Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 10 Xbox gamepass ASSSSLA çalışmıyor

Suark

Öne çıkan mesajlar

spesifik bi oyun mu deniyorsun yoksa direkt game pass satınalma mı olmuyor? ben bi arkadaşa baktım geçende gamepass satınalmaya tıkladıkça ignore ediyordu tepkisiz kalıyordu. bilgisayara ayarlardan aynı windows hesabı eklemediği için olduğunu farketmiştim. windows a eklemeyip sadece browser da login olup satın al al dersen öyle mal gibi kalıyor ekran.

Sosyal ağlarda paylaş

abi win10da çalışmasa milyon tane kullanıcı var 1 saatte fixler ms, belliki buna özel bi problem var. win store appleri, UWP mi diyolardı onlar bozulunca ben hiçbir zaman sistemi resleyemedim. en rahat ve kesin yöntem format veya geçebiliyorsa 11'e geçsin temiz sıfırlanmış olur.

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hala çok kötü adamların store. 67bn teklif eden adamlar şurada 3-5 sağlam developer çalıştırmıyor mu acaba? oyuna tıklıyorsun açılmıyor. dirextx, c++ redist vs versiyon kurtarmıyor diye fln. ama sana hata vermiyor tepkisiz kalıyor. steam in 15 yıl önce bile düzgün yaptığı şey bu. hadi yükletmedin bari bi versiyon req listten check edip gidip şu versiyon düşük git yükle de fln. çok mallar ya. gamepass hatrına çekiyo millet🙃

Sosyal ağlarda paylaş

df, 17.03.2023 10:33 tarihinde dedi ki:

spesifik bi oyun mu deniyorsun yoksa direkt game pass satınalma mı olmuyor? ben bi arkadaşa baktım geçende gamepass satınalmaya tıkladıkça ignore ediyordu tepkisiz kalıyordu. bilgisayara ayarlardan aynı windows hesabı eklemediği için olduğunu farketmiştim. windows a eklemeyip sadece browser da login olup satın al al dersen öyle mal gibi kalıyor ekran.

Abi gamepass uygulaması açılmıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos, 17.03.2023 10:38 tarihinde dedi ki:

abi win10da çalışmasa milyon tane kullanıcı var 1 saatte fixler ms, belliki buna özel bi problem var. win store appleri, UWP mi diyolardı onlar bozulunca ben hiçbir zaman sistemi resleyemedim. en rahat ve kesin yöntem format veya geçebiliyorsa 11'e geçsin temiz sıfırlanmış olur.

nette fixler var ama çalışmadı bende  beyle https://www.makeuseof.com/windows-xbox-app-not-working/

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE, 19.03.2023 10:48 tarihinde dedi ki:

Winget ile xbox programlarını silip, restart atıp, tekrar yüklemeyi dene. Sildiklerin adını taz bir yere önce.

olmadı

Bunları sildim

Xbox(Microsoft.GamingApp_8wekyb3d8bbwe)

Xbox Game Bar Plugin
Xbox Game Bar
Xbox Identity Provider
Xbox Game Speech Window

bide xbox console companion vardı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bunu silip tekrar yüklemeyi dene: Microsoft.GamingServices_8wekyb3d8bbwe

Herşeyi yaptıysan format yani. Zaten Windows 11'e geç geçebiliyorsan. Fullscreen Optimizations, monitör varsa AutoHDR, DirectStorage var Windows 11'e özel. Fullscreen Optimizations için değer.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...