Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Takım oynamıyor, daha büyük rezillikler izleriz bir kaç hafta sonra gs deplasmanı var Allah korusun. 

şenol safını seçti, yanlış da seçti. Bu karambolde o da şutlanabilir bu dakkadan sonra. 

Ulan transfer yapmışsın, adamı ilk 18'e bile almamak nedir? Onana TV'den lens maçı izlerken post atıyor, herifin bir suçu da yok, bu muameleye normal yani. 

10 tane adam aldık bu sene, 2 tanesi ilk 11'de...

Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche, 28.09.2023 11:26 tarihinde dedi ki:

şenol safını seçti, yanlış da seçti. Bu karambolde o da şutlanabilir bu dakkadan sonra. 

İyi oldu, özünde hepsi aynı zaten. Yönetim istifa yazıp da hocayı koruyan gerizekalılar görsün.  Salak emre akbaba 6pastan auta vrumasaydı da 5-0 olsaydı belki kurtuluş daha erken olacaktı. 

Sosyal ağlarda paylaş

artik psikolojiden arinmis bir kotumserlik de var. cebi bence taraftar psikolojisini gayet iyi cozdu. hoca secimi ve son transfer donemi o eksende ilerledi. yeri geldi kurumsallikta geri adim atildi. taraftarin gercekci olmayan beklentilerini karsilayamadi. ustune kotu baslangic gelince masaka diyen anime karakterine donustu.

futbol acisindan karamsarligin derecelerinde olsam da halen teknik direktorun cozemeyecegi bir durum olmadigini dusunuyorum. derbiye bir ay var galiba, o sure zarfinda cozmesi lazim tabii. aksi durumda yonetim ve teknik direktor birbirinin sirtini kasirayarak ne kadar gidebilirler bilmiyorum. cebi'nin en buyuk rakibi gozuken zatin agzindan bos populizm disinda bir sey duymadim. malesef tablo bu.

Sosyal ağlarda paylaş

Rakipler bu kadar dolu dizgin gelirken şenor inş. kendisinin ts ve ads maçında beşiktaşı ne hale düşürdüğünü görür. Bu işin futbol tarafı geç kalındı artık. puan farkı kapanırdı vs belki rakipler tökezleyebilecek izlenim verseydi. İmkansız olmasa da artık şampiyonluk çok çok zor. 

Yönetim de inş,  pendik maçında var ihlali ile 2 puanın uçmasını, ts maçındaki top oyunda değilken gol iptalinin beşiktaşa karşı nasıl bir sistematik tfff > mhk organizasyonu olduğunu görür. Geçen senedenberi sistematik olarak devam eden bu durumu, çoktan genel kurula götürüp takımı ligden çekme insiyatifini oylamaya sunup yetkisi varsa da direkt olarak genel kuruldan bunun güven oyunu almalıydı. Taraftarları çok çok erken organize edip, açık net şekilde bir takıma yanlı tff nin gitmesi için sezonu bile çöpe atmalıydı. Bu şekilde en azından avrupaya odaklanırdın ligi çöpe atıp. 

İmkanı yok ki tff başkanının bu kadar fazla beşiktaşa karşı hal hareket tutumları varken hakemlerin adaletli bir biçimde maç yönetmesi. Maç içi kararları artık es geçip protokellerin ihlal edilme durumu var.

Yönetim kendi destekçileri/taraftarları ile savaşırken, savaşması gereken yer ( tff ) ile mektuplaşma gibi saçma sapan bir olay dışında savaşamayan yönetimin başarılı olabilmesinin mümkünatı yok. 

Yönetim umarım bu sezonu avrupada önceleyerek ( orda tff yok ) , ligi çöpe atıp artık tff ile her sahada mücadele etmezse beşiktaşın başına neler gelebileceğini görmüştür. 

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...