Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra halkı ayaklandı ‘this is This is London not Londonistan’.

chicagolu

Öne çıkan mesajlar

Keşke İstanbul’daki halkımız toplanıp böyle protesto edip mültecilere karşı yürüyüşler yapsa. Adamlar Boston’un sembol şarkısı Sweet Caroline şarkısını söyleyip dans ediyor. Biritishlere saygım var hatta Almanlara bile, herkes kendi ülkesinde yaşasın kardeşim.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

Valla dertlerini tony blair'e, baba busha, jr. bush'a falan anlatsınlar. Yıllarca sömürürken iyiydi. Hala daha sömürüyorlar gerçi.

Bizim söylenmeye hakkımız var, onların yok. Gerçi biz de Suriye iç savaşına kadar gidiyorduk, ordan sonra suçluyuz.

µh tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizlere saygın olmasın. Warcraft 3 te bir harita var bu haritayı yapan klanın siteye üye oldum tavsiye vermek için neyse bu haritayı ilk yapan ingiliz bir kadınmış bu klandan (lan birde 2 çocuğu varmış) Benim Türk olduğumu öğrenince Türkiyenin azınlıklıklara uyguladığı politikaya katılmıyorum gibi bir şey dedi. Türklerin başına gelirken iyiydi şimdi kendi başlarına gelince haksızlık oldu 😂 Beter olun ingilizin çocukları. Ben 15 yıl önce falan Londraya gidince zaten gece zenciler hyde parkın duvarının yanında eroin çekiyordu şimdi araplar basmış zuhahaha

Sosyal ağlarda paylaş

freedon_nadd, 4.06.2024 07:11 tarihinde dedi ki:

İngilizlere saygın olmasın. Warcraft 3 te bir harita var bu haritayı yapan klanın siteye üye oldum tavsiye vermek için neyse bu haritayı ilk yapan ingiliz bir kadınmış bu klandan (lan birde 2 çocuğu varmış) Benim Türk olduğumu öğrenince Türkiyenin azınlıklıklara uyguladığı politikaya katılmıyorum gibi bir şey dedi. Türklerin başına gelirken iyiydi şimdi kendi başlarına gelince haksızlık oldu 😂 Beter olun ingilizin çocukları. Ben 15 yıl önce falan Londraya gidince zaten gece zenciler hyde parkın duvarının yanında eroin çekiyordu şimdi araplar basmış zuhahaha

Off bir an 2003 yilindan forum mesaji okuyorum hissi geldi. 

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

GKh8RkW.jpeg

Alıntı

This is Nigel Farage, new leader of the UK's Reform Party and all-around tosspot. He spends most of his time whinging about Europe and immigration being the reason for the decline of the country, and was the leading figure behind the Brexit campaign, after which in 2016 he promptly fucked off to the US to make bucketloads shilling for a similarly nonsensical, orange populist stateside. Allowing for maximum damage, minimal responsibility, and maximal financial compensation.

hatta

nav90yn.jpeg

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

freedon_nadd, 04.06.2024 14:17 tarihinde dedi ki:

Bir şey olmaz. Keşke milletin gazını almak için yapılan yalandan protestolar yerine gerçek protestolar olsa fransadaki gibi 🙂

Çiftçiler yerel bir devlet binası önüne tezek mi ne yıgmıştı. Şimdi sen yap bakalım bizde onu valilik yada kaymakamlık binası önüne o çiftçiye ne yapıyorlar. Senden bekliyoruz 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

Narstil, 05.06.2024 16:13 tarihinde dedi ki:

Çiftçiler yerel bir devlet binası önüne tezek mi ne yıgmıştı. Şimdi sen yap bakalım bizde onu valilik yada kaymakamlık binası önüne o çiftçiye ne yapıyorlar. Senden bekliyoruz 🙂

Ordada millet o çiftçileri desteklemese tutuklarlar. Bak deprem olduktan sonra tayyeap ekşi sözlükçülerden hesap soracaktı hala soracak 😛

Sosyal ağlarda paylaş

Son 2-3 asırdır insan hakları mücadelesi verildi şu an medeni denilen ülkelerde büyük ölçüde tartışmasız kabul ediliyor sorgulanmıyor bile.

Ama bu mülteci akınları bu organize cehalet, bu kural tanımayan, saygı göstermeyen yağmacı güruh istilası devam ederse gelecekte batı tamam insan haklarını kabul ettik sorun yok ama "insanın tanımını yapmadık" hadi şimdi insan tanımını yapalım mücadelesine girişmek zorunda kalacak gibi.

Aşırı sağın yükselmesi de bunun bir ihtiyaç olmasından kaynaklı olsa gerek.

Law tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...