Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Throne and Liberty (Next Gen Lineage MMO - NCSoft)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

combat sonradan nasıl hızlıca değişir pek aklım almıyor, hem de bu büyüklükte bir oyun için. bütün boss savaşlarından pvp'ye bölüm tasarımlarına herşey eski combat üzerine kuruludur. neyse korelilerin sorunu onlar oynayıp yamarlar artık.

bize anca nisan mayıs falan gelir heralde en erken.

Sosyal ağlarda paylaş

Ellerinin ayarı yok, combatı bu kadar statik yapmayın ve auto-combat şeysini oyuna bu kadar entegre kullanıp mecbur bırakmayın diyosun. Gidiyorlar arada işe yarayabilecek monoton 100 yaratık öldürdügün questi çekilebilir hale getirecek auto combatı tamamen kaldırıyorlar   Üstüne rangelere de sonsuz kite kapasitesi verecek şekilde combat halinde full mobilite veriyorlar. Melee ne yapabilirki böyle bir durumda. Saçmalık resmen.

Hayır bir de tamamen masum olan auto-traveli da kaldırmışlar. Kimsenin auto-travelin  kalkmasını istediğini sanmıyorum resmen adilik, siz bizim diger dizaynımızı begenmezsiniz ha size başka kolaylık ta yok al  bunu da kaldırıyorum o halde ne halin varsa gör kafası. 

AmoRPHouS tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS, 02.11.2023 18:39 tarihinde dedi ki:

Ellerinin ayarı yok, combatı bu kadar statik yapmayın ve auto-combat şeysini oyuna bu kadar entegre kullanıp mecbur bırakmayın diyosun. Gidiyorlar arada işe yarayabilecek monoton 100 yaratık öldürdügün questi çekilebilir hale getirecek auto combatı tamamen kaldırıyorlar   Üstüne rangelere de sonsuz kite kapasitesi verecek şekilde combat halinde full mobilite veriyorlar. Melee ne yapabilirki böyle bir durumda. Saçmalık resmen.

Hayır bir de tamamen masum olan auto-traveli da kaldırmışlar. Kimsenin auto-travelin  kalkmasını istediğini sanmıyorum resmen adilik, siz bizim diger dizaynımızı begenmezsiniz ha size başka kolaylık ta yok al  bunu da kaldırıyorum o halde ne halin varsa gör kafası. 

adamların suçu yok western bebelerinin ağlaması tamamen

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 02.11.2023 19:28 tarihinde dedi ki:

abi sen neler diyosun auto travel, auto combat falan...

Şurada bunları destekleyen 3 kişi bulamazsın gibi geliyor bana😕

İlk açıkladıkları auto-combat deli saçması birşeydi. Tüm levelling hızı ona göre ayarlıydı ve parayı basana offline olduğu anlarda 8 saat oyunda onun yerine oynıyacak auto-combat botu gibi birşey verceklerdi. Millet buna dellendi haklı olarak. Saçmalığın daniskasıydı. Sayısız MMO oynadık, sen de oynamışsındır yıllar boyu. Kore oyunlarında git kurtları öldür 15 tane kuyruk topla dediginde çoğunlukla 100 e yakın falan öldürmen gerekiyor. Gidip bizim WoW , FF14 gibi değil yani. WoW  da bile gerçi ona yakındı en başlarda domuz sıçmığı için TBC ilk zonunda 100 e yakın domuz falan öldürmemiz gerekiyodu drop rate çok düşüktü. Bu tarz durumlar için atıyorum sadece 50metre yarıcapındaki yaratıklarda işe yarıyacak auto-combat olsa çok işe yarardı bence. Sıkıcı questleri katlanılabilir hale getirirdi. Sonuçta MMO larda Baldur's Gate 3 questleri yok ki. Sallıyorum bu tarz durumlar için insanların kullanabileceği günlük 2 saatlik auto-combat ver işte millet takılsın. Bir zararı yok.

Auto travel olayına gelince, hiç bir negatif yanını göremiyorum gerçekten. Bir queste tıklayıp o quest alanına doğru otomatik koşma ile kendin koşturmanın arasında haksız avantaj sağlıyacak bir durum yok. Tamamen quality of life dediğimiz kategoriye giriyor bence.  Benim aklıma gelmiyor, senin aklına gelen negatif bir durum var mı?

AmoRPHouS tarafından düzenlendi
  • Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok ilginç şeyler gerçekten, 100 tane %5 drop rate'li koyun kesme questini yapmak için bilmemkaç yarıçaplı otocombat getirmek yerine, 20 tane %50 drop rate'li koyun kessek ya? yani allahın gönderdiği emir mi 100 koyun %5 drop rate falan dsgfhjb çok saçmaymış cidden ya, anayasanın değiştirilmesi teklif edilemez maddeleri mi bunlar da bunu kolay yapmak için oto combat olsa diyoruz 😬

valla 1-2 mobil mmo oynama girişimim oldu, bi tuşa basıyorum kendi gidiyor, kendi savaşıyor ee dedim ben telefonun pilini harcamak dışında napıyorum? oto combat/travel fikrini ilk kim bulduysa iki yakası bi araya gelmesin ya artık yani oyunları "haplaştırma" kavramının daniskası, son noktası, daha ötesi ne olur bilmiyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 02.11.2023 21:46 tarihinde dedi ki:

abi çok ilginç şeyler gerçekten, 100 tane %5 drop rate'li koyun kesme questini yapmak için bilmemkaç yarıçaplı otocombat getirmek yerine, 20 tane %50 drop rate'li koyun kessek ya? yani allahın gönderdiği emir mi 100 koyun %5 drop rate falan dsgfhjb çok saçmaymış cidden ya, anayasanın değiştirilmesi teklif edilemez maddeleri mi bunlar da bunu kolay yapmak için oto combat olsa diyoruz 😬

valla 1-2 mobil mmo oynama girişimim oldu, bi tuşa basıyorum kendi gidiyor, kendi savaşıyor ee dedim ben telefonun pilini harcamak dışında napıyorum? oto combat/travel fikrini ilk kim bulduysa iki yakası bi araya gelmesin ya artık yani oyunları "haplaştırma" kavramının daniskası, son noktası, daha ötesi ne olur bilmiyorum. 

böyle bi mobile mmorpg oynamıştım da aynı tepkiyi vermiştim

cookie clicker vs oyunlarının bi üst modeli gibi işte

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...