Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Marshal Safir saygıyla selamlar..

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
cakeonroof, 07 Aralık 2005 15:50 tarihinde demiş ki:
eet abso bende "200k" ile standingde 1. olmasina dikkat cekerim :p nerf bl , saka bi yana tebrikler sam ;) pekde yakismis ablaya armorlar

O kadar oyun donuyorsa oyle oluyor. Bir de Bonus haftalari falan degisiyor. Ben bir hafta 130k ile 1. oldum bir hafta 315k ile.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, the Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler de, sen paladini birakmamis miydin sam? biz de biraktin heralde, 1 haftadir paladin ühüh diye baslik acilmiyo diye seviniyorduk :)[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress
WoW EU - Chromaggus
Penthesilea, Undead Warlock
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler sam walla mage e werecek bisi olsa bende kasarimda butun herseyim oldugu icin kasmiorum gercekten zor ama bizim serverdada joji die bi rogue war 150k kill war bana gore bu wow serverlarinda ab av olmadan rank 14 olabilecek cok az insanlardan biri us warsongda oynayan warsa alli lerdede olsun hordelardada olsun taniorlardir zaten adam ab av acilamdan once ss de felwood da westernde kasti 150k yi :D
Sosyal ağlarda paylaş

o uzun bekleme sureleri olmasa sam fakirdi zaten :P

1 saat beklerken AD reputation icin ugrasip durdu o arada epix falan dusurdu rc satti
palydanlarda isadami oldu artik

yalniz cidden warrior. shaman. rogue ve paladin disinda bir class gelmiyor aklima rank 14 silahlarini verimli kullanacak ( en verimliside warrior ve rogue tabii :)

wand falan koymalari lazim ve tome[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Brewers
Sosyal ağlarda paylaş

ooooooooooooooooooooooooooo. hellal olsun. almisin o `hayvani` silahi eline. darisi her honor farmerin basina ;)

edit: grand marshal's staves'e laf edenin alnini garislarim. zaten internetimi kesti bilkent haftaya pztye kadar yok BOHU. konuyu saptirdim. sam harbiden tebrikler. birazdan bakcam bakalim overall siran kac ;)

[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage (31arcane/20fire !)

[Bu mesaj muzcu tarafından 07 Aralık 2005 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 07 Aralık 2005 17:41 tarihinde demiş ki:
o uzun bekleme sureleri olmasa sam fakirdi zaten :P

1 saat beklerken AD reputation icin ugrasip durdu o arada epix falan dusurdu rc satti
palydanlarda isadami oldu artik

yalniz cidden warrior. shaman. rogue ve paladin disinda bir class gelmiyor aklima rank 14 silahlarini verimli kullanacak ( en verimliside warrior ve rogue tabii :)

wand falan koymalari lazim ve tome

mageden umutlarini kesmiler zaten
su yapiyoruz biz isimiz o[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...