Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev değiştirme kararsızlığı

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Benim eski evimin oralar. Arkadaşlarım vardı o sokakta. Kozmos da pazar akşamüstü sakin skain oturacaksak gittiğimiz bir yerdi hehe ?

Çok güzel bir sokak o. Hani zaten kuzeninden biliyormuşsun ama bence git oraya ya. Civardaki evlere de bak derim ama 2K'ya da kurtarabilirsin benzer bir ev sanki zorlayarak. Bu arada harcamalarını bütçesine göre yapıyor insan. -1K çok büyük kayıp değil aslında. Dışarda yediğin yemek yerine evde yaptığın makarnayı yersin. Dışarda 6 bira içecekken evden çıkmadan 3bira içip 3 tane dışarda içersin vs. bir şekilde dengelersin onu. Fakat  o bölgeden taşınıp anadolu tarafına geçmiş biri olarak söylemem lazım. Anadolu tarafında yaşamak çok daha keyifli ve huzurlu. He evet, yol yapıyorsun vs. işe gitmek için ki Maslakta bizim ajans yine de tekrar karşıya geçmem sanırm ya. Hani belki işe bisiklet sürebileceğim mesafede bir yer bulurum ütopik bir f/p söz konusudur ancak öyle.

Sosyal ağlarda paylaş

evet sokak çok güzel ? Kozmos'un sahibini falan da tanıyorum zaten hatta kuzenimden dolayı komşuları bile tanıyorum. 2K'ya çevrede hiç ev yok belki kurtuluş tarafında ya da işte sıracevizlerin aşağısı. Beklersem çıkar mı bilmem ama o zaman da emlakçı giriyor devreye.

Şu an için sosyal dönemimdeyim ya boş boş dışarılarda takılmak istiyorum. arkadaşlarım ve işim burada o yüzden anadolu yakası şu an mantıklı olmuyor bana

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

deprem korkum yok da residence olmadıkça herkesin müteahhit olduğu ülkede zaten 0 eve de güvenilmez ? İşim harbiye, taksim, karaköy taraflarında oluyor genelde. bu nedenle yakın da olmak istiyorum yoksa caddebostan canım ❤️ 

Rezidıns olunca güvenilir mi? Büyük müteahit daha güvenilmez bence, hukuktan kanundan esas onlar muaf.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

evet sokak çok güzel ? Kozmos'un sahibini falan da tanıyorum zaten hatta kuzenimden dolayı komşuları bile tanıyorum. 2K'ya çevrede hiç ev yok belki kurtuluş tarafında ya da işte sıracevizlerin aşağısı. Beklersem çıkar mı bilmem ama o zaman da emlakçı giriyor devreye.

Şu an için sosyal dönemimdeyim ya boş boş dışarılarda takılmak istiyorum. arkadaşlarım ve işim burada o yüzden anadolu yakası şu an mantıklı olmuyor bana

Kurtuluşta 2. adada falan vardır muhtemelen 2-2.250 civarlarında. Ben sordum şimdi orada yaşayan arkadaşlarıma kendime bakıyormuşum gibi. Ben döncem geri diye heycanla bakar onlar, bir dönüş alırsam özelden dürterim seni ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...