Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

On 26.09.2021 at 23:42, Rewendor dedi ki:

Biz PSV'ye yolunmuş kaza dönmüş kadroyla çıktığımızda (Sekidika, Ömer Bayram, Aytaç falan oynadı maçta, santrafor Babel'di) hissettiklerimize empati olur biraz ?

Siz sakatlık yüzünden 12 eksikle çıkmadınız, elinizdeki kadro o kadardı çünkü takımınız transfer yapmak yerine Beşiktaş'ın transfer listesine salça olmayı seçti.  Rakip takım her eksik kaldığında yediğin farkı hatırlayacaksan psikoloğa falan git ?

52 dakika önce, Laorx dedi ki:

kenan karaman müthiş bi oyuncu, kim bulduysa prim verilsin

41 dakika önce, dreagloth dedi ki:

Dünya üzerinde Kenan’ı savunan tek kişinin dark olduğuna yemin de ederim, ispatlarım da

Gol attı işte adam daha ne yapsın, sizin gibi Kenan düşmanı hakem vermedi ?

Sosyal ağlarda paylaş

Dönüp dolaşıp forumdan discorddan her fırsatta bana laf atıyosun aktif, bence sen psikoloğa git ?

Aynı sezon birkaç hafta öncesi yine Hollanda takımı maçında eksik kadro var, çok anormal değil kıyaslamak.

Maçta ilk gole kadar bakıp sonra kapattım, 2-0 gayet iyi skor kinayesiz olarak şu kadar az kadroyla. Ama zaten böyle çok anormal denge farklarında genelde çok büyük skor çıkmıyor, iki taraf da psikolojik etkileniyor heralde. Maç daha başlamadan kadro eskikliğinden dolayı yitikti, kayıp olarak bakmamak lazım. Moralmen de etkilenmeye gerek yok, olağanüstü şanssızlık oldu bu kadar sakatlık, ya da aşırı yanlış antrenman programı.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

e discrodda da 3 kere mi ne Beşiktaş şöyle cılız böyle cılız + biz sizden daha eksiktik dedin, ne etti bu Beşiktaş size?

Bu arada Sporting de yeniliyor, bunları yenip 3. olmak mı kötü, bunlara da yenilip maglubiyet serisi yapmak mı daha kötü bilemedim. Biraz real-şerif maçına, biraz bürüj-laypzig maçına baktım, herkes yaldır yaldır mücadele ediyo, ciddi fark açılmış avrupa futboluyla aramıza, uefa haklı ŞLye türk takımı almayarak.

Sadece bu geceki perofrmasnları baz alarak konuşursam, Kenan Neymar'dan iyi.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Iyide biz bunlar milli takim topiginde soyledik kadromuz o kadar da iyi degil diye Kenan ve Umut ozelinde. Bir adam gunumuzde hala ikinci ligde oynuyorsa onun bir sebebi var. Dusunsene milli takimin kanatlari ikinci ligde oynuyor gitti Besiktas aldi ikisini de. Yerli veya yabanci, hic farketmez.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Laraken dedi ki:

sdfsdf ezim ezim ezildikçe bize salça oluyon, git az köşede oyna hadi abisi.

la yörü ya benim söylediğim şu, 32 gol atıp 2 gol yemiş, 3x psv değerine sahip olan takımdan u 19 ile 2 gol yedik, başarıdır. ondan 3 gün önce kayseriden 3 gol yedi gs.

FT nin teknik direktör olmadığı kadroda sen ve laorx u stoper oynatsak psvden 5 yemezdiniz.

bu kadar

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...