Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

süper bi bölümdü. yaw dizi iyice losta döndü kimse birbirine bişey anlatmıyo felan , ama herkezin bişeylerden haberin var eh yani

şu silah olayı benim de dikkatimi çekti yaw herkez de aynı model silah

[spo]
simone ölmez kardeşim , ben biliyom o gene çıkacak bi yerden. peter rüyasında patlıyodu ona koşarak gelen bi simone vardı kesin hatun fırlıcak bi yerlerden. eh be bennett her bi boku püsürü düşün "ulan ne zeki adammış" diyelim senin için , sonra o hatunun şekil değiştirceği aklına gelmesin oldu mu yani ?

kötü adam nutuk çeker iyi adam vazgeçer sahnelerinden de gına geldi yaw .(linderman sahnesi gibi) Sylar serumun şeyini nası kapattı tam çözemedim. Eh tabi daha baştan syları öldürmek olmaz da ne biliyim daha tutarlı bi sahne koyaydılar.(demekki serum işlevsiz, adam god mode on yazmış konsola daha mohinder serumu takmadan :D )

isaac ta kendini çizdi bakalım kafası yarık demek ki bomba sahnesi geliyor.(taa ilk bölümdeki sahneyi hatırlarsanız hiro isaacı görmeye gider isaacın kafa açılmış yanındada bi silah vardır.)

tahminime göre bi daha ki bölümde peter olayı idrak ettikten sonra syların kafasını açtığı hızda kapatıp syları dumur edip üstüne bi güzel canını okuycaktır

[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

"ya rapid linki olan var mı elinde"

bone'un disketkutusu.com adresli sitesine bir bak, blackrose sağolsun istedim yolladı bütün linkleri ama benim rapid üyeliğim o günlerde son bulmuştu bir işime yaramadı ^^

p.s: Blackrose, sağol ama acı gerçek :P

[ Mesaj 06 March 2007, Tuesday - 22:37 tarihinde, huun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oha yaaaa dizinin sonu böyle bırakılırmı abicim.. off kim bekleycek şimdi yaa :(

[spo]benim tahminim peter kafası kesildikten sonra claire sayesinde geri birleşecek kafası ve daha sonra sylar ile kapışmaya başlayacaklar.. ama sonucu ne olur bilmiyorum. görünüşüe gör peter in yetenekleri daha sağlam..
bu arada dr.suresh ölecek mi merak ettim şimdi.. hala konuşuyodu... belki peter sylerin eline verip daha sonra da suresh i kurtarabilir..[/spo]

edit:
ulan bari önceden 2 haftada 1 yayınlasaydınız bu kadar çok beklemeseydik yaa!!

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 00:23 tarihinde, oper tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
ehehee.. yaw adam gelecekten gelince ne diyo. "kanka seni alnında yaran olmadan tanıyamadım" diyor. yani gelecekte bizim elemanın alnında yara görmüş ki bunu söylüyor. Eh alınını da kestiler işte, çizdi Sylar kestane gibin... olur artıkın bişiler
^_^
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ohaa hafıza saglammış sende. ben o kadar dikkat etmemiştim ^^
yalnız şimdi dizinin sitesindeki resimlerde simone var. simone olduğuna göre ölmedi diyorum ben. bi şekilde bi yerlerden hortlayacak sanırım... belki ortalığı temizlemek için adamlar gelecek demişti bennet, o adamlar gelip kızı götürüp geri diriltebilir :S

peter hadi olm syler'ın eline ver de görsün gününü ^^[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Ana bu arada soyle bisi okudum youtube'da

[spo]I feel that the painting with hiro and the T REX maybe be hinting that the way to stop and exploding man, is to take him where he cant hurt anyone, thus to the time of the dinosaurs, and when he explodes he will be the subsitition for a metor impact.!!! YATTA!!![/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]
yaw hiro, sanat müzesinden ilk fake kılıçı çaldığında karşılaşmamışmıydı dev maket dinazorla. Hatta karşısına geçip (ahanda kılınç. bu kını bu da sapı) dercesine bi bakış atmıştı sanıyorum [ama uykusuzum çok, kısaca bak bundan emin değilim][/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Penth
[spo]o adam eski bolumlerde hiro ile dinazor lu felan bir paintinge dayanarak sallamiş bence, hiro guclerini geri felan aldigina gore kılıçla, peter sylar kavgasi sonucu felan derken o adamin dedigi sondan bi onceki bolumde felan anca cikar, eger o fotograf detayini da kullanmak isterlerse, yoksa o hikaye gibi geldi bana, olmasi ve olmamasi yuzde 50.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]bu 19 un fragmanında 1-2 saniye gördüğüm kadarıyla, sylar bi apışıp kalıyor, öbür sahnede de peter hala duvara yapışık ama güçlerini kullanmaya başlıyor sinirlenip dikkat ederseniz.
bu arada o dinazorlu sahne müzede gerçekleşmişti, ama gel gör ki resimde dinazor gerçek iskelet değil. dolayısıyla ben daha bişeyler bekliyorum o antik çağlara dönme gibi.bi karede de claire saçlarını kumral yapmıştı, daha seksi olmuş kendisi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...