Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

yuh yaaa 5 hafta ara mı O_o

you are a bad yönetmen her kimsen artık :D
kim bekler ya 5 hafta oha yani.. ne güzel 2 günde izlemiştim 17 bölümün hepsini..
18.bölümde iyice aydınlatsalar bari bizi..
şimdi kötü adam kim sylar mı ?
claire in babası iyi taraftan anladığım kadarıyla.
ortada bu insanları izleyenler var. linderman da hiro'nun babası olsa gerek... peki bunlar şimdi sylar a karşı mı savaşacak peki?
çok kıl oldum sylar a ya.. öldürselerdi adamı keşke...
ama görünüşe göre suresh'te ki listeyi eline geçirecek ve herkesi halletmeye niyetli. belki aklı yerine gelip iyi şeyler için mücadele eder.. şu durumda en sağlam herolar peter ve sylar olarak görünüyor.. peter sylar dan daha üstün sanırım. sonuçta sylar ın özelliklerini de kullanabiliyo.. of yaa dizi de amma diziymiş haaa :) dua edelim de yarın güzel bişeyler olsun yeni bölümde :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım bişey daha var koskoca heroes setinde bir tane mi silah olur ? aşağıda bir kaç tespit yaptım;

[spo]taa ilk bölümlerden mohinder in eden ile tanışmasında bile aynı silah vardı
(evi araştıran adam iri yarı, daha sonra silah çekiyor da kolidor da eden'a çarpıyordu)
eden'in sylar ı öldürmeye çalışması sırasında da aynı silah kullanılıyordu.
zaten silahı genel olarak mr. bennet kullanıyor vs vs o kadar çok örneği var ki...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

oper

[spo]tamam haklısında hironun babası linderman deil

haitili adamın benneta " senden daha büyük birindne emir aldım demesi bu yüzdendi zaten.kızı adama getirmesi içindi.

Linderman bir kaç sayfa önce resmini koydugum adam.Clockwork oranda oynayan Malcolm McDowellbak resimde burda :)

bence linderman ve hironun babası 2 birbirine zıt kişi.

bi ihtimal hironun babası zor yol ile iş yaptırıyor ama iyilerin tarafından gibime geliyor.

linderman ise kötü yolla yapıyor ve amacı kötülük.
onun tarafındaki herolarda belli zaten.
ha bu arada Simone linderman'ın herolarından biri de olabilir.sonuçta ben onunla ticaret yapıyorum falan diyodu simone.
[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

sezon 2 bolum 18

[spo]Oha felan oldum yaaa, şahane bir bölümdü.. Yuuhh. Yalniz company'nin sahipleri kim ya, ortalik iyice karişti, patrellilerin annesi de karişti olaya, linderman zaten alakali gibi bu işle, ama sylar ve patrelli super yaaa.. Sahane bolumdu, bir dahaki bolumu acayip merak ettim.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

The New York Post posted this.
For the second time this season, "Heroes" is taking a six-week rest following tonight's episode (9 p.m. on Ch. 4). It's the usual problem: The network TV season is 37 weeks long and "Heroes" has only 23 episodes. Five episodes will be left when "Heroes" returns April 23.

23 nisan kutlu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...