Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Şenolum ahde vefa dedi resmen eliyle verdi maçı ts ye. İkinci yarı 3 oyuncu değişikliği ile başlıyosan zaten çıkardığın 11 in rezilliğinin ortada olduğunu kabul ediyosundur

Yani ads , ts deplasmanı, fb ve gs içerde dışarda bunlara bu kadro çıkar mı. 

neyse tüm takımlar kötü öyle domine edecek oyun oynayan henüz yok. şenolu da istanbulda bıraksınlar şu ts deplasmanlarında.

maçta hakemlik bir şey de pek olmadı, beşiktaş gol iptal doğru, coley e kırmızı belki gelebilirdi

Sosyal ağlarda paylaş

Bogaz sikma 2x hayirli isler..Aynen hakemlik birsey yoktu kardes, GS maci olunca rakip oyuncuya mac satiyor cirkefliginden yoneticisinden herseye laf eden adam hakemlik birsey yok yaziyor, ikiyuzluluguz komik degil baymaya basladi artik.

Hadi gidin birbirinizi likelayiverin simdi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yani gs nin 4. gol öncesi seccadesini yanında taşıyan, cumadan çıkmayan boeyden çıkan topa korner verilebilirdi. hakem vermedi, yan hakem vermedi, müslüman boey bilese de itiraf etmedi, Sonuç etkilenmiş olabilir.

fakat bu pozisyonda hakem vermedi, var vermedi, eren ölmedi bitmedi itiraz etmedi demek ki gırtlaklama yok. sonuca etki etse kıyamet kopar mı kopardı, sonuca da etki etmedi. ts de 2 kere maçı kazanamayacağına göre maça etki eden hakem unsuru olmadı. 

hak eden kazandı hak etmeyen perto. Zaten hakemin özellikle 75den sonar beşiktaşa yanlaması da bizim hakemlerin klasik eyyamı. Bunu en iyi bilen gs, ikinci fb üçüncü de bjk yani . Lobi sırasına göre akıyor bunlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

Yaani bi şekilde kırmızı görmeden tamamladı iki boğazlayan da. Orası hakemin rezilliği. Ama maç sonu tutup 3er 5er maç ceza almazlarsa organize rezillik olur federasyondan.

Bu adamlar bi sonraki maça ceza almadan çıkarsa etki edecek sonuçta.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yanılıyorsun, beşiktaş şu futbolla şampiyon olsun sevinmem ben. GS veya FB harika oynasın, bala g.te beraber yenilgi vs görsün, şampiyonluğu kaybsetsinler onları daha çok izlerim. 

90 dk eziyet çekmek nedir sen bilir misin, keşke fb maçı 180dk olsaydı da şu ts - bjk maçını izlemeseydim sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Benim derdim sampiyonluk filan degil, belli bir olcude yaziyorum hep. Objektik olamama ile sikintim var, fikir gorus ayriligi ile ilgili degil. Oyun ile ilgili yazdiklarina cevap vermem, begenirsem begenirim. Ama kesin olan birsey var ki istisnasiz her mac topiginde GS hakem/lobi muhabbeti asiri bayiyor bunu biraz da gostermek amacli yazdim. Demek ki kendine yapilinca "olabilir" oluyor veya sus pus olunuyor, maca etki etmedi oluyor. E hani en kollanan bizdik?

Daha once yuzlerce kez dedigim gibi, sizin diger maclarda her pozisyona laf ediyor olmaniz, size daha fazla haksizlik rakiplere daha ayrimcilik yapildigini gostermiyor, sadece digerleri o kadar izleyip sallamiyor da ondan. O yuzden su lobi muhabbetini az birakip saha icine bakalim.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 17.09.2023 23:09 tarihinde dedi ki:

Benim derdim sampiyonluk filan degil, belli bir olcude yaziyorum hep. Objektik olamama ile sikintim var, fikir gorus ayriligi ile ilgili degil. Oyun ile ilgili yazdiklarina cevap vermem, begenirsem begenirim. Ama kesin olan birsey var ki istisnasiz her mac topiginde GS hakem/lobi muhabbeti asiri bayiyor bunu biraz da gostermek amacli yazdim. Demek ki kendine yapilinca "olabilir" oluyor veya sus pus olunuyor, maca etki etmedi oluyor. E hani en kollanan bizdik?

Daha once yuzlerce kez dedigim gibi, sizin diger maclarda her pozisyona laf ediyor olmaniz, size daha fazla haksizlik rakiplere daha ayrimcilik yapildigini gostermiyor, sadece digerleri o kadar izleyip sallamiyor da ondan. O yuzden su lobi muhabbetini az birakip saha icine bakalim.

Seninkiler maça etki ediyor işte bunda anlaşılmayacak bir şey yok. Ofsaytımsı tarihe geçiyor, milyonlarca çocuğun eyyam ne demek anlamasını sağladı.  Suat arslanboğa rize - gs şampiyonluk hediyesi. Yani bunlar lobidir. 

kırmızı da hep objektif oldum açıkçası. Sertlikten yanayım avrupada ayakta duran futbolcu görebilmek için. 40faul görmek istemiyorum maçlarda. 

Dirar - joseph : joseph kırmızı gördü, değil dedim

nkodu kafa (var dinlemeleri ) kırmızı değil dedim

pendik maçı colleye pendik forvetinin kafa teması ki puan kaybettik kırmızı değildi. Top çıktı çıkmadı pozisyonu , göremiyoruz hakemin duruşu yanlış diye, ne çıktı ne çıkmadı demedim çünkü anlaşılmıyor.

GS ye yazıyoruz çünkü cabbar timur hep bir şey anlatıyor. Hep yeni şeyler. Dur daha sene başlamamış yeni röportajı işte bize şunlar yapıalcak bunlar yapıalcak, ya kardeşim ne yapılıyorsa belgeleriyle vur masaya. zaten bunu bekliyor herkes. var kayıtları mı var elinde? kim verdi? yasak, kanunen suç,  bir tek tff den alabilirsin. Ekşi mi, yusuf günay mı hamit mi? kim, zaten gs yönetim kurulu gibi tff. Ne karşılığında vazgeçtiniz açıklamaktan. 

zaten objektif olarak bakarsak gs nin alengirli işlerini futboldan çıkartsak 10 şampiyonluk el değiştirir . teşvik onda, belge onda açıklanamıyor, çift sözleşme onda, cemaatin duası onda ama fb bjk potata eritiliyor beşiktaşı zaten geçiyorum biz ikisinin arasında birini yakacakken diğerinin yanına yapıştırılıyoruz. Ofsaytımsı var açıklaması > hemen nkoudu var pozisyonu. Şike soruşturması FB yanına bjk. 

Tabi gerçek şu , şahlanan fenere operasyon çekiliyor.

GS nin eski Başkanı konuşuyor, futbolcusu konuşuyor, rakip takımın oyuncusu itiraflarda bulunuyor harekete geçilmiyor. Kardeşim gel hangi maç bu al dinle ceza kes.

Fatih altaylının şu imar işini youtubeda izleyin , yalanlanamıyor. Şimdi taylan mahkemesi vs varmış bir şeyler oluyor işte. 

GS ve TS ye el veren, hadi FB Atatürkçü tam muhalif bjk ya da el verse fena mı olur. 10 sene dibimizdeki araziyi ancak aldık, adamlar sattığını geri aldı sdf

Hükümetten önce darbeyi gören Azizin sözünü tekrar yazayım çünkü bana göre gs budur: "gs hep yapar yapar sonra yapmamış gibi el uzatır" 

Sosyal ağlarda paylaş

%71 topla oynama var, ilk atağın 82.dk da

aylardır transferler eksik, kadro yetersiz diye söylüyoruz, ANÇ ve aveneleri koltuğunda rahatça oturuyor. Sergen çok büyük hocaymış ki yetersiz bir kadro ile takımı şampiyon yaptı. ANÇ yönetimi bu takıma düşmandır. 

Beşiktaş Eylül ayında şampiyonluğa havlu attı, müthiş başarı. 

Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray ve fenerle bu sene rekabet edebilmek zor çünkü ikisi de gayri resmi yolları da kullanarak hayvani transferler yaptı. beşiktaş'ın varsa böyle para babası yöneticisi çıksın aday olsun. adam kulübü korumak istiyor çünkü normal şartlarda benzer transferleri yapan kulüp batar türkiye'de. forma satışı şu bu hikaye. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...