Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]Bari ilk cümlesine yazmasaydın en önemli yerini :/ Neyse artık olmuş bir kere, pazar gününe alınmasına verelim. İzledim az önce güzel olmuş ama yine de Mr. Bennet ölmedi sanırım sonunda değil mi? En sevdiğim karaktere adanmıştı bu bölüm ya çok sevindim, kendisi hikayeden alınmış olsa da :)[/spo]

edit: yazım hatası, son cümledeki anlam bozukluğunu giderme çalışmaları

[ Mesaj 27 February 2007, Tuesday - 01:09 tarihinde, THiM tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

lost un iyice boka sardığı şu günlerde heroes olmasa ne yapardık.

dizi git gide daha heyecanlı oluyor. ve lost gibi 80 tane sorunun peşinde koşturmuyor. Bağlayıcılığı aynı bir çizgi roman gibi "bundan sonra ne olacak" şeklinde.

[spo] Mr. Bennet büyük adammış diyoruz. Her türlü sorun da dahi bir çözüm yolu üretiyor. Gerekirse japonca bilem düşünüyor. claire için kaçış planını thaitiliyi ve patronunu çağırdığında çoktan yapmıştı. hem kendini akladı hem de kızını emin ellere teslim etti. tabi ileriki bölümler de sylar

ayrıcana hiro nun da babası bu işlerin için de ve muhtemelen o da kendi oğlununu fişlenmesini istemiyor.

claude un nasıl oluyor da bu kadar çok şey bildiğini anlamış oluyoruz.

acaba peter ile jessica karşılaşırsa ne olur? bakın niki demiyorum jessica diyorum.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Hemen kontrol ettim :) Kadın yokmuş bizimkiler evi basarken.

Bir de merak ediyorum. Bu bizim internet kadın, offline'ken bittorent download yaptırabiliyor mu? Yapıyorsa maksimum download kaç? Bunlar açıklanmalı bir an önce.

Şaka bir yana, 16. bölümün bitiş bence Heroes'un en heyecanlı yeriydi şimdiye kadar ki. (don't LIE to me!) Ama orayı devam ettiremedik henüz.

Bir de 17 nin sonlarına doğru Matt bilinçsiz yatarken yanındaki taş hatun kimdi öyle ya? Bizim internet kadın değil sanırım baktım benzetemedim :)
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...