaba diye düşünüyorum. (kısaca heroes'un işaretini veya dna sarmalının tek tarafı da olabilir) Jessica'nın sırtında çıkıyor bu işaret en bariz gösterildiği yer orası.

O işareti ilk olarak taa ilk bölümlerden birinde Isaac Mendez'in stüdyosunda görmüştüm. Kendisi mi çizmişti hatırlamıyorum ama 2 tane vardı tam da stüdyoda.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Isaac niki nin fotoğrafı çiziyodu arkadan çekilmiş ve eliyle boyayı sildiği zaman sırtında o silinen boyanın altında o işaret çıkıyodu. Bir nevi nikinin daha doğrusu jessica nın sırtındaki işareti saklamasına gönderme yapılmış gibi dizi başında. Bi de galiba başka tabloda vardı tek başına. Bu işaretin çıktığı başka ilginç yerde baba Mohinder in bilgisayarda ürettiği kod programında ekrandan geçen kodlara dikkatli bakarsan bu işaretin ascii kodla yazılmış gibi kodların arasında göründüğü görebilin[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]linderman daha önceki msjımda dediğim kişi değilmiş :) beyaz saçlı, ak sakallı (rüyalardaki gibi ak sakallı dede modunda değil ama) bir adam sanırım.

ayrıca predator'un dediği gibi simone dönüyor, hatta beni tekrar vuracakmısın diyor, tebrikler doğru tahmin (aquila da söylemiş gerçi)

bir de mohinder bir işler karıştırıyor sylar ile ilgili sanırım(edit mi yapıyor ne).

hiro kılıcına kavuşabilir gibi geliyor ve nathanla niki karşılaşıyor..(karşılaşsınlar artık çok bekledik, niki questi taa kaçıncı bölümde almıştı)

bunları duyunca sonraki bölümler hakkında daha da sabırsızlandım. [/spo]

geçsin şu 1 hafta :p

edit:(ekleme desem daha doğru)

bu da claire'ın son bölümde evden çıktıktan sonraki görüntülerdeki dublörleriyle verdiği poz:
[spo][/spo]

[ Mesaj 27 February 2007, Tuesday - 23:00 tarihinde, xaty tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...