Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Marshal Safir saygıyla selamlar..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Nedendir bilinmez böyle online oyunlarda çok kasan birisi olmuştur kanıtta gösterilmez(bir iki gören duyan vardır) bir konu olduğunda hede hödö şöyle kastı şu kadar kill i vardı siz bişi bilmiyorsunuz moduna girilir.
Size ne adamdan kasmışsa kasmış, hadi siz yaparsınız anlarımda elin adamının honor kill inden rankinden size ne, ama örnek göstermek istersiniz koyarsınız ss sini veya blizzard honor listten sıralamasını olur biter. Birde buna dayanarak siz bilmezken ne demek, buradaki insanları ne kadar tanıyorsun ne kadar çaba veya emek gösterdiklerini nereden biliyorsun. Ama vardır böyle bir olay kanıtlanır o arkadaşı da taktir ederiz ama siz uo oynarken filan komik laflar bunlar.

Konuda sapmasın walla. Sam i tekrardan tebrik ederim darısı başıma:)

[Bu mesaj Gallant tarafından 10 Aralık 2005 22:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 10 Aralık 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
15k kill dese inanırdım ama 150k kill bg ler gelmeden bana çokta inandırıcı gelmiyor bu adam oyunu bıraksa sırf adam kesmek için uğraşsa 150k yapması 4-5 ay alır sanırsam

Yahu ne 4-5 ay i Bg ler yok birini kessen bile 30 sny de reslenip karşına dikilmiyor Tm zerglerinde bile 20kyi gecemez adamlar sonucda res handi aliyor her ölüşte.
Bu arada Sam ortalarda yok bi çıkıyor ortaya şaman kasmış nerf paladins diyor ehueh :)[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Signature Avatar

[Bu mesaj Regalya tarafından 10 Aralık 2005 23:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Regalya, 10 Aralık 2005 20:32 tarihinde demiş ki:
bejawe ne oldu arkadaşım dangalak danagalak atıp tutuyordun sustun duruldun birden ?

Burada bu kadar Euda oynuyan insan var yani biz Eucular 3 günlük wowcuyuz he seninle tartışamayız bile
Honor concda rank 13 ayriyeten gene honor conc da "ss de felwood da westernde kasti 150killi" ben senin world of warcraft oynadigindan bile süpheliyim öyle güzel sallıyorsunki.

*sinir sinir*

Hah ben topicigi kirletmemek icin konusmadim boyle senin ve senin gibilerle it dalasina gitmek istemiorum inanmiorsan girersin arkadasim us warsong serverina if de bekle birazcik cikarsa bak bakalim ben 150k derken tabiki adamin 150k killi yok su anda yanindayim 93583 kill war adamlarin guildi pvp guildi mc onxya raidleri cok cok nadir adamlarin gearlari pvp odullerini gearlari sen burada istedigin kadar laf sole eger bu paticikde warsongda oynamis biri warsa buyuk ihtimalle oda biliordur benim nickimde Grafarion benide bulabilirsin thottbotdanda bakabilirsin

Ayrica EU yu kotuledigim yok bircok arkadasim orada oynuor
deme istedigim sadece us nun eu dan yanlis hatirlamiorsam 3 ay once felan acildigidir.Belki bunlari EU da goremezsiniz belki gorursunuz ama US de sirf pvp guildleri acanlar war adamlar bundan 1 yil once 60 olduklarinda nerede kastilar soruorum sana AV AB varmiydi eminim sen basladiginda acilmistir onun icin bi bilgin yoktur AV AB den once millet 7/24 nerde pvp yaptigini onun icin buralarda boyle bilmediklerini gormediklerin hakkinda lutfen yorum yapma.Gene soluorum EU yu kotuledigim felanda yok gene.Biz basladigimizda US wardi 2 gunluktu daha o kadar EU olsaydi EU da oynardim.
Ayrica Nicki Joji guildide nOx [signature][hline]onurdolar, 17 Kasım 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
arkadaş iyi güzelde benim mesajı niye imza haline getirdin sen ya

[Bu mesaj bejawe tarafından 11 Aralık 2005 01:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj bejawe tarafından 11 Aralık 2005 02:03 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj bejawe tarafından 11 Aralık 2005 02:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@ bejawe
Bi sendin US te oynayan...
93k kill su an gayet normal bi rakam.
Alt karakterimin 79k kill i var su anda.
Senin iddaan AV AB açılmadan bu rakama ulaşmak, simdi soruyorum, bu insan evladı 93 kill i av/ab acılmadan ulastı sonra 1 kill bile yapmadı mı?
Ayrıca AV/AB ile Honor ranking çıkması arasında uzun bi zaman dilimi yok.Honor system cıktıktan kısa süre sonra AV açıldı.Honor systemle US server EU server in alakası ne?

Neyse, Sam i kutluyorum rank 14 olmasından ötürü, hemde bi paladinle olmasından ötürü 2. kez kutluyorum. :)
Her ne kadar sürekli ağlasada, artık o paladin de default özellik gibi bişey olduğundan alıştık.
Bundan sonra açıcağı char la mutlu huzurlu dps dolu bi wow diliyorum :)

Umarım bende bi ara olucam 14 :D [5. hafta rank 13 :( ]

[Bu mesaj Virtue-L tarafından 11 Aralık 2005 02:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bejawe, 11 Aralık 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
Hah ben topicigi kirletmemek icin konusmadim boyle senin ve senin gibilerle it dalasina gitmek istemiorum inanmiorsan girersin arkadasim us warsong serverina if de bekle birazcik cikarsa bak bakalim ben 150k derken tabiki adamin 150k killi yok su anda yanindayim 93583 kill war adamlarin guildi pvp guildi mc onxya raidleri cok cok nadir adamlarin gearlari pvp odullerini gearlari sen burada istedigin kadar laf sole eger bu paticikde warsongda oynamis biri warsa buyuk ihtimalle oda biliordur benim nickimde Grafarion benide bulabilirsin thottbotdanda bakabilirsin

Ayrica EU yu kotuledigim yok bircok arkadasim orada oynuor
deme istedigim sadece us nun eu dan yanlis hatirlamiorsam 3 ay once felan acildigidir.Belki bunlari EU da goremezsiniz belki gorursunuz ama US de sirf pvp guildleri acanlar war adamlar bundan 1 yil once 60 olduklarinda nerede kastilar soruorum sana AV AB varmiydi eminim sen basladiginda acilmistir onun icin bi bilgin yoktur AV AB den once millet 7/24 nerde pvp yaptigini onun icin buralarda boyle bilmediklerini gormediklerin hakkinda lutfen yorum yapma.Gene soluorum EU yu kotuledigim felanda yok gene.Biz basladigimizda US wardi 2 gunluktu daha o kadar EU olsaydi EU da oynardim.
Ayrica Nicki Joji guildide nOx

av gelmeden once en fazla rank7 filan vardi, atma.

ilk 60 olduklari zaman honor sistemi yoktu. sadece mc vardi end game.

ayrica destination / nox gayet mc/bwl yapar, nerden cikardin ender yaptiklarini?

bu arada 140k killi adam var hordeda. ama bu kadar gerisi yok. alliancede yoktur olesi :)[signature][hline]nerf shamanz
bilmeyen arkadaslara soyluyoruz; talentlerle backstab = 179%, ambush = 299%
Sosyal ağlarda paylaş

tamam rank 7 filan dedim zaten, rank 7 uzeri yoktu demedim.

arkadas av geldiginde rank 13 olanlar vardi demis, ben de yavas rank 13 olsun dedim. rank 8 ile rank 13 arasindaki fark rank 1 ile rank 8 arasindaki farktan COK daha buyuk :)[signature][hline]nerf shamanz
bilmeyen arkadaslara soyluyoruz; talentlerle backstab = 179%, ambush = 299%
Sosyal ağlarda paylaş

Name Guild Level Lifetime kills Rating
Joji NoX 60 61,144 - 7 42,281

arkadasim atiyosun bare once sagina soluna bakip at...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Dela, 10 Aralık 2005 03:28 tarihinde demiş ki:

anani yunan sahillerinde acunla gormusler olm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 11 Aralık 2005 02:42 tarihinde demiş ki:
onlari +int bonuslu topla bari, teh chosen one. ;D

daha iyi mana burn yemek için mi? quick strike ring ve don julio's band hedefliyorum ama onları alana kadar seal/band of jin almaya çalışacağım. kemer de belt of the fallen crusader uzakta olduğundan onslaught girdle kısmetse.. :-)

ha paladin alır mı olmaz öyle şey denebilir lakin ben gayet güzel healimi de yapıyorum dmg'mi de veriyorum. priesti outheal etmeye çalışmak yerine 2500 single swing'le indirmek daha reel geliyor bana.. eğlencesi bir kenara..

said:
khazetul, 11 Aralık 2005 04:05 tarihinde demiş ki:
tebrikler rank 14 için ama Paladin değilde başka bir class olsaydı daha mı bi iyi olurdu acaba ?

maalesef kalmadı elimizde..[signature][hline]Grand Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream

[Bu mesaj Sam tarafından 11 Aralık 2005 05:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biri su adama MCde damage siralamasinda duzgun rogue ve mageleri rank 14 silahi olsa bile paladinle gecemeyecegini aciklayabilir mi ? :p

raidin ortasinda ikide bir siralamada kacinciyim diye sorup duruyor su aralar lol

yorma kendini sam dual wield kullansan o silahi yine gecemezsin beni :P (doggy gelsin iyice bunalima soksun seni mcde) noobydan[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Brewers

[Bu mesaj Popeye tarafından 11 Aralık 2005 08:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sam'in baglantisi nezaman duzeldi de mmorpg oynamaya basladida bide wow'ta boyle bi mevkii'ye yukseldi

neler oluyor dunyaya ? dark edit mi ? hepimiz olucek miyiz ?[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

@ bejawe
it dalaşına girmek istemyiorsun ama gelip burada yalan atıpda tepki görünce euciler felan moduna girmen birde üstüne konuşup konuşup cevap hakki vermeden topici kirletme ye hakkın yok diyerek karşındakini susturmaya çalışman büyük yanlış.
Şimdi söyle yalanlar attin
"ss de felwood da westernde kasti 150killi" "BG ler çıkmadan önce rank 13 oldu"
(Bildigim kadariyla)
Us ve Eu serverlerinde Honor conc içerisinde en yüksek alinan kill 34 k dir (BG ler çıkmadan önce) ayrica rank 11 dir ikiside benim main serverim olan Al'Akir den Orochimarv adli shadow priest e aittir zten honor conc 1.si o oldu tabard rulz.(Ayrıca guilddaşımdir ;))
Bakalim seninkine
Name Guild Level Lifetime kills Rating
Joji NoX 60 61,144 - 7 42,281 (Gene salladin ?)
Na gelelim nooblugunun devamina
"sana AV AB varmiydi eminim sen basladiginda acilmistir " AV WSG Acıldığında ben rank 10 dum AB daha yeni açıldı Ayrica Honor sistemi Us de açıldıkdan bir hafta sonra Açıldı Euda Denyomusun sen? Bi halttan haberin yok sallayıp duruyorsun.

Heh şimdi gelelim Eu cusun ne bilirsin lafina burada bu kadar insan var hepimi Eu da oynuyoruz nedir Eunin Us den eksiği daha doğrus eksigi kaldimi ? Ben senden 3 ay sonra basladim hadi eyw Nedir başarın ne yapdin ne charin var ne başarin var bana şunu şunu yaptim bunu başardim de.

Bak ben yaptıklarimi söylim
Honor conc da rank 10 Shaman yaptim BG ler cıkmadan önce sen yaptinmi Honor conc da Rank 10 char.
Alt charim olan mage i Warlord yaptim sen yaptinmi ?
200-250 gün online yaptim sen yaptinmi ?
Shamanim Warriorum Roguem Magem var lvl 60 senin varmi ?

3 kuruşluk wow tarihinle ne haddine senin bana 3 günlük wowcu demek ?
Yada EU oyuncularina NOOB muamelesi yapmak kimsin sen?
Dangalaklığın bi sınırı vardir sen o sınırı bayağı bir geçmişsin
Gelip burada yalan sıkış şeyler söyleyip laf atıp ondan sonra cevirmeye çalışma biraz olgunsan öncelikle buradaki Bütün Eu oyuncularinden sonrada benden özür dile .[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Signature Avatar
k 2005 08:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Regalya tarafından 11 Aralık 2005 09:04 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bi oyuna bu kadar zaman harcayip, bu kadar sey yapip bide ustune oyun icin kavga ediyosam hayatimi bi gozden gecirirdim ben, no offense...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Dela, 10 Aralık 2005 03:28 tarihinde demiş ki:

anani yunan sahillerinde acunla gormusler olm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...