Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Ascent (Cyberpunk ARPG)

Laraken

Öne çıkan mesajlar

cyberpunk evreninde geçen top-down shooter ya da arpg işte. dünyası güzel hoşuma gitti baya. gameplay de fena değil, bi deneyin bence. game pass'te de var sanırım. hatta sanmıyorum bakıyorum ve evet varmış. ama rpglik çok bişi yok tabi, dış dış diablo. hikayeye de iyi demişler yorumlarda ama daha tam tespit edemedim onu dsf. genel havası güzel ama oyunun.

co-op olasılığı da var ama denemedim ben hiç, sıkıntı yaşayan da olmuş baya, single player gidiyorum şimdilik. 

https://store.steampowered.com/app/979690/The_Ascent/

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Oce4n dedi ki:

yayınlarda izliyorum da cyberpunk'a ders olarak anlatılması gereken oyun olmuş ya. 

i keep seeing reviews online describing this as if its "doing what cyberpunk 2077 didn't do"

Don't be bullshitted. This isn't some massive in depth RPG and the only comparison to cyberpunk 2077 is a loose similarity in aesthetic and the ability to equip augmentations.

Sence ders olanlar nedir? Steamde usttekini demis biri… ki bencede birbirinden oldukca farkli tur ve hacimdeki iki oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 01.08.2021 at 11:39, Scalanova dedi ki:

Don't be bullshitted. This isn't some massive in depth RPG and the only comparison to cyberpunk 2077 is a loose similarity in aesthetic and the ability to equip augmentations.

adam eksikliğin farkında olarak çok güzel cevaplamış aslında. vucuduna taramalı füze takmak inanılmaz punkvari bir özellik bence. örnek alınası "cyber punk" ismini hakkıyla veren bir oyun ascent.

gelecekte mantis arm takabilip başka hiç bir vucut alternatifi olmaması bana saçma geliyor. he developer kararıdır saygı duyarım.

fakat yanlış olan bir şey var alıntıda. massive in depth RPG değil 2077. cyberpunk rpg ise mario da RPG'dir derim. italyan rolü yapıyoruz oynayarak. hatta cd project red bile RPG demeyi kestiydi oyuna

oDldUQQ.png 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...