Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]bende dasaanın yazdıgı olayı yazıcaktım ama yazmış arkadaş gerek kalmamış o alnın çizik olma durumunu anlatmaya.

dasaa berdan mardii gibi çiğköftee demiyo da sanırım insanların en çok acı hissettiği kısım burası diyo peterı yararken ama peter hayda bre yapıp uçuruyo syları.

ha bide 19 daki kumral kızı ben claire benzetemedim jojoya daha çok benziyo lol

ya bide bu linderman iyi adam olablir mi sizce şimdi ufak bi ayrıntı takıldı aklıma çünkü.
şimdi adam nathan'ın 2 sene sonra abd baskanı olucagını bile bilen biri.kızı oldugunu açıkcası herşeyi.

peki bu adam jessicayı tutarak onun ailesinin dagılmaması için zaman kazanıyor olabilir mi çünkü zenci elemanı öldürecekti vazcaydı bi süreliğine.Ya da şöyle jessicanın söyliyim nathan'ı vuramıyacağını biliyor olabilir mi.Nathan'ın kendisini vuramayacagından o kadar emindi ki sanki onu da biliyormuş gibi idi.
Allah bilir bu adamda geleceği görüyodur da çaktırmıyo.

tabi bunların hepsi komplo yani kimin ne ldugu zamanla çıkıcakta insan böyle şeyler düşününce dizi daha bi beklenir dhaa bi tatlı hale dönüşüyo. -,-

[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ya bu 19 un promosunda sylar "this is usually the part when people start screaming" diyo. hem de sakin bi şekilde. ondan önce de sylar petere doğru uçuyodu havada(sanırım peter devreye girip sylar a bişeler yapıyo) ama bu söylediği cümleyi ne üzerine söyledi anlamadım. şaşırdı da ondan mı dedi acaba genelde insanlar bagırırdı sen karşı koydum vs vs :S[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]yok hacı olay şöyle kesin

18in sonunda aaaaaaaaaa diye anırıyodu ya peter
10un basında film şöyle başlar bu kısım insanların en çok çığlık attıgı kısım diyerek baslar bence.

ondan sonra tabi peter bunu uçururmu kaçırır mı bileme[/spo]m.
Sosyal ağlarda paylaş

lost spoiler - alakasız

[spo]losttaki claireıda 12. bölümde esmer görcez pek yakışmış kendisine vallahi . çirkin claire yok arkadaş[/spo]

heroes spoiler

[spo]valla yara izi kalcak diyosunuz da nası kalcak ? adam da claire ın iyileştirme yeteneği var saçma olur yani kalmaması lazım. bana kalırsa yara izi olmayacak çünkü hiro gelecekten geldiğinde save the cheerleader diyo peterda kızı kurtarmaya gittiğinde o özelliği alıyo. muhtemelen hironun geldiği gelecekte kızı kurtaramamışlardı.

o sylar sahneside bence şöyle : sylar kafayı kesiyor işte , sonra duraksıyor ve diyor ki "burası insanların çığlak atmaya başladığı nokta diyor" ve ne biliyim kafasını falan söküyo belki. (o arada kafayı tamamen kesmiş oluyo tepeden falan filan) tabi peter boş değil verecek cezasını. sylar şu serumu nası kapattı fikri olan var mıdır ayrıca ?? [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Petera kıl oluyorum git gide sesi kalınlaştırmış artis gibi konuşmalar falan... Özelliğin sağlam olabilir ama önce insan ol insan.Kafasına çiziği yiyince biraz düzelir belki...Değişen hatunun ismi "Missy Peregrym" ilgilenenlere duyrulur... : )[/spo]

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 19:20 tarihinde, Freak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo=1]ya nasıl değilde işte o çalma olayıda syların yeteneği. Prof. Suresh(baba olan) inceliyor syları (hehe aslında gabrieli) ve bir yetenek bulamıyor.[/spo]
[spo=2]Sylar belli bir güçle peterin kafasını yardığı için tamamen heal olmayabilir.[/spo]
[spo=tahmin]Bence önümüzdeki bölüm Hiro birazcık gelecekte iz arayacak sorna mendess in çizdiği gibi dinazor zamanına gidecek dinazor kemiği alıp bişi yapacak (lol)=P. Issac mendess ölecek.
Bu arada Hironun kılıcının sahibi de bir Hero büyük ihtimalle çünkü kılıcının sapında hero kodonunun işareti var ayrıca işaret söylendiği gibi pek çok yerde daha var ve bence bu özel bir kurumun işareti League of Heroes =P Linderman de şimdiki başkanı bu kurumun. Petrellilerin anası her boku bilyor.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]sylar'ın metodu benim anladığım kadarıyla:
şimdi sylar bi insandaki değişikliği farkediyor, ve saatçi gibi sorunun nerde olduğunu buluyor-ki bu şu zamana kadar beyinde oldu- sonra o özelliği kişinin nasıl kazandığını ya da o özelliğe neyin neden olduğunu buluyor daha sonra da kendisi de o özelliği sağlayacak -sanırım dna dizisini- kendine monte etmiş oluyo. yani nasıl diyim dna sını değiştirebiliyo herhalde sylar.
anladın herhalde sen onu :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...