Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışında yaşamak öyle bir şey değil

monoscope

Öne çıkan mesajlar

Valla amerika da latin ortamina girmek çok kolay adamlarla 5 dakika once tanisiyosun sanki yillardir arkadasmisin gibi geliyor cook rahat tipler. Kuzey Avrupa ülkelerinde biraz farklı olabilir durum ama abi cikin 1-2 bara gidin Boyle elbet düşürürsünüz bi tane kız. Adriana Lima aramıyorsunuz sonuçta idare edin iste orta halli bi kızla.

Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu okudum da, Mono ya tek diyeceğim ortadoğu kafası ile Avrupada yaşamaya çalışıyorsun şu an.

O yüzden genelde Türkiyeden çıkan İspanya veya İtalya ya taşınıyor zaten. Onların ortam bizim buralara benziyor.

Ama böyle devam edersen, alamancı dayılar ile teyzelerden pek farkın kalmaz. İki kültür arasında sıkışır kalırsın.

Boşver, sen çocuğun geleceğini düşün, orda en azından bir şansı var, burada ise yaşlanınca hem sen, hem çocukların sürünür.

48 yaşında ben bile taşınmayı ciddi ciddi düşünüyorum. Ki bende bir avrupa ülkesinin vatandaşlığa da var. 

Ama ben Kanada düşünüyorum, hayatım göçlerle geçti zaten, artık hiç bir yerde yabancılık çekmiyorum. Her yerde yabancıyım ?

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 12.01.2022 at 13:41, monoscope dedi ki:

Arkadaşım türkiyeden günübirlik miamiye gidip macbook aldı bi de videosunu çekti demek ki çok da zor değil gidip gelmek ? 

Green card çıkarsa değerlendirilir ya en azından şirket bazlı çalışma izni olmadan biraz daha az stresli veya biraz daha bazı konularda garantili/az riskli olabilir 

Buna uzun uzun cvp yazmıştım, yollucaktim ne zamadir ama editoru temizleye tikladim yanlışlıkla

Ama zaten gerek yok, şöyle diyip geçeyim:

Abd'ye yerlesmek öyle bişi değil ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
On 15.01.2022 at 17:18, Quo-Vadis dedi ki:

Ki bende bir avrupa ülkesinin vatandaşlığa da var. 

Ama ben Kanada düşünüyorum, hayatım göçlerle geçti zaten, artık hiç bir yerde yabancılık çekmiyorum. Her yerde yabancıyım ?

Hangi Avrupa ülkesi? Polonya, Bulgaristan falan değilse hata olur kanada

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...