Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FPS Önerisi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Araştırmaya, eleştiri okumaya üşendim.

Bana söyle:

• Öykü ve art direction iyi,
  • 3-4 yılda bir fps oynayan birinin becerebileceği (Yeni Halo'yu oynadım en son ama sıkıldım ve bitiremedim, ondan önce de Cyberpunk 2077, ondan önce de Prey, daha öncesini hatırlamıyorum bile; o kadar uzağım türe),
  • Sakin yerleri de olan (aralıksız combat istemiyorum),
  • Linear ve çok fazla saklı ıvır zıvırsız (tüm öyküyü öğrenebilmek için haritanın her yerini kurcalayıp günlük, video, vb. toplamak istemiyorum, sırf collectible ise saklasınlar istedikleri kadar),
  • Ve en önemlisi korku olmayan (o korku filmlerinden ve oyunlarından önce bazen denilen kalp hastaları ve hamileler oynamasın/izlemesin olayının doğruluğunu kalbi olan biri olarak bildirebilirim)

Bir oyun önerebilir misiniz?

Ya da direk Far Cry 6 alıp oynayayım mı? Far Cry 5 de varmış kütüphanede, bir de Remastered Crysis 1-2-3 varmış. Deathloop da indirimdeymiş?

PS. Hala No One Lives Forever'ı mutlulukla anıyorum, nostaljiye kapılıp onu oynasam yine?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Detroit: Become Human cinematic visual novel gibin değil mi, o adamlardan Beyond: Two Souls oynamıştım sadece, güzeldi.

Gears of War Game Pass oyunu zaten ama ben onu multiplayer oyuna olsun diye konmuş campaign sanıyordum, güzel mi?

Sosyal ağlarda paylaş

deus ex serileri kesmez mi acaba? ?

Bright memory Infinite var , gerçi o çok daha fazla action herhalde.

Biosock , bioshock infinite 

half life black mesa (şebek alienler korkutmaz herhalde diye varsayıyorum).

Metro serileri.

Star wars republic commando ? (delta squad forming upppp)

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

salt shooting eğlencesi olarak borderlands 3 derim aslında, uzun zamandır en çok eğlendiren fps oldu. zibilyon çeşit ateş etme mekaniği var, oyunu baştan sona oynayana dek her çeşidini shooting'in yaşamış oluyorsun, sıkmıyor. ama konu açmayabilir belki. collectible elzem değil. combat yoğunluğu ve oyun akışı action rpg tarzı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Titanfall 2 8-10 saat sürüyormuş, her yerde campaign çok iyi yazıyor. EA Play'de de varmış. Onu çekiyorum şimdi.

Borderland 3'ün öykü pek iyi değil diyorlar, daha çok shooter-looter diyorlar, emin olamadım onu almaya, bir sürü de DLC görünce soğuyorum hemen ?

Deus Ex Mankind Divided alacaktım zaten ama öykünün yarım kaldığını öğrendim, vazgeçtim ondan.

Metro oyunları Epic'ten beleşe gelmişti zaten ama korku değil mi onlar?

Sosyal ağlarda paylaş

RE village önericem ama korku kısmını bilemedim, korkudan çok gerilim ve bol bol gore var. Henüz bitirmedim  %70 civarındayım ama hikaye gayet güzel ilerliyor. Aksiyon, bulmaca kısımları çok iyi dengelemişler. Önceki oyunlar gibi kastırıcı puzzle yok gibi, aksiyon da tam tadında, cephane bitecek anksiyetesi bitmiş sonunda. Tabi yine bir tık dikkatli davranmak gerekiyor cephane konusunda. Çoğu kısmı açık alanda ve lineer ilerliyor, atmosferi de çok iyi yedirmişler hikayeye.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, GERGE dedi ki:

Titanfall 2 8-10 saat sürüyormuş, her yerde campaign çok iyi yazıyor. EA Play'de de varmış. Onu çekiyorum şimdi.

Borderland 3'ün öykü pek iyi değil diyorlar, daha çok shooter-looter diyorlar, emin olamadım onu almaya, bir sürü de DLC görünce soğuyorum hemen ?

Deus Ex Mankind Divided alacaktım zaten ama öykünün yarım kaldığını öğrendim, vazgeçtim ondan.

Metro oyunları Epic'ten beleşe gelmişti zaten ama korku değil mi onlar?

bl3 2 ay önce epic'te bedavaydı, kaçırdığın kötü olmuş. looter shooter evet ama shooter olarak çok zevkli, shooter sordun diye önermemiş olmayayım. ne kadar ateş etme tarzı varsa hepsini tek oyunda birleştirmişler adeta. bu kadar oynanışı farklı silahların tek oyunda toplandığını ilk defa gördüm sanırım, sırf dmg-stat farkı değil hani.

re village kalbini hoplatır bence ya, biraz izlemiştim lol.

Sosyal ağlarda paylaş

half life 1 (opposing force, blue shift) ve 2 ayrica episode'lar

metro serisi (hafif ortami gergin, sonuncuyu oynamadim)

call of juarez ilk oyunu ( ama baya eskidi galiba artik)

sin

bioshock son oyun haric jump scare'ler vardir. yoksa guzel son oyun da en zayifi ama onda da daha relax bir oynanis var diye hatirliyorum.

star wars republic commando

deus ex human revolution (bu baya rpg ogeleri var tabi)

dishonored

singularity

hexen

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Seru dedi ki:

half life 1

call of juarez ilk oyunu ( ama baya eskidi galiba artik)

sin

hexen

?

öneriyi baltalamak gibi olmasın neden sadece juarez için onu düşündün diğerlerini önerirken, ilginç geldi.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...