Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter Reboot (HBO Max)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Tam başlığı açmak için bakınıyordum. JK Rowling ile ortaklaşa kitaplara bağlı ilerleyeceklermiş. Her sezonu kitaplardan birine dayanırken toplamda 10 yıl süreceğini söylemişler. Ne zaman çıkacağı belli değil 🙈

Ek olarak Warner Bros. Discovery dijital platformunun adının sadece Max olacağını da açıklamış bulundu.

Sosyal ağlarda paylaş

HBO tamam ama sjw wokism bok cukuruna girecekse salla gitsin. zorlama zenci asyali gorecegiz muhtemelen. 

onu gectim Alan Rickman (rip) in uzerine Snape olmaz. 

Bence HP filmleri kendi icerisinde oldukca basariliydi, reboot anlamsiz ama genis bir universe degil ve Wizarding World adi altinda birsey cikarmaya kasiyorlar. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Harry Potter hayranı değilim (filmlerin hiçbirisini izlemedim, fi tarihinde ilk kitabı bitirip gerisini bırakmıştım) ama J.K. Rowling danışmanlığında adapte edilmesi sevindirici bir gelişme. Kendi kafalarına bıraksalardı Hindistan doğumlu ama İngiltere'ye iltica etmiş iki anneli Ermeni cüce travesti Harry Potter görürdük her halukarda. 10 yıllık bir yol haritaları olduğunu bilmek de önemli, Rings of Power'ın durumu ortada biliyorsunuz, Amazon Prime bile 200+ milyon dolar harcamasına rağmen projeyi emanet ettiği herifler 2. sezonda ne yapmaları gerektiğinin farkında bile değil gibi görünüyordu. HBO farkını ortaya koysun, gerisi önemli değil derdim normalde ama sıkıntı Rowling'in henüz örgüt içi hesaplaşmaya uğramadan önce stage play'de yaptığı gibi "ya ben Hermione'ın etnik olmadığını söylemedim ki" minvalinde de burada bu tarz bir troll yapabilecek tıynette biri, yurtdışındaki Harry Potter hayran kitlesinin de artık eserin yaratıcısı J.K. Rowling üstünü çizmek için her tür troll'lüğü mubah sayacak bir kitle olması.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

olm nasıl bi rezillik bu. sözde bugün vizyona giriyordu akşama kadar bilet satışı aktif değildi akşam oldu bilet satışını açtılar belli salonlara sonra anında geri kaldırdılar gösterimden yayınlanmadan. müşteri hizmetleri de belli başlı sebeplerden dolayı kaldırıldı dedi noldu jk rowling atar mı yaptı acaba

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...