Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Marshal Safir saygıyla selamlar..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

emerald dream rank sayfası

az çok emeği geçen herkese teşekkürler, uzun ve yorucu bir serüven oldu.. 8-)

not: wissy açmış da başlığı beğenmedim şimdi ne yalan söyleyeyim.. :-)[signature][hline]Field Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream

[Bu mesaj Sam tarafından 07 Aralık 2005 14:58 tarihinde değiştirilmiştir]

LOOOOL
http://i.imgur.com/iFyZV.png
Sosyal ağlarda paylaş

Şu yaş ortalaması da çok manasız geliyor yav. Tamam biz yaşlandık e kardeşim biz yaşlanıyorsak arkadan genç birileri de geliyor değil mi. Sen oyuna vakit ayıramıyorsun da üniversiteye yeni geçen tonla genç var mesela. Ne bileyim bu saçma bir neden oyunu kolaylaştırmak adına.

Blizz dendiği gibi ne zaman herşeyi tek tuş şehirden instance yaptı, oyun bitti. MMO dediğin sosyal olacak, heyecan olacak, uğraşı olacak. Progress progress diye ağlıyor herkes oyunda, ama progress zor ve uğraşı gerektiren, ama zorunluluk gerektirmeyen bir olay olmalı. Tek tuşa bas şuraa gir, tek tuşa bas buna git. Şehirden çıkmıyorsun ki..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadan birileri gelmiyor işte, 10 sene öncenin oyuncu profili ile bugünkü arasında devasa bir fark var. O ultima onlineda lockpick'i 99'dan 100 yapacam diye 8 saat sandık arayan oyuncu kitlesini bulamıyorsun artık.

WoW'da neden rogue sınıfının lockpick kasma olayı kaldırıldı? Diğer oyunlarda neden bu tarz şeyler hep törpüleniyor? Çünkü bugünün yeni üniversite okuyan ya da hala lisede olan kitlesine bunların hepsi külfet geliyor. Meslek kasmak bile başlı başına bir olay olmak üzere nerdeyse.

Yakında her MMO'da 2 mesleği bir kere kastın mı sonrasında silip başka meslek kassanda 2 tıkla eski mesleğe bütün özellikleri dönme sistemi statndart olarak konacaktır. Çünkü biz yaşlanıyoruz ve yeni nesilde bunu istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden mmo emek isterdi, tamam ben öyle aman aman bir oyuncu olmadım ama herşeyin kolaylaşması tatmin etmemeye başladı

ve evet bir önceki sayfada değinildiği gibi adam gibi grup bulmaz zordu bir kere bulduğun insanlarla yapmak isterdin onları arkadaş listene eklerdin hatta msn/icq/vs gibi iletişim bilgilerini de alırdın

şimdi eve gittiğimde 1 saat cs 1 saat hon oynayayım diyorum

sc2 alınca ona da saracağım az az
Sosyal ağlarda paylaş

7 sene once ıs yok guc yok 7/24 basındaydım unvt basladı fınal vıze derken zorlamaya basladı ıs evlılık olunca raıdlere anca zaman kalıyor eskı mantık olsa yok ot topla yok yemek topla rep ve gear kas ustune level almaya calıs cok zorlar hatda baslamazdım bıle su ankı sıstemde aksamları 3 4 saat ayıran bır ınsan raıd dısı her seye en fazla 1 ayda ulasır ha kolay oldu hosuma gıtmıyor boyle olması ama olmasa cogu kısı ugrasmaz bayardı
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Sabah akşam kasmıştı cidden Sam. Helal olsun.

sağolasın abso, işte böyle şahit olan biliyor ancak nasıldı. :)

yalnız benim başlık da "buralar beeeeele bostanlıktı"ya alet olmuş lol, 6 ayda bir girip bakıyorum bölüme de gözüme çarptı.

teeeey tey! başlığı tekrar baştan okuyorum da vay be, o sevinç ve rahatlamayı sanki tekrar hisseder gibi oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en son rank 12 ye kasabilmiştim. Kasamadıydım sonra 11 e düşmüştü ondan sonrada bc patch i gelmişti. O kadar kastım kastım alabildiğim tek şey war tigerdı. Oda 1-2 hafta sonra direk yeni 60 olmuş adamlar tarafından alınabilir hale gelmişti. Büyük trajediydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

su anki mmolar sayesinde artti oyuncu kitlesi o eski tayfanin sevdigi turun oyuncu sayisida belli zaten. zor mor degildi aptalcasina vakit kayip ettiren seylerdi cogu. eq1 den biliyorum iyiki yok o tarz salakliklar resmen malmisim saatlerce bosbos piti piti klikle dur. . hayir eskiyi bilmesem diycem gercekten biz ust duzeydik cilgin iyi oyunculardik. bi bok degildik sadece ilk kez bir seyleri goruyor ve mal mal uzun uzun zor diye bize yutturulan grind festleri sabirla basarmaya calisiyorduk.. sonundada al sana cubuk..

sukurler olsunki oyunlar bu hale geldi. eskisi gibi oyunlar var hala da mizmiz mizildayanlar onlardan ilk kacanlar artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ben en son rank 12 ye kasabilmiştim. Kasamadıydım sonra 11 e düşmüştü ondan sonrada bc patch i gelmişti. O kadar kastım kastım alabildiğim tek şey war tigerdı. Oda 1-2 hafta sonra direk yeni 60 olmuş adamlar tarafından alınabilir hale gelmişti. Büyük trajediydi :D

o bir hafta fakri ile grand marshal kaciran arkadas vardi guildde, direk depresyon nedeni, patch bir hafta gec gelse aliyordu herif
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

su anki mmolar sayesinde artti oyuncu kitlesi o eski tayfanin sevdigi turun oyuncu sayisida belli zaten. zor mor degildi aptalcasina vakit kayip ettiren seylerdi cogu. eq1 den biliyorum iyiki yok o tarz salakliklar resmen malmisim saatlerce bosbos piti piti klikle dur. . hayir eskiyi bilmesem diycem gercekten biz ust duzeydik cilgin iyi oyunculardik. bi bok degildik sadece ilk kez bir seyleri goruyor ve mal mal uzun uzun zor diye bize yutturulan grind festleri sabirla basarmaya calisiyorduk.. sonundada al sana cubuk..

sukurler olsunki oyunlar bu hale geldi. eskisi gibi oyunlar var hala da mizmiz mizildayanlar onlardan ilk kacanlar artik.

bi amaç için savaşmadığın, pvp veya item için pvp yaptığın her oyun boktandır.
o yüzden mmoların %99 u boktan
Sosyal ağlarda paylaş

e noluyo gladyator olunca ki?

mesela bak ne olsa,
tüketilebilir eşyalar olsa, silah mermi vs gibi. Bunları yapan adamlar olsa, bunları yapan adamların bunları topladıkları belirli bi zone olsa ve bunun için savaşılsa.

voohooo!
yani mesela, level alırken aldıgın zone da kapısmak gıbı bısey bu, bı ara bi chest vardı wowda, ordakıde aynı hıkaye. Ver amacı takılsın mıllet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...