Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

discord'u bamlamışız

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

GERGE, 15.10.2024 10:21 tarihinde dedi ki:

Yıllık $15'lik lowendbox'umdan Wireguard kullanıyorum ben. Android'de app-based split tunnel destekliyor bu. Pil harcaması da sıfır neredeyse. Kullanıldığı applara Discord ekledim, sorunsuz kullanıyorum şu anda.

Split tunnel yapan VPN programları windowsda da var, Wireguard ile bunu kullanıyorum, yine sadece kullanacağım applar açık: https://github.com/TunnlTo/desktop-app

Yıllardır bu firmayı kullanıyorum, daha ucuzları da var ama EU'da daha ucuz ve güvenilir bilmiyorum: https://my.racknerd.com/index.php?rp=/store/france-grand-opening-specials-kvm-vps

Bunu nasil kurariz biraz daha detayli anlatir misin diyicem ama muhtemelen yine anlamiycam sdfg

Sosyal ağlarda paylaş

valla gerge yazinca senelerdir ben de anlamiyorum.

iyi anlatiyor ama cerrah acik kalp operasyonu anlatiyor gibi geliyor.

diyorum "bunun yerine ben acik ev adresimi yollarim zaten isteyenlere... daha bi kolay gibi"

abi online kurum icin ucret alsaydin kral olmustun kral. simdi senko'dan zengindin bak.

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

Opera vpn ile gireyim dedim, login kısmında şifreyi yazınca "yurtdışından login oldun, gelen maile tıkla" dedi, telefondan linke girince açmadı tabi, operadan hotmaile girince yine uyuzluk çıkardı, zaten yavaş açılıyor sayfalar vpn ile. Sinirlendim bıraktım.

Hayır şunu anlamıyorum, discordun yaptığı işi yapan tonla uygulama site vs var. WhatsApp'dan instagrama, tango'dan Facebook'a kadar hepsinde yapabiliyosun aynı şeyleri. Hepsini kapatsinlar da rahatlayalim komple.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 20.10.2024 09:56 tarihinde dedi ki:

ios ve android play store’dan kaldırmışlar. devlet böyle birşey yapabiliyor mu ki? inanılmaz gerçekten saçmalığın daniskası.

apple hesabını değiştirince başka ülkeye gene işe yaramadı tr store’dan güncellemeye çalıştığı için, ne yapmak lazım? silip başka ülke store’unun sürümünü mü indirmek lazım? işe yaramazsa bir daha yükleyemeyeceğim için emin olmadan denemek istemiyorum.

şu kötü olmuş, anca update gelene kadar çalışacak heralde app'ler diye algılıyorum. teleforda da web'den girilecek sanırım.

zaten neyse girmiyelim yasak ladıysa devletimiz bi bil diği .vardır

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...