Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig Genel Tartışma

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

Cthulhu, 17.07.2024 10:34 tarihinde dedi ki:

Ayrıca yayın ihalesi için ya diye yumuşatma çabanızı anlıyorum ama asıl dert diğer rakiplerin 3. yıldız kavgası verirken beşiktaşın cücük gibi kalmasıydı. 

Acımasız gerçekler. Tartışmasız en doğru yorum. beşiktaş jimnastik kulübü ülkenin 2 büyük takımı karşısında küçük kalınca böyle bi yola gidildi. Aksini iddia eden beşiktaş jimnastik kulübü taraftarıdır. 

Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu, 26.07.2024 07:48 tarihinde dedi ki:

doğmuş muyddun sen o yıllarda? 

Malum örgütün palazlanmasının bir takımın avantajına dönmeye başladığı ilk yıllara canlı şahitlik ettim evet. 

Uğur tütüneker vs hatırlıyorum. Heralde o da kaçak. Ya da tutuklu

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
FuCKiR, 30.07.2024 13:08 tarihinde dedi ki:

Malum örgütün palazlanmasının bir takımın avantajına dönmeye başladığı ilk yıllara canlı şahitlik ettim evet. 

Uğur tütüneker vs hatırlıyorum. Heralde o da kaçak. Ya da tutuklu

yok ya o adam yıllarca halı saha falan işletti darbeden yıllar önce futbolu bırakmıştı zaten hala td'lük yapıyor bir yerlerde. beraat etmişti bu bilgiyse naparsan yap 😄 iflas edince arsamızı alıp halı saha yapmıştı da o yüzden merak edip baktım ehehe 

Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun Ali Koç açıklamaları görüyorum Anadolu kulüplerinin resmi Twitter hesaplarından. Galatasaray hariç kimse sahadaki fili işaret etmemiş sanırım. Birisi gidip tribünde Ali Koç'u itmiş düşürmüş gibi garip açıklamalar. 

İkinci haftadan kaosu getiren büyük başkan be 💙💛

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

TS'de teknik direktöre sanırım zaten direkt siyasi idare karar veriyor.

Daha önce de Ünal Karaman'ı Berat'ın emriyle kovmuşlardı taş gibi giderken.

Berat ekonomi bakanıyken bi yenilgi sonrası artık nasıl kendine hak gördüyse Ünal'ı arayıp hesap soruyo, tersliyo falan, Ünal da "Bence hepimiz kendi işimize bakalım. Yoksa ben de sizi arayıp bu ekonominin hali ne, dolar ne oldu diye sorabilirim. Soruyor muyum?" diyo, ertesi gün kovuyorlar.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...