Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023 - 2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ikinci yari derbilerinde besiktas bayagi etkileyici performans sergiledi. sadece sonuc degil oyun olarak da rakiplerine ustunluk kurdu.  benchmark maclar olarak gordugumden minor derbileri de sayiyorum, trabzon disindaki eslesmelerden ustun cikildi diye hatirliyorum. en iyi derbi sezonu mu bilmiyorum ama derbi notu cok iyi bir sezon oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 27.07.2023 03:52 tarihinde dedi ki:

@Marquezetto bak beşiktaş rebiçi bir de gs nin zahada yaptığı katakulli gibi bir şey yapıp taliscayı getirsin Beşiktaş şov izlersin. Konu başlığını da @Llama açtı, resmen havada şampiyonluk kokusu var. Bir de anç,  takımı şenor dahil hamama götürsün

Şu fenerle gs yi beşiktaş salih amir gedsonla orta sahada kevgire çevirdi ezdi geçti. Yine tokatlarız. İkisinin de hala orta sahalar zayıf net söylüyorum bunu. Bizimkilerin de 2si 7 lik biri 8lik oynuyor ama diriler, yetiyor. 

Ben kaldığım yerden devam bunlar gidene kadar. Konuyu doğru adam açmış bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 28.07.2023 13:46 tarihinde dedi ki:

Rebic yarın ya da pazar günü geliyormuş:

bonservis : 500bin euro + bonuslar

senelik : 2.5m euro ( 2sene sözleşme )

çok iyi transfer şu fiyatlara. gol asist var, sağ sol şut var. Tam Şenolun istediği topçu

Tadici kaptırdınız bize, Rebic falan hikaye sdf

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 27.07.2023 20:20 tarihinde dedi ki:

Stad işi başka da gsnin ve fenerin bu sene yaptığı transferlerin ileride kulüplerin başına büyük bela açacağını göreceğiz. Beşiktaş'ın en büyük transferi Şenol Güneş bence. Şu kur ortamında muhtemelen yöneticiler kişisel servetlerini aktarıyorlar o takımlara ama ileride bunlar kulüplere borç olarak kalırsa büyük sıkıntı olur. Şampiyonun 1 milyon Euro ödül aldığı ligde bu kadar transferin mantığı yok. 

En azından Fener'e bir şey olmaz. Daha yeni trink para aldılar 30m Arda'dan.

Sosyal ağlarda paylaş

ya şu batarlar lafı 30 senedir var en az. Kim nerede batmış? Hiçbir şey olmaz kulüplere, vergisini sıfırlarlar yallah işte 

Beşiktaş'ın durumu şu an feda sezonundan bile kötü. Talisca gelmez, TR'ye gelirse de paracı adam fener-gs kapar bir tanesi. ANÇ yönetiminin bu işi bitirecek kapasitesi yok. Al Nassr'da şimdi yabancı sınırına takılıyor.

en az 5-6 transfer daha lazım, kadro çok dar. Rakiplerin piyasa değerinin yarısındayız 

Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonunda sakatlik nedeniyle mac kacirmis ama o kadar degil mesela ghezzal daha cok kacirdi. ikinci sezonda lig maci kacirmamis. tabelasi cok iyi ve senol gunes ile sinerjisi oldugu icin dile getiriliyor. cin/arabistan rotasi cizenlerde israri ben de anlamiyorum. bu ekonomide zar atmak bes sene once zar atmaya es deger degil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...