Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

aldıklarınızdan çok almadıklarınıza tepkiler, örneğin toreria tsl'de görmediği kartı çat diye gördü.

fb geçen yıl avrupa liginde penaltı alırken ligteki penaltılarını şaibeli göstermeye çalışanların ağlaması bitmiş miydi?

S-H tarafından düzenlendi
  • Like 1
  • Uzuldum 1
  • Kustum 2
Sosyal ağlarda paylaş

06fa5f1e442f5e4589f3e92c8aef6a35.jpg

'FIFA'YA ŞİKAYETTE BULUNDUK, GALATASARAY'IN DA SORUMLULUĞU VAR'

"Şimdi tazminat alabilmek için FIFA'ya şikayette bulunduk. Tete, Leicester'dan sonra Galatasaray'a transfer oldu. Biz Tete'ye dava açıyoruz ama o sorumluluğu Galatasaray da paylaşıyor. Ek kural 7'ye göre bir oyuncunun 1 Temmuz'a kadar 'Sözleşmemi askıya almak için Ek 7'yi kullanmak istiyorum' şeklinde bir talep mektubunu göndermesi gerekiyor."

'TETE BİZE MEKTUBU GÖNDERMEDİ'

"Tete, bu mektubu bize göndermedi. Tete'nin birçok kez kulübe dönmesini istedik ama o bizim çağrılarımızı cevapsız bıraktı."

'TAZMİNAT MADDESİ 150 MİLYON EURO'

"Tete'nin sözleşmesinde 150 milyon euro'luk tazminat maddesi vardı. Şimdi Tete ve Galatasaray, bu tazminat sorumluluğunu birlikte üstlendiler."

FENERBAHÇE TRANSFERDEN VAZGEÇMİŞTİ

Fenerbahçe Kulübü, Brezilyalı futbolcu Tete'nin transferi hakkında bir açıklama yapmıştı. Tete'nin Galatasaray'a imza atmadan önce menajerler tarafından kendilerine önerildiğini belirten sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

"Futbolcu ve ekibi, geçtiğimiz günlerde Türkiye ziyaretinde bulunmuşlardır. Bu ziyaret esnasında adı geçen oyuncu, menajerleri tarafından kulübümüze önerilmiştir. Kulübümüz muhtemel transfer ihtimaline istinaden şartları sorgulamış ancak yapılan hukuki, finansal ve teknik değerlendirmeler sonucunda oyuncunun transferinin tarafımıza uygun olmadığı kanaatine varılmıştır."

geceye limon sıkmış gibi olmayayım ama durumlar sakat sdf

Sosyal ağlarda paylaş

ndombili kalçası ile önüne geleni yıktı. zaha da bildiğin şl oynamak için gelmiş cidden hem maç öncesi hem de maç sonrası açıklamalarından belli. maçta da bildiğin manu defansının içinden geçti özlemiş ingiltere yi 🙂  oynadıkça açılıyor yiğidim. mertens de ne garip oyuncu yaşından dolayı artık gücü yetmiyor ama cidden kaliteli oyuncu. 

Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın sponsorlarından Başkent İnsaat'ın sahibi Uğur Vergili göz altına alındı. “Şahinler” operasyonunda firari isme gözaltı (Adli kontrolle serbest bırakıldı) İstanbul merkezli 7 ilde “Şahinler” suç örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonda, firari olarak aranan Uğur Vergili gözaltına alındı. (NTV)

muselaraya yapılan sarı karttı, geçen haftalarda osayiye yapılanın aynısı. osayi üstüne sarı kart görmüştü sonraki maçta da oynayamamıştı sakatlıktan dolayı.
antalyanın verilmeyen 1 penaltısı, boey'in verilmeyen 2. sarısı da bonus 🙂

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

dugundeyim maci izleyemiyorum ama troller butun eksisozlugu falan tek bir agizdan cope cevirmisler.

besiktasli kardeslerim de bundan etkilenip gs dusmani oluyor demek ki, azcik istatistiklere bakin pozisyonlari karsilastirmali inceleyin

kural uygulaniyo ortaligi ayaga kaldiriyorlar vs

kesenin agzi acilmis

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...