Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Yine neler neler kaçırdı GS, penaltı dahil.

Hakemin çok acayip birkaç kararı var, penaltıda direkt kırmızı vermemesi, bariz bir iki taç ve faulü ters vermesi falan.

GS bence kadro olarak doğru çıktı. Ama Kerem şu oynadığı pozisyona alışık değil. Zaten yaydan karşıdan kaleyi tutturamıyo adam, çaprazdan anca tutturuyor, bi garip.

Icardi saf yetenek ama atletik olarak dip noktada. TR'de pek etki etmiyo ama Avrupa'da çok rahat kilitliyorlar. Golünü attı ama onu da zaten totoyu kaldırıp geri dönemediği için attı.

ManU çok kriz futbolu oynadı, Eriksen gibi adamı yedek bırakmalarına şaşırdım, girerken tırstığımı dediydim zaten, yine makine gibi oynadı adam.

Geçen maçı güzel kapattı bu maç. Ama o maçta nasıl 2 puan kaybettik diye az kafayı duvara vurdurmaz bu sonuç gelince.

Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth, 04.10.2023 00:02 tarihinde dedi ki:

Arkadaşın modluğunu alalım. Kime giydirmişse gol attı.

Ama dediğim tuttu %100 olarak? 😄

Icardi göbekli dedim, adam koşamadığı için geri dönemedi, o yüzden gol attı.

Zaha form tutmadı daha dedim, dengesini kaybedip düşe kalka gol attı, yine çok iyi başladı ama 90 dk çıkaramadı.

Kerem dengesiz dedim, adam ceza yayından dışarı attı, karşıdan kaleciye vurdu, sonra gitti köşeden attı golü daha zor pozisyonda 😄

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 03.10.2023 23:59 tarihinde dedi ki:

S-H pusuda bekliyordu muhtemelen 1-2 hafta sesi cikmaz zaaaaaa

alakası bile yok, geri kalan maçlarda 4/4 yapsın gs, 2 kere geri düştüğü maçı aldı helal olsun. benim ligteki tepkim haksızlığa, tff/mhk adaletsizliğine.

• Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...