Jump to content
Darksun

Shadowlands Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

§ 26 Mar 2021, 20:10

Arjantin,brezilya ve rus bölgelerine de zam getirmişler sanırsam . RU hesaplar 549 ruble idi. 650 ruble olacakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Nis 2021, 06:13
On 25.03.2021 at 22:18, deadwoll dedi ki:

Boost olayı durmadığı sürece ne yapsalar nafile. Oyunu zehir ediyor boosterlar.

Boosterın normal oyuncuya ne zararı var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Nis 2021, 06:53

Ya soyle ki bu exp isin boku cikti. Arena'da rbg'de falan maclarin "cogunda" boosterlara karsi oynuyorduk. 1300 rating'de karsina gladiator mountlu adamlar gelebiliyor falan. Normal oyuncudan cok booster var gibi gelmeye baslamisti bana son zamanlarda. Biraktim zaten o yuzden.

Dolayli pek cok sorun yaratiyorlar pve'de de, en basidinden full gear adam geliyor boostla toplamis her seyi, vanilla wow botu gibi dps yapiyor falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Nis 2021, 07:09

wow konusunda uzun uzun yazıp içimi dökesim var ya. 8-10 yılı çok güzel geçirdik kendisiyle ve şuan içinde bulunduğu haline üzülüyorum.

sonra diyorum ki mehh...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Nis 2021, 18:59

oyunu oyun olmaktan  çıkardıkları için bence baya bir zararları var. 

Şu oyundan rio yu kaldır oyun kendine gelir.Üstüne Activision blizz. boost olmayacak engelleyecez vs. diye twit atsa yarın oyuncu sayısı 10 milyon olur.   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Nis 2021, 15:08
On 10.04.2021 at 21:59, smyrnas dedi ki:

oyunu oyun olmaktan  çıkardıkları için bence baya bir zararları var. 

Şu oyundan rio yu kaldır oyun kendine gelir.Üstüne Activision blizz. boost olmayacak engelleyecez vs. diye twit atsa yarın oyuncu sayısı 10 milyon olur.   

Ahah r.io da ne var olm

Guildden arkadaşlarla haftada bir gün m+ yapıyoruz gayet tek başıma istediğim gibi weekly yapacak skor geldi (1560), az gayret gösteriverin yani zor değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...