Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK Flame 4 by Plazo Bacasiz Somine

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

evet degerli patiler evinizi sikir sikir yapacak bir urunle karsinizdayim festivalin birinde tanistigim hintli arkim arabistana giderken bana birakmisti o gunden beri kutusunda duruyor bioetanol esasli bir yakiti var onu koyup yakinca somine efekti variyor evin icinde hani yakmasaniz bile biblo gibi koyabilirsiniz eviniz genisse fotolari atiyorum fiyat olarak mlsf nette bulamadim aynisini uretimden kalkmis galiba asagi yukari 2-3k arasinda degisiyor muadili urunler ben 1.5k gibi dusundum siz degerli patilere ankara icin elden teslim tercihimdir kargoda kırılmamasi mucize olur cunku 

Whats-App-Image-2024-03-07-at-12-06-18.j  Whats-App-Image-2024-03-07-at-12-06-15.j

pascalnouman tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene işyerindeki şöminenin baca baglantısı kötü oldugundan içeriye duman doluyorduve tavanı is kaplamıstı.Neyse bizde işyerinden bir işçiye bunun benzerini yaptırdık,10 luk profilin üst kısmında ufak bir yeri kestirdik,sağ ve soluna kaynak yaptırdık .Arkaya dizilen odunların önüne bu profil görünmeyecek şekilde koyuldu.

Harika bir görüntüsü var,baya iyi de ısı veriyor(15 kişilik yuvarlak masanın oldugu büyükçe bir çardağı sıcacık yapıyor),koku vs yok.Tek sorun saatte ortalama 1 litre etanol yakmasıydı.aşagıda resmide var

nMCjG_Dw.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

neutrino, 16.03.2024 15:40 tarihinde dedi ki:

Olm ne kadar işlevsiz bisey bu, amacini anlayamadim ya da? Evi isitmak icin kotu bi çözüm, koku vs desen zaten havayi kirletiyor alev yaninca. Guzel dekorasyon olur demek icin ork olmak lazim. 🪓

abi isitmak gibi bir amaci yok en azindan bu boyuttakilerin hani olsa da yakit konusunda verimli olacagini hic dusunmuyorum ama soyle bacamiz olsaydi xeske somine atesi onunde ayi postunda seviseydik diyen ciftlerimiz icin mesela en hesapli cozum *kıps*

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...