Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Resmi sitenin attığı video edit abi kalecinin ayağına bakın ahhaha. Son video daha net baya çıkmış işte. + hakem daha top havada iken bayrağı çekiyor zaten, kötü niyet olsa golü vurunca vs çekerdi bayrağı. Herif kornerden gelen topa kafa vurup gol olur diye bayrak mı çeker abi sdf. Görmüş çekmiş işte, bravo valla iyi yakalamış.

Editli vidya paylaşan Bjk Twitter hesabı da günün komedisi. Gerçi sitenin başında Meriç Müldür isimli amigo olunca şaşmamak lazım. Çok kötü yönetiliyor Bjk sosyal medya hesapları. Hani Resmi sosyal medya hesabından ana avrat sövülse şaşırmam. Bi gergin sizin Meriç abi xD

Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek, 21.08.2023 12:29 tarihinde dedi ki:

Resmi sitenin attığı video edit abi kalecinin ayağına bakın ahhaha. Son video daha net baya çıkmış işte. + hakem daha top havada iken bayrağı çekiyor zaten, kötü niyet olsa golü vurunca vs çekerdi bayrağı. Herif kornerden gelen topa kafa vurup gol olur diye bayrak mı çeker abi sdf. Görmüş çekmiş işte, bravo valla iyi yakalamış.

Editli vidya paylaşan Bjk Twitter hesabı da günün komedisi. Gerçi sitenin başında Meriç Müldür isimli amigo olunca şaşmamak lazım. Çok kötü yönetiliyor Bjk sosyal medya hesapları. Hani Resmi sosyal medya hesabından ana avrat sövülse şaşırmam. Bi gergin sizin Meriç abi xD

olum bunlara ağzında salya söylemek hakkın da kararı veren yan hakemin de duruşuna bak, adam saha tarafında duruyor, nasıl doğru karar verebilecek.. Bu 1000 tane video editinden daha büyük skandal. Bu kararı verebilmesi içn hakemin bildiğin organ -  göz hizasına alması lazım çizgiyi, almadığın sürece top 1mtr dışardan gibi net şekilde gelmediği sürece uzunluk mesafesi de artıyorsa sadece duygularına göre karar verirsin. Skandal ötesi şu karar. 

Video editse çıakrtırsın var dan dersin al boşuna bjk yönetim taraftar bıdı bıdı yapmayın top net çıkmış. Hiç biri yok ortada fakat skandal yerinde duruyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten cizgiye esitliyor bakış açısını, topa vurulduktan sonra kendi soluna kayiyor hafif. 2 gün önce bizim penaltı atlanirken nasıl savunuyordun atilla maymununu, gelmiş bugün yüzde yüz haklı durumda hakeme laf atiyosun. Bu arada bu Atilla geçen sene nkoudunun kafasına kırmızı vermeyen hakemmis.

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu görüntü var nerde çizgiye eşitliyor, kafasını yamultması lazım hakemin. Görüntüde adam resmin korner direğinin iç tarafında dümdüz bacakları açık duruyor, doğal olarak hatalı duruş. Zaten tüm yorumcuların herkesin hem fikir olduğu durum bu. 

GS penaltı konusunda yazdığım tek mesaj aşağıda. Yine kimsenin verilmemesi itiraz etmediği tek pozisyon. Boeyin pozisyonuna konuşmadım hiç görmedim, golden önce toriera faul yaptı mı yapmadı net görmedim. Konuşmadım da atıp tutmadım da. 

Pendikin pozisyon vara gitmeden net penaltı yazdım zaten foruma. İstersen saniye kontrolü de yapabilirsin

Sana tekrar ceviz tavsiye ediyorum. 

FuCKiR, 19.08.2023 23:10 tarihinde dedi ki:

mertens uyanıklığı bıraksın, denswill topa giden adam, kendisi ayağını önüne uzatarak denswille faul yapıyor. Hakemlerin penaltı vermemesi güzel karar

Sosyal ağlarda paylaş

Top disarda gibi duruyo kaleye paralel acidan, ama hakem acele etmese daha dogru olurmus. Ama en buyuk fail frame kesilmis video yu paylasmasi resmi hesabin.

Ayrica kafama takilan, ne guzel orta aciyosun, niye ordan sol ayakla vururken aut cizgisine koyuyosun topu. O taraftan cikma ihtimali cok daha yuksek sonucta, yayin uzak tarafina koysana.

Sosyal ağlarda paylaş

df, 21.08.2023 09:12 tarihinde dedi ki:

az farkla dışardan gitmiş gibi. belki yüzde yüz tepeden bakılda 1-2 cm ile içerde kalır vs ama üzerinden olay çıkartacak bi hata yok. bu kadar küçük farklarda iki kararda denk gelebilir. şanssızlık diyelim. pendiğee 3-4 atamıyosak zaten sıkıntı başka türlü büyük.

+1

İçerde bu maçı koparamadiysak zaten yapacak bişi yok. Yan yattı çamura battı. Gitti cepteki 2 puan

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 22.08.2023 12:57 tarihinde dedi ki:

Fuckir o kadar yan hakem yanlış yerde goygoyu yaptın, tam yerinde durmuş adam, top da dışarıdan gelmiş belli.

https://www.instagram.com/p/CwLhlOFqpAM/

Şu kamera açısından doğru yerde durduğunu nerden çıkardın, atış yapılırken, vücudunu sol bacak dahil, sağ bacağına doğru topluyor adam, anında bayrak kaldırıyor. 2 bacak açık, ortalanmış şekilde göz tam çizgide olmalı. Hele masuaku tarafındaki kameradan biraz fizik varsa kesinlikle ortalamış değil adam. Ayrıca zaten golle ilgili de biliyosun yorum yapmadım, konuşmadım, ne nizami ne değil dedim, bilmiyorum çünkü. Bunu sağlaması gereken bir VAR ımız var dedim. Fırat, erman ahmet hepsi hem fikir, kimse çıktığına ikna değil. Ne seni ne başkasını da ikna etmesi gereken de biz değiliz, bunu sağlayanların beşiktaşı ikna etmesi gerekiyor.

Ha ben taraftar değil de yönetimin yerinde olsam 2 haftadır oynanan rezil futboldan sonra zaten ağzımı açmam şu pozisyona. Konuyu da ben açmadım bahsetmezdim de konu forumda gelişti. Çünkü iyi futbol oynamıyorsan, isteksiz sağa sola yana yuna geriye saçma sapan futbolun sonucunda illa ki bir şekilde beraberlik mağlubiyet olacak yani. 

Bu arada muleka abv

Sosyal ağlarda paylaş

Yapılacak 3 transfer vardı, sağ kanat, stoper, 10 numara. Kadro dağıldı. 

Yerine Onana, Amerty ve Rebic geldi. Onana'ya kiralama için kulüp aranıyor.

Talisca ve Ramos ağıza sakız oldu, koca kulüp gücümüz yetmedi diye açıklama yaptı. Cenk ve Salih ile anlaşamıyorlar. 1m euro fazla vermedi diye Tadic kaçtı. 
Stada sponsor yok, bulamıyorlar da. Başkan ortada yok. 

Alenen Beşiktaş, bir trabzonlu güruh tarafından küçültülüyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman, 21.08.2023 10:02 tarihinde dedi ki:

her macta boyle ince ince isliceklerse izlemeye gerek yok aga maclari 

Maçları izlemeye gerek yok, mesajları görmezden geliyorum, sen de bıkkınlık genel bence. Diğer kahve ağlamalarını da hepsi fail alıntılamadım

Tabi mantık da aramıyorum da o nasıl önerme başlığı değiştirelim, çok beğendiysen nickin sonuna getir pascalnouman motherfuck.r diye en azından kendi mantığın umumu değil de seni etkiler

Sosyal ağlarda paylaş

Şu kadro bile olsa 5. haftadan sonra beşiktaş şg nin yönetiminde beşiktaş gibi oynar. Yönetim satmakta ve geç kalmakta bir numara. 1m arttırıp almadıkları her adam bize daha pahalıya mal oluyor, sadece 10 numaraya aldığımız tüm faydasız oyuncular için harcadığımız para 40m euro

Saiss var elinde ne yapıp ne edip anlaşacaksın budur yöneticilik.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...