Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Far Cry - Bir oyun uyarlaması daha

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Evet Far Cry'ın da filmi geliyor. Üstelik tahmin edin kimden? Alone in the Dark gibi iğrenç bir filme imza atan arkadaşımız Uwe Boll. Malesef bir oyunun da içine edilmesi gibi olacak gözüküyor. Daha oyuncular bile belli değil gerçi ama 2006 yılında çıkacakmış post productionda.[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

Alone In The Dark filmi var mı? Hiç duymamışım :P Kopukluğun bu kadarı bir insan için :P

Yoo bence Farcry gayet güzel bir film olabilir. En başta tipik giriş sonra adamlar ve yaratıklar çıkar. Sonrası Holywood aksiyonu zaten. Gayet güzel olur :D[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

hollywood aksyonuna güvenmem ama bazen iyide olabiliyor...mesela herkesin lanetlediği "mr and mss shit" aksyonunu daaha doğrusu aşkla sarılımış aksyonunu çok beğenmiştim...bu nedenle kuru aksyon olmaması dileğiyle....başarılar[signature][hline]mazeretim vaaaaar...
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu oyundan film olayı ya:)

Doom çekilecek.Yeni Resident Evil düşünülüyor.HALO ÇEKİLİYOR Kİ OLEYYY

Ayrıca Starship Troopers'in oyunu çıkacak :)

vs. vs. film sektörü ile oyun sektörü çiftleşiyor[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

Aslına bakarsanız Farcry'dan iyi bi hollywood aksiyonu çıkar bu bi gerçek. Ama Uwe amcanın diğer filmlerine bakarsak iyi bi hikayenin içine edeceğinden şüphemiz yok. Hazır King Kong da bitti Peter Jackson bu işe de el atsa ya:) hatta beni oynatsın Farcry'da evek evek...[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

ana nerde trailer?[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

farcy harbiden de 3. sınıf holywood aksiyon filmi olacak bir konuya sahip. Dr. moreu adası+bilimum görevi bırakmış asker tribi. bence fallout un filmini yapsınlar. madmax var tamam ama böle tam fallout ortamı olan bir film yapsalar.

son olarak
hobbitin trailerı nerde?[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Trailer ÇOK KÖTÜ. Ben hayatımda bu kadar kötü bir yumruk sesi duymamıştım, resmen Cüneyt Arkın filmlerinden alıp koymuşlar. Bu herifin kesinlikle film çekmeyi bırakması gerekiyor. Bu ne böyle ya?

Having directed 14 movies up to 2008 Boll reached an average IMDb rating of 2,4 (2.44 to be precise).
Sosyal ağlarda paylaş

Fragman hayatımda gördüğüm en boş ve en kötü fragmanlardan biri. Bana manyak bi gaz vermesini beklemiştim, arkada çalan şarkıya, filmdeki ses efektlerine yandım, korkunç ötesi. Amanın bu adam ne yapmış, bu adama kim para vermiş. KİM BU DELİH

edik: bu arada dikkat ettim de, resmen silah reload sesini fln counter strike'ın dosyalarından almışlar. ekrana gelen yazıların girişi gelişi fln nedir bu ya ayıptır günahtır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...