Jump to content
paramecium

Kışlık lastik seçim arifesinde olanlar için

Öne çıkan mesajlar

§ 11 Kas 2022, 11:40

Selam,

Test yapılırken Petlas da alınmış 🙂

Saygılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 12:03

petlas tüm stat pointleri tek bir skill'e basmış

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 13:39

E zaten snowmaster demişler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 18:34

araya bi nokian koyar insan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 19:19

4 senedir petlas kullanıyorum. geçen sene yokuşta taze karda belediye otobüsleri bile kalmışken tık demeden çıkardı benim arabayı yukarı. evet sıfır konfor bolca gürültü vs ama 2-3 ay katlanmaya değer kar kış performansı. yazın michelin takıyorum zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 19:30

iyi de ne kadar süre öyle kar dolu oluyor bulunduğun yer? bana ortaya karışık bir seçim daha mantıklı geliyor. ıslak zemin performansı çok kötüymüş. genelde ülkenin batısı ıslak zemin kış boyu. hele aquaplaning en tırstığım otobanda falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 19:41

geçen sene @paramecium un önerisi ile blizzak lm005 almıştım. tekrar teşekkür ederim önerisi için. burada da baya iyi çıkmış🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 20:22
51 dakika önce, razzRaziel dedi ki:

iyi de ne kadar süre öyle kar dolu oluyor bulunduğun yer? bana ortaya karışık bir seçim daha mantıklı geliyor. ıslak zemin performansı çok kötüymüş. genelde ülkenin batısı ıslak zemin kış boyu. hele aquaplaning en tırstığım otobanda falan.

ankara'da genelde şehir içi trafiğinde kullanıyorum. lastiğe güvenip de bodos kullanmıyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum her türlü. bütçesi de olanlar için petlastan iyisi vardır elbette ama bana en çok lazım olan karlı havalarda performansı yetiyor bana. mart nisan gibi çıkarıyorum zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2022, 21:15

Adamlar resmen yaygin yanlis olan kar lastigi / kis lastigi noktasini turk gibi yorumlayip direkt kar lastigi yapmislar. 
🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Kas 2022, 00:52

marmarada kardan daha çok ıslak yol sorunu daha fazla. petlas ölüm demek şu teste göre.

ama ankara için normal. 2 ay boyunca sürekli kar olan bir şehir..

Bridgestone Blizzak LM005 her iki durum için de en güzel tercihlerden birisi cidden. gideyim de ben de alayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...