Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

combat animasyonları şu anki haliyle hiç hoşuma gitmedi. hareketler cok donuk ve ne olup bittiği belli olmuyor. bazı hareketleri yaparken karakteri oynatınca sağa sola, resmen buzun üzerinde kayıyormuş gibi bi his uyandırıyor.

gerçi beta görüntüleri ama olsun, bu kadar zamanda daha cok sey beklerdim.

bide o ortadaki action bar inanılmaz kaba olmuş irenç duruyor.

simdiye kadar seyrettigim warhammer videoları çok daha iyiydi, daha bi hareketli, daha akıcı ve cok daha güzel animasyonlara sahipti.

inşallah release e kadar düzeltilir bunlar, hayalkırıklığına uğradım o kadar conan çıksa da oynasak derken =(
Sosyal ağlarda paylaş

o ne bicim assasin combati oyle ya, hurra diye daliyor adamin cevrsinde kosturuyor o sirada bir kac tusa basiyor, eger bundan ibaretse asasin uzgunum ama wowdaki roguelardan pek bi farki yok, gayet basit duzeysiz bir combat olayi var...umarim release suresine kadar bir cozum getirirler..
Sosyal ağlarda paylaş

assasin kaykay kullanıyor sanırsam ?

succubus var demonologist videosunda da böyle boynunu bükmüş zavallı gibi duruyor yazık ya :(

benim korktuğum şey mature öğeler yüzünden daha çok genç/çocuk akımına uğrama olasılığı.

[ Mesaj 27 Ağustos 2007, Pazartesi - 01:50 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
bence tutmaz bu oyun :/

said:
tutçağını kimse iddia etmiyor zaten.
tutmasını isteselerdi conan yerine harry potter seçerlerdi.

ne alaka ?
ben oyun yapıyım tarlada oynansın diye mi yapıyo adamlar tutmasını istiyorlar tabi.
tutsun diye de elinden gelen herşeyi yapıyorlardır.

Harry potter'ın ne kadar fanı varsa conanında hatrı sayılrı bi fanı var.
Warcraft'ın ne kadar fanı vardı ki şimdi 9 milyon kişi falan oynuyor.

Yemesinler bizi warcraft yokken Conan vardı.
ne derler conan varken warcraft portakalda vitamindi.

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 06:15 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

öle de, Warcraft bir oyun. aynı şirket gitti o oyunun MMORPGSini yaptı. Hikayeyi istediği gibi şekillendirdiler. Fakat Conan öle değil ki , filmi oyun yapiolar. LOTRO gibi, sadık kalmaları gereken çok şey var.. Bu da oyunu etkileyebilir.

tabi dünya üzerinde WOWu saymasak. Conan ı daha çok bilen vardır Warcraftdan. Sonuçta bir klasik. ama işte LOTR da bir klasikti mmorpgsi ne oldu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ben Age of Conan gibi bir MMORPG'nin başarısız olmasını istiyorum.

Neden mi ?

Hiçbir yaratıcılık,hikaye gerekmeksizin armut piş agzıma duş tarzında 2 tane grafik ve 2 tane sistemle ortaya cıkan mmorpglere kılım arkadaşım.
LOTRO gibi buda fiyaskoyla sonuçlansın ve bu insanlar yeni bişeyler üretmeleri gerektigini anlasınlar.
Bak warcraft'a..Senelerin oyununu hikaye ile süsleyerek mmorpg yaptılar..Sonra sonra iyice rezil ettiler ama olsun sonuçta kendi ürünleri,kendi hayal güçleri neticesinde birşeyler cıkardılar.
Warhammer Online'da aynı şekilde geliyor..
Age of Conan diye bir oyun yapıcagına ( sonu belli açık ve net bir şekilde fiyasko olucak )
Evvel zaman içinde 5tane ırk varmış diye bir oyun yap journallar yap hikayeleri sitelerde yayınla besle sürekli yaptıgın oyunu veya önceden bir strateji oyununu cıkar 2sene sonra mmorpg si gelsin ( warhammer gibi ) oturur oynarım ama Arnold'un filminde oynadıgı kitapcılarda cizgi romanı olan bir oyunu oynamam.
Oyunu,film veya kitap yapsalar dicek bişeyim yok
ama kitabı,filmi,cizgiromanı oyun yapmaya başladıklarında uyuz olmaya başlıyorum.

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 13:21 tarihinde, Eternal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

nedne ne farkı var?

warhammer daha cok armut piş azıma düş, sistemde eski oyunda eski konuda eski herşey dibine kadar eski ve kullanılmıi.

adamlar eksi oyunlarını yenı kılıfla (ki en eski oyun kılıflarından biriyle aslında) önümüze koyuyolar.

nasıl bi fark var arada anlamadım. Warhammer online'ın sitesine bakıyorum hikaye mikaye yok var olanlarda masaustuu oyununun kıtaplarından c/p direk, en ufak yenı bişey yazılmış dğil warhammer tarihi hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

Höh nedir bu aoc dusmanligi, bence aoc fazlasiyla basarili olacak. Ayrica aoc, WAR'dan daha yenilikci bir oyun yoksa ben mi yanlis biliyorum...

Eternal bir de neden acik ve net bir sekilde fiyasko olacagini aciklar misin, gercekten cok merak ettim.

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 15:03 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Höh nedir bu aoc dusmanligi, bence aoc fazlasiyla basarili olacak. Ayrica aoc, WAR'dan daha yenilikci bir oyun yoksa ben mi yanlis biliyorum...

AoC karşıtı falan değilim , patlamasını da istemem , alternatif olur WAR'a . Ama görünen o ki patlayacak . WAR'dan yenilikçi bir oyun değil , combat system third person shooter gibi . Zaten combat system yüzünden oyunu 6 ay erteleyen bir firmaya ben o saatten sonra zerre güvenmem , o da ayrı bir konu . Aklınız nerdeydi şu saate kadar diye sorası geliyor insanın yapımcılara .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...