Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

8. maçımıza geçen yılın kadrosuna ilave 1 transfer ile çıktık 😄 muhhteeşemm! 

Bakhtiyar girdi 2 gol yedirdi bize, Rashica sayesinde de attı. İttire kaktıra gidiyoruz, ANÇ ve avanelerinin keyfi yerinde. Yavaş yavaş kulübü dibe gönderiyorlar. Daha kötüsü FB ve GS tarihlerinin en iyi kadro değerlerine ulaşırken, biz geriye gidiyoruz. Bu fark 2-3 senede toparlanacak bir fark da olmaz. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

guzel gole cevirdi ama. kontrol, savunmanin bacagin altindan koseye.

lucescu besiktas'in zaaflarini egitim kasedi gibi sundu. fakat atladigi yerler de olmus, mesela aboubakar'in penaltisi ve colley'in duran top aksiyonu. eforlu oynayabilen TSL takimlari bu macin analiziyle besiktas'i zor duruma sokabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 04.09.2023 03:15 tarihinde dedi ki:

Ya bizim yönetim stoper stoper hala son 24 saat kalmış al Ninoyu getir, 5 sene stoper aramazsın 7ye mi aldın, sakatlık vs olmazsa en az 15-20 görür. Uyum muyum uğraşmazsın nokta atışı lider stoper. 

getiremezler nino'yu baily cepte o olacak muhtemelen. Afrika kupası zamanı da 6 maça necip-tayfur ile çıkacağız

Sosyal ağlarda paylaş

Sakat diye gönderdikleri Lyanco 69 maç kaçırmış
Baily 159 maç... 
Yönetim inanılmaz başarısız tek umudum ŞG

Bailly vs Maguire karşılaştırması yapıyor manu taraftarı da maguire'dan o kadar yılmışlar ki Bailly'nin gitmesine üzülmüşler. Reddit'te de baktım biraz genel olarak low iq ve kötü kararlar aldığını yazmışlar 😄 Sonuç olarak PL topçusu 

Sosyal ağlarda paylaş

bence o lyanco transferinde bir şeyler döndü sonra Ceyhun uçtu. Şimdi daha kötüsünü zaman kalmadığı için mecburiyetten alıyorlar. Ne verdiler bilmiyorum ama tam fail transfer. Yönetim ağır batırdı bu sezon, hoş teknik direktör hedelerinden dolayı bir süredir batırıyorlardı da mecburiyetten Şenol u getirdiler.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok kötü transfer değil, afrikalı ve sakat > kesin işe yarar adam sdf 

Fakat şenolun tercihi nino tarzı adamdı, eric baillynin neden tercihte arka sırada olduğu nino ile kıyaslayınca belli, Nino olsa amiri sürekli geri çekmeye ihtiyacın olmayacakken şimdi mecbursun nerdeyse.

Neyse teşekkürler ANÇ Çilek istedik Eric getirdin esprisini de yapayım. 

Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR, 05.09.2023 11:55 tarihinde dedi ki:

Bence çok kötü transfer değil, afrikalı ve sakat > kesin işe yarar adam sdf 

Fakat şenolun tercihi nino tarzı adamdı, eric baillynin neden tercihte arka sırada olduğu nino ile kıyaslayınca belli, Nino olsa amiri sürekli geri çekmeye ihtiyacın olmayacakken şimdi mecbursun nerdeyse.

Neyse teşekkürler ANÇ Çilek istedik Eric getirdin esprisini de yapayım. 

Amir'i geri çekme ihtiyacı ortasahada baskı yiyince bi boka yaramamasından. Önü açık olacak, ileriye isabetli pas atıyor Amir, ama baskı gelince bi çalım yapayım, bi verkaç biş yapayım, iki depar atayım yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...