Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Yurdum insanı tam gaz eleştirmekte ama paticik dışında başka forum/kaynak/vs kullanmamakta, ki bakınız eski post larda da geçmiş;

300 msec latency ye sabitliyeceğiz şeklinde beyanda bulunmuş FunCom.

Patlasın çatlasın hatta mümkünse iflas etsin FunCom, kahrolsun Conan yaşasın hayrı pıtır.

Seneeee 1900 ler (hatırlıyanlara 1998-99 e bağlayan kış ayları) mekan Ultima Online official forumları, aynı replikler, FunCom diye bi adam varmış cok acaip bir oyun la cok acaip yeniliklerle gelecekmiş (Anarchy online). 3 Boyutlu olacakmış! Yok artık oha çüş...

Bu adamlar ne zaman yeni birşeyle gelecek olsa (bkz anarchy online : shadowlands expansion ı) ortalık bir çalkalanır, millet bir posta kafiri taslar ve dışlar.

Ben ne yapayım LORE u CONTENT i eğer bu iki objeyi implement eden arayuz, kontroller, combat sistemi vs vs vs aynı olduktan sonra? Bu adamlar hiç mi bilmiyorlar (ki herfilerin kullandıgı combat sistemi bugun WoW dahil bütün hack'n slash MMOPRG lerde kullanılıyor) var olanı koruyup Conan fan larını arkalarına alıp birde Robert E. Howard ın bilmem kacıncı dereceden akrabasını bulup E3 fuarında oyunu anlattırmayı?

Bugün ufacık community lerde bile FunCom iyi kötü gündemi kendi üstünde tutabiliyorsa ki tutuyor, bu bile bir marketing basarısıdır, Warhammer demeyin bana LORE ve CONTENT farklı gerisi aynı. Succubus u gördüm bi posta midem bulandı, kimin kimden çaldığı önemli değil (WoW evreni MMORPG şeklinde geliştirilirken büyük oran da 2001 senesinde temelleri atılmış fakat 2003-2004 de projesi iptal eilmiş olan Warhammer Online dan araklanmıştır, Blizzard sucks)

Velhasılı kelam, Bende gıcıgım viva hayrı pıtır ama oyun çıksın yeni birşey bulma hevesiyle kapanıcam makine başına, size de tavsiye olunur sevgili pati giller.
Sosyal ağlarda paylaş

2001-2003 arasında yapılan warhammer online'ın su anda yapılanla alakası yok, wow'un yanındanda gecebilcek bi proje deildi o, takip ediyodukwhite dwarfdan yalanlar yalanı bi işti o

--------------------------------------------------------------------

Ben gayet hevesli ve ümitli, üni de bol bol zamanı olan bir adamdım o devrede. Fikirler harikaydı, graphic engine de patladılar en sonunda paraları bitti proje iptal edildi. Dönem in 2 kafadar script yazarı (şu oyun için de mob ların hareketlerini ve davranışlarını sağlayan AI gibi gorunen halbuki alakası olmayan arayuzleri yazan abiler) proje iptal edildigi anda blizzard a geçti ondan sonra olan oldu.

Şimdi bugün baktığımız zaman fikirler gerçek olmuş Warhammer da, herşey halledilmiş final phase e geçmeye ramak kalmış, duygulu anlar yaşıyoruz. Ama sıkıldık be abicim artık, yeni birşey istiyoruz,bekliyoruz.

Neyse Conan bir 4 ay darbesi daha alırsa alacam warhammer takılacam 3-4 ay, sararsa devam sarmazsa....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube 26 Eylül 2007, Çarşamba - 04:00 tarihinde demis ki:
nereye gidiyo yalan mı sölüyo cocuk haklı
grafik desen çakma
oyun desen wow 2
pvp desen berbat
ne anlatııym daha.

Oynadın mı bık bıklıyorsun ?

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 10:16 tarihinde, Xaenin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hani bazen o kadar salakça postlar oluyor ki gülüyorum ancak.
Abicim warhammer dediğiniz oyun, 200vs200 kuşatmaların olacağı bir oyun.
Sen bu oyuna bump mapping koyarsan hayvan shaderlar koyarsan nası oynancak bu oyun?
Wowun dandirik grafikleriyle bile düşmüyor mu FPS 60 70 kişi olunca?
4 tane 8800 alır trafoya bağlarsın artık.
Daha oyun mekanikleri hakkında en ufak bir fikre sahip olmadan wow özentisiymişte yok grafikler çok kötüymüşte saçma sapan yorumlar yapmayın.
Allahaşkına gidin bi okuyun oyunu abuk subuk konuşmadan önce.
Derdiniz grafikse oyunun grafikleri gayet iyi olacak.
Teknoloji harikası değil evet ama mmolar teknolojiyi geriden takip eder zaten.
Grafikler sanatsal olarak çok iyi mekan tasarımları olsun karakter tasarımları olsun.
Grafikler konusundak tek şikayetim bütün itemların görünüş olarak birbirine benzemesi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...